ورایزون بی سیم اعلام کرد که ارائه به مشتریان گزینه ای برای استفاده در شبکه های بی سیم در سراسر کشور، دستگاه های بی سیم، نرم افزار و برنامه های کاربردی که توسط شرکت ارائه شده است آن است. ورایزون قصد دارد از این امکان جدید نورد از سراسر کشور تا پایان سال ۲۰۰۸٫ هر دستگاه است که با حداقل استاندارد فنی خواهد شد بر روی شبکه فعال می شود.

این یک تغییر بزرگ برای صنعت بی سیم شناخته شده برای حفاظت از شبکه خود و برنامه های و دستگاه هایی که کار بر روی آنها است. فقط چند هفته پیش منابع مخالفان ورایزون به تلاش گوگل برای دسترسی باز در حال تولد ۷۰۰ مگاهرتز طیف دوباره تخصیص گزارش شده است. ورایزون حتی شکایت کرد (و عقب نشینی) از FCC است که تحمیل به اصطلاح قوانین دسترسی آزاد برای بخش هایی از طیف.

پس چرا این تغییر ناگهانی؟ با توجه به ورایزون، هیچ تغییری وجود دارد.

در بیانیه ای ژوئیه ۱۹ ورایزون موقعیت خود را در حراج تصریح کرد: ما مخالف قوانین ایده نیست. یک ایمیل از سخنگوی شرکت، جیم Gerace، تایید این است که هنوز موقعیت شرکت. “ما هنوز مخالف قوانین FCC برای ۷۰۰ مگاهرتز می گوید:” ایمیل خود را، “ما گفت: در ماه ژوئیه که ما این ایده از دسترسی آزاد حمایت، اما دوباره فکر نمی کنم که FCC مورد نیاز آن را تعیین می کند.”

نمایشگاه به اندازه کافی. هر کسی که تا به حال با FCC پرداخته می توانید دیدن همه موارد می توان آنها را تندروی کمی در زمان. مصرف کنندگان قطعا هر شاخه ای از دولت می خواهم نه به دیکته انتخاب است.

با این حال، ما نمی خواهیم اپراتورهای شبکه برای کنترل انتخاب های ما هم. تا زمانی که این اعلام طرح کسب و کار ورایزون بود برای انجام درست آن: دستگاه های کنترل و برنامه بر روی شبکه است. “طیف منابع به اشتراک گذاشته است که باید به نحو احسن به منظور حمایت از نیازهای همه کاربران مدیریت می شود می گوید:” در یک مصاحبه مطبوعاتی اخیر. به عبارت دیگر ورایزون است گفت: “ما محدود و کنترل آنچه که در شبکه ما دلیل آن را در جهت منافع مردم که، به هر حال، واقعا صاحب این طیف است”.

از آنجا که اولین شبکه تلفن همراه ساخته شد اپراتور به شدت شبکه خود محافظت به طوری که آنها می تواند بدون تخریب در خدمات و رضایت مشتری تضمین می کند. آنها، بعد از همه، محافظ از کاربران بی سیم.

پس چه کشف اخیر ساخته شده بود که به طور ناگهانی را قادر می سازد ورایزون برای باز کردن شبکه خود را برای همه؟

هیچ … هیچ کشف روش های جدید، آنها می توانستند سال دسترسی آزاد پیش داده شده است. تحولات اخیر، با این حال، مقامات ارشد کمک کرده اند به “کشف” آسیب پذیری خود را در ماندن با یک مدل عامل کهنه.

در اینجا چیزی است که من فکر می کنم.

این حرکت جسورانه اعتصاب پیشگیرانه لازم بود. ورایزون است ترس از باز کردن شبکه خود است. قابلیت فنی محافظت و اطمینان از کیفیت خدمات را از شبکه وجود دارد. آنها به دستگاه های مهم نیست؛ هر حامل با کمال میل می دهد تا نیاز به مدیریت زنجیره تامین بزرگ برای کمی به هیچ افزایش خط پایین.

نگرانی ورایزون چیزی است که یک شبکه به رقابت به کسب و کار خود را انجام دهد. گوگل، که قصد دارد به پیشنهاد در آینده حراج ۷۰۰ مگاهرتز، می تواند یک تهدید اگر آنها به نحوی دست خود را بر مجوز در سراسر کشور رو در برخواهد داشت. اضافه کردن به که از اعلام باز کردن گوشی اتحاد (که شامل رقبای ورایزون T-Mobile و اسپرینت / Nextel) پلت فرم آندروید توسعه چند هفته پیش. مخلوط را در این واقعیت است که گوگل و ۳۲ شرکت در OHA میلیاردها پول نقد و شما باید چند بسیار عصبی شبکه تلفن همراه اپراتور.

این می تواند نامیده شده است یک حرکت درخشان اگر ۶ ماه پیش انجام شد. در حال حاضر، با این حال، آن را درست مثل یک تصمیم استراتژیک مجبور به نظر می رسد. در هر صورت، بلند مدت این اثبات می شود خوبی برای مصرف کنندگان و در نهایت خوبی برای ورایزون.

برخی آن را یک توطئه، برخی از احساس خود را به سادگی یک حرکت برای منصرف کردن گوگل از مناقصه در طیف ۷۰۰ مگاهرتز، بعضی دیگر هم حرکت تحسین قرار داده اند. این می تواند هر سه، اما به عنوان لاول مک آدام، ورایزون بی سیم رئيس جمهور و مدیر اجرایی می گوید: “این یک نقطه تحول در تاریخ ۲۰ ساله دستگاه های بی سیم بازار انبوه است.”

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما