پیدا کردن ملک حق رهن مالیات برای فروش بسیار آسان است. پیدا کردن یک ویژگی است که ارزش خرید، به خصوص در آب و هوای اقتصادی امروز، کمی پیچیده تر است. هدف من این مقاله کوتاه است که به شما ۳ راه مختلف را نشان می دهد را پیدا پیش فروش حق رهن مالیات ارزش خرید … و چگونه به آنها را پیدا کنید به صورت رایگان. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] اما در ابتدا، اصول اولیه … [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

فروش حق رهن مالیات چیست؟

یک فروش حق رهن مالیاتی است که یک سازمان دولتی مزایده کردن هر liens مالیاتی در برابر اموال به جبران هر گونه مالیات بزهکار علیه اموال. این فروش ها معمولا توسط دفتر جمع آوری مالیات و یا دفتر کلانتر انجام شده است.

این مهم است که توجه داشته باشید که دو راه مختلف برای دولت به جمع آوری مالیات بزهکار وجود دارد. یکی خواهد بود این نوع از فروش (فروش حق رهن مالیات)، و از سوی دیگر به عنوان یک فروش سند مالیاتی شناخته شده است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در فروش حق رهن مالیات، سرمایه گذار خرید این حق رهن است. داوطلب برنده یک گواهی در پایان حراج که حق سرمایه گذار به جمع آوری پرداخت که مالیات متخلف با نرخ بهره بالا دریافت، اغلب. این گواهی نیز اجازه می دهد که سرمایه گذار به سلب در اموال پس از یک دوره رستگاری مشخص اگر مالیات های پرداخت نشده باقی می ماند.

در فروش سند مالیاتی، املاک و مستغلات خود را در بلوک حراج قرار داده است. داوطلب برنده تصرف اموال در قالب یک سند مالیاتی طول می کشد

آیا هدف شما این است برای سرمایه گذاری در liens مالیاتی و یا به پیشنهاد در فروش سند مالیات، گام اول همان است: شناسایی خواص که liens مالیاتی در برابر آنها.

کجا هستند سوابق حق رهن مالیات حفظ و ثبت شده؟

بار بیش از نه، liens مالیاتی هستند ثبت و نگهداری در سطح دولت است. این به این معنی دو چیز برای شما به عنوان یک سرمایه گذار:

۱٫ ممکن است کمی دشوار را بیشتر درگیر وجود دارد (این پایگاه داده به ندرت در اینترنت) ۲٫ در صورتی که دشوار را بیشتر وجود دارد، یک فرصت بسیار بالاتر است که شما خواص ارزشمند پیدا کردن وجود دارد [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] به طور کلی، آسان تر از آن است برای پیدا کردن یک فرصت سرمایه گذاری، کم ارزش آن است. به عنوان مربی من همیشه به من گفت … “همیشه برای خواص مشکل نگاه … و به دنبال جایی هیچ کس دیگری است که به دنبال.” بهترین معاملات همیشه آنهایی هستند که بسیاری از مردم در مورد دانم، و یا آنهایی است که بسیاری از مردم می دانند که چه چیزی را با

با که گفت، این است …

چگونه برای پیدا کردن خواص حق رهن مالیاتی در دولت خود را

۱٫ دفتر ضبط استان

این بیشتر وقت گیر استراتژی است، اما بسیار دقیق است. هر شهرستان در ایالات متحده دارای یک محل که در آن رکورد های عمومی ثبت شده است. این شامل چیزهایی مانند اعمال، وصیت نامه، اعلامیه، وام مسکن و هر دو liens مالیاتی فدرال و ایالتی.

در بسیاری از وجود خواهد داشت یک کامپیوتر در سایت که در آن شما می توانید در سراسر سوابق جستجو کنید. انجام یک جستجو برای چیزی شبیه به “حق رهن مالیات” معمولا یک لیست گسترده ای از خواص است که بعد از آن شما می توانید پرداخت برای چاپ کردن را کشف کند.

۲٫ جمع آوری مالیات دفتر

باجگیر معمولا یک لیست از خواص که در حال رفتن به مالیات بر فروش سند و همچنین خواص دولت ارائه دهنده گواهینامه های حق رهن مالیات در برابر حفظ می کند. آنها یک تماس به مطمئن شوید که آنها حفظ چنین لیست، و آن است که در دفتر کلانتر برگزار نمی دهد. سپس بپرسید که چه چیزی این روش برای به دست آوردن یکی از این لیست. آنها ممکن است شما یک بیت از یک زمان سخت را. به سادگی آنها را یادآوری می کنند که این اطلاعات رکورد های عمومی است و شما باید تمام شد.

۳٫ روزنامه های محلی

به عنوان بخشی از فرآیند فروش، شهرستان باید “توجه عمومی” از همه مالیات بر فروش های آینده است. این همیشه قبل یا بعد از کلاسه بندی شده. برو از طریق این بخش مذهبی … آن غاز طلایی جدید خود را است. توجه داشته باشید از خواص است که نگاه جالب و انجام سعی و کوشش به دلیل خود را از وجود دارد.

۴٫ اشتراک بر اساس خدمات فهرست

این تنها استراتژی است که شما مقداری پول هزینه … همین دلیل است که من آن را ذکر قبلی است. آن را یک جایزه در نظر بگیرید.

راستش، این نوع از خدمات یک سکه ده. برخی بهتر از دیگران است. بزرگترین سود سرعت که شما دسترسی به اطلاعات است. همیشه برای آنهایی که اغلب به روز رسانی نگاه؛ به طور کلی، وب سایت های مبتنی بر محلی بهتر از آنهایی که ملی است. اگر شما یک جستجوی اساسی در گوگل به شما یک لیست از مقدار زیادی برای انتخاب است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما