باید خیلی آسان تر می شود برای پیدا کردن معاملات ورایزون برای مشتریان جدید، به سادگی زیرا هر حامل های بی سیم می خواهد کسب و کار شما! گرفتن با این حال شما نیاز به امضای قرارداد خدمات معمولا به مدت دو سال به منظور رسیدن به بهترین معامله در دسترس است. از آنجا که این تعهد نسبتا طولانی، شما می خواهید مطمئن شوید که ورایزون یک انتخاب خوب برای نیازهای شما می باشد.

برای مشتری جدید ورایزون، این مقاله به سرعت برجسته سرویس Verizon، و به شما بگویم که در آن برای پیدا کردن یک معامله بزرگ است.

آیا ورایزون بی سیم مناسب برای شما؟

اگر شما تازه به ورایزون هستید، در نظر گرفتن مهم است که مطمئن شوید که شبکه و فن آوری ورایزون خواهد نیازهای شخصی خود را حمایت می کنند. اولین چیزی که به دانستن این است که ورایزون عمل در شبکه CDMA بر اساس، در مقابل AT & T اجرا می شود که بر روی یک شبکه GSM.

GSM است به طور گسترده ای در سطح جهان اجرا شده است. بنابراین اگر شما در خارج از کشور سفر اغلب، ورایزون ممکن است بهترین انتخاب برای شما است. با این حال، بسته به جایی که شما سفر، شما هنوز هم باید در دسترس بودن پوشش بین دو تکنولوژی شبکه های بی سیم در پژوهش است. از سوی دیگر، پوشش CDMA بسیار قوی در سراسر ایالات متحده است، به ویژه در مناطق روستایی بیشتر. که در این صورت، ورایزون یک انتخاب بزرگ است.

پس از توجه به CDMA در مقابل GSM، شما قطعا می خواهید مطمئن شوید ورایزون پوشش بزرگ در منطقه محلی خاص خود را. با این حال، همانطور که قبلا، شانس هستند شبکه CDMA ورایزون مکان خود را به خوبی پوشش داده است. خوب “خدمات مشتریان” تعهد دیگری از ورایزون تضمین ۱۴ روزه است. ظرف مدت ۱۴ روز از تلاش سرویس های جدید و گوشی خود را، اگر به هر دلیلی شما در پیدا کردن این است که نمی به کار برای شما، شما می توانید به بازپرداخت کامل و بدون هزینه فسخ است.

پس از تایید که شبکه های بی سیم ورایزون مناسب نیازهای شما، چیزی که بعد از در نظر گرفتن انتخاب از تلفن های همراه در دسترس از ورایزون در مقابل سایر حامل است. این است که به وضوح در قسمت هیجان انگیز تر، از بسیاری از دستگاه های بزرگ وجود دارد در دسترس است. این به نظر من نباید بیش از حد بسیاری از مشکل است، چرا که ورایزون است بسیاری از گوشی های بسیار جذاب و خنک به دیدار با انواع نیازها و ترجیحات. برخی از تلفن های داغ امروز عبارتند از موتورولا Droids، و HTC باور نکردنی و آی فون اپل.

از کجا می توانم پیدا کردن معاملات ورایزون؟

با فرض اینکه شما مایل به ثبت نام در سال ۲ شرایط، شما باید مقدار زیادی از معاملات بزرگ ورایزون برای مشتریان جدید پیدا کنید. همچنین بسیاری از بزرگ، تلفن با تکنولوژی بالا و گوشی های هوشمند شما می توانید به صورت رایگان دریافت وجود دارد.

علاوه بر چک کردن فروشگاه ورایزون محلی خود را، شما می توانید در وب سایت ورایزون مغازه، و یا در بسیاری از شناخته شده “مجاز ورایزون نمایندگان فروش”، مانند Costco و بهترین خرید.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما