با خطا روبرو شدیم! که نشان دهنده‌ی اینست که خوراک کار نمی‌کند. دوباره تلاش کنید.

آیا وب سایت شما ترویج یک فروشگاه، یا محل کسب و کار که در آن شما فروش خدمات یا محصولات خود را؟ اگر چنین است، من مطمئن هستم که مشتریان خود را می پیدا کردن آن مفید برای دیدن نقشه محل هستم. آنها ممکن است به احتمال زیاد به دیدن شما اگر آنها می توانند در یک نگاه که در آن شما را ببینید و همچنین جهت در حالی که در صفحه وب همان! من می توانم شما در حال حاضر بگویم، این را می توان به سرعت و به آسانی انجام می شود، و کاملا رایگان است!

بسیاری از مردم زمانی که به دنبال جهت خواهد فقط از یک نقشه AZ، و یا رفتن به یک وب سایت routefinder. اما آیا می دانید که گوگل یک سیستم نقشه بزرگ، و من آن را بسیار سریع و آسان برای استفاده. نقشه های گوگل را می توان با مشتریان بالقوه استفاده به جستجو برای یک کسب و کار در یک موقعیت جغرافیایی خاص. شما می توانید کسب و کار خود را به لیست اضافه کنید، طوری که آن را در نتایج جستجو ظاهر، اگر چه شما لازم نیست برای انجام این کار برای اضافه کردن یک لینک به یک نقشه گوگل نشان دادن محل کسب و کار خود را. گوگل می گویند که نقشه های خود را پوشش مناطق زیر:

آندورا، استرالیا، کانادا، چین، فرانسه، آلمان، ایرلند، استانبول، ایتالیا، لیختن اشتاین، لوکزامبورگ، موناکو، مسکو، هلند، نیوزیلند، نروژ، لهستان ، پرتغال، سان مارینو، اسلواکی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، انگلستان و ایالات متحده است.

هنگامی که شما در نقشه های گوگل هستند، این دستورالعمل را به لینک به یک نقشه محل را از وب سایت خود دنبال کنید:

 1. کد پست / پستی خود را در کادر جستجو وارد کنید.
 2. کلیک کنید جستجو و منتظر نقشه خود را به نظر می رسد.
 3. در گوشه سمت راست بالای صفحه، راست کلیک بر روی “لینک به این صفحه”،
 4. “میانبر کپی” را انتخاب کنید و یا شما فقط می توانید از آدرس مرورگر خود کپی کردن URL بار. اضافه کردن یک لینک و چسباندن URL با راست کلیک کردن و انتخاب “چسباندن”. اگر شما یک عکس از محل خود در وب سایت خود، شما نیز می توانند لینک به تصویر اضافه کنید.

اگر شما می خواهید برای اضافه کردن یک فهرست کسب و کار به نقشه های گوگل، به طوری که شما ممکن است در نتایج جستجوی Google Maps پیدا شده است، این است بسیار آسان:

 1. در صفحه نقشه های گوگل، در سمت چپ پایین صفحه، بر روی “صاحبان کسب و کار – اضافه کردن / ویرایش کسب و کار شما”.
 2. این شما را به مرکز کسب و کار محلی، و شما خواسته می شود برای ورود به حساب Google شما – اگر شما استفاده از AdWords گوگل یا حستبلیغ، شما می توانید از همان آدرس ایمیل و رمز عبور استفاده کنید.
 3. پس از ورود، تحت “محل” تب، بر روی “اضافه کردن کسب و کار جدید” کلیک کنید.
 4. سپس نام کسب و کار خود را، و آدرس را وارد کنید. مطمئن شوید که شما آدرس کامل پستی را وارد، به عنوان Google یک PIN فعال سازی به آدرس شما وارد ارسال.
 5. شما می توانید لیست های جداگانه برای هر یک از مکان های کسب و کار خود را ایجاد کنید.
 6. کلیک کنید “ادامه”
 7. بعد از آن شما شماره تلفن خود را اضافه کنید، و باید این گزینه برای اضافه کردن ایمیل و آدرس وب سایت خود را، و شرح کسب و کار خود را، که در لیست پیدا شده توسط ظاهر خواهد شد مشتریان خود را. شما باید ۲۰۰ کاراکتر برای توضیحات، بنابراین استفاده از کلمات کلیدی مربوط به کسب و کار خود را.
 8. پس از آن شما می توانید نشان می دهد که نوع پرداخت شرکت شما را پذیرفت، مانند امریکن اکسپرس و غیره
 9. را وارد کنید ساعات خود را اگر شما می خواهید (اختیاری).
 10. یک نام مخاطب را وارد کنید (اختیاری است و نمی خواهد در Google Maps).
 11. کلیک کنید “ادامه”.
 12. یک دسته بندی مربوطه برای لیست خود را انتخاب کنید – شما ممکن است تا ۵ دسته های مختلف را انتخاب کنید.
 13. بعد از آن شما یک پیش نمایش از لیست خود را ببینید و ممکن است آن را اگر شما می خواهید را ویرایش کنید. هنگامی که شما با لیست، روی “ادامه”.
 14. شما هم اکنون تا ۲ هفته صبر کنید برای گوگل به شما یک پین فعال سازی ارسال. بعد از آن شما به دنبال دستورالعمل در نامه به اعتبار لیست خود قبل از آن در نتایج جستجوی Google Maps ظاهر خواهد شد.

لینک است در اینجا به شما با Google Maps آغاز شده: http://www.maps.google.com

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما