“محل سکونت، محل، محل” خودداری املاک و مستغلات است. به عنوان یک حرفه ای املاک و مستغلات، شما می دانید اهمیت موقعیت. اما، چه چیزی باعث موقعیت مکانی به خریداران خانه مهم است؟ در سمت عملی زندگی، محل است خیلی بیشتر از فقط یک محله

محل سکونت، خود را بیش از آن خانه شما قرار گرفته است:

* محل سکونت می تواند به معنای دسترسی به حمل و نقل و byways (تعداد زیادی پارک-N-سوار، دسترسی به اتوبان و معابر اصلی). [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] * محل سکونت می تواند به معنای آموزش و پرورش (مدارس، کالج ها و کتابخانه ها). [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] * محل را می خرید معنا راحتی (بازار، فروشگاه تخصصی و مراکز خرید). [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] * محل سکونت می تواند به معنای سرگرمی (پارک، دوچرخه سواری مسیرهای پیاده روی و یا رستوران ها و تئاتر). [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] * محل سکونت می تواند به معنای فرهنگ (موزه ها، اماکن تاریخی، گالری های هنری و مراکز فرهنگی).

همانطور که زیبایی در چشم بیننده است، بنابراین موقعیت مکانی به خریدار خانه است. زرنگ و دانا شکارچی خانه اینترنت امروز می خواهد به دانستن آنچه که یک مکان را احاطه کرده است، علاوه بر مکان فیزیکی از یک محله. شما می توانید بازدید کنندگان وب سایت خود را در یادگیری بیشتر در مورد محله خود را با ایجاد یک نقشه مجازی کمک کند.

با ایجاد یک نقشه که در این جنبه متمرکز است نسبتا ساده با استفاده از یک برنامه نقشه مانند نقشه های گوگل، Google Earth یا MSN نقشه های زنده و یک راه عالی برای کمک به بازدید کنندگان وب سایت خود را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محل سکونت خود انتخاب شده است. هنگامی که شما بر روی نقشه خود را ایجاد کرده اند، شما می توانید آن را در یک صفحه وب را در سایت خود را جاسازی کنید. در حال حاضر بازدید کنندگان خود را می توانید کروز محله بدون ترک خانه و یا سایت خود را.

نقشه مجازی یک بازی برد-برد برای هر دو بازدید کننده وب سایت و شما.

* مجازی نقشه در وب سایت خود نوشته منظور افزایش تجربه کاربر.

* کاربر خوشحال است، بیشتر احتمال دارد به نشانه سایت و خود را دوباره بازگشت.

* بار بیشتر به بازده کاربران به سایت شما افزایش شانس یک بازدید کننده تبدیل شدن به یک مشتری

جوایز نقشه مجازی:

* ایجاد و تعبیه نقشه مجازی آسان است

* برنامه های نقشه مجازی با استفاده از گوگل. نقشه ها، Google Earth یا MSN زنده رایگان می باشد.

* گوگل اجازه می دهد تا شما را به جای یک لینک به نقشه. اگر نقشه شما می آید تا در نتایج جستجو، کاربران وب می توانید به وب سایت شما از طریق کلیک کنید.

* گوگل اجازه می دهد تا شما را به ضمیمه یک ویدیو پاپ آپ، که به عنوان یک پین نقشه به نظر می رسد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما