در حالی که ما قبول داریم که پیشرفت های تکنولوژیکی در شکوفایی امروز، ما نیز باید درک کنند که کلاهبرداری های اینترنتی در حال افزایش است. هنگامی که ما معاملات ما انجام آنلاین، ما هرگز نمی توانید مطمئن اطلاعات ما ایمن ماندن به عنوان کارشناسان جرم و جنایت سایبر می توانید اطلاعات محرمانه ما در هر زمان هک باشد. امنیت داده ها برای یک بازی شیر یا خط رفته، و تعداد زیادی از مردم رنج می برند تلفات روانی و مالی بیش از چند سال گذشته است. تنها راه حل برای خلاص شدن از این مشکل خلاص است که برای انجام معاملات خود را و مرور را از طریق یک VPN (شبکه خصوصی مجازی). [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] این شبکه شما فراهم می کند امنیت نهایی حتی زمانی که شما فهرست داده ها از طریق شبکه های Wi-Fi عمومی، تضمین که شما باید یک IP خصوصی به طوری که هیچ کس نمی تواند مقصد خود را پیگیری و هیچ سیاهههای مربوط از سابقه مرور خود را حفظ کند. هنگامی که شما با استفاده از یک VPN، شما می توانید دانلود کنید و ارسال داده ها با محرمانه بودن نهایت به عنوان شما را از چنگال مجرمان اینترنتی در امان هستند. با استفاده از این شبکه، شما همچنین می توانید برخی از نشان می دهد Netflix بکشد از کشورهایی مانند ایالات متحده، انگلستان و کانادا بر روی سیستم خود را تماشا کنید، حتی اگر آنها در کشورهای متبوع خود را ممنوع اعلام کرد. انتخاب یک شبکه خوب و امن هرگز به شما اجازه یک “ خطای Netflix بکشد پروکسی ” پیام بر روی صفحه نمایش خود را. در اینجا چند عامل است که شما نیاز دارید به خاطر داشته باشید زمانی که شما یک سرویس VPN را انتخاب کنید.

گسترش جغرافیایی

یکی از اولین چیزهایی که شما باید بررسی کنید که در هنگام انتخاب ارائه دهنده خدمات VPN تعدادی از سرویس دهنده آن است در سراسر جهان است. یک شبکه است که سرورهای آن در سراسر نقاط مختلف جغرافیایی به طوری که شما می توانید تلویزیون لذت ببرید و وب را نشان می دهد از کشورهای مختلف، حتی اگر آن را در مقصد خود را ممنوع را انتخاب نمایید.

ورود به سیستم اینترنت

هدف اصلی از یک شبکه VPN است برای محافظت از اطلاعات اینترنت و سابقه مرور خود از اشرار. با این حال، شما باید مطمئن شوید که اگر ارائه دهنده خدمات خود را به جرم نگه داشتن ورود از سابقه مرور خود را است. یک شبکه که زبانه ها در اطلاعات آنلاین خود را حفظ کند و هیچ سیاهههای مربوط به حفظ نمی برای پیگیری تاریخچه خود را انتخاب کنید.

پس از حمایت از فروش

این است عامل مهم است که تصمیم می گیرد به اعتبار ارائه دهنده خدمات VPN. هنگامی که یک شبکه شما را انتخاب کرده اند و شروع به استفاده از آن، شما ممکن است برخی از مشکلات در اتصال به سرور از انتخاب شما، و یا شما ممکن است نیاز به کمک با عیب یابی شبکه خود را. در زمان هایی از این، شما باید پشتیبانی حرفه ای از ارائه دهنده خدمات خود را داشته باشند، به این فرایند را برای شما-رایگان بدون هیچ زحمتی. از این رو، شما نیاز به انتخاب یک سرویس است که در دسترس ۲۴/۷ در قالب چت زنده، پشتیبانی تلفنی، پشتیبانی ایمیل و مانند آن، به شما کمک کند با مسائل خود را. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] قیمت و سرعت

برای برنامه های مختلف برای ارائه دهنده خدمات VPN و سرعت که آنها به شما ارائه را بررسی کنید. همچنین، مقایسه قیمت گذاری هر یک از طرح و تجزیه و تحلیل اگر شبکه در حال ارائه یک رایگان از محاکمه یا تضمین بازگشت پول. این عوامل است که کمک خواهد کرد که شما تصمیم می گیرید اگر از خدمات که شرکت به ارزش پول خود هستند یا نه می باشد. خوانده شده از طریق بررسی بر روی اینترنت به دیدن آنچه که کاربران باید در مورد سرعت خدمات و اتهامات خود را می گویند، به طوری که شما می توانید تصمیم درست است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما