[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] خرید یک کامپیوتر نوت بوک ارزان جدید گاهی اوقات می تواند یک چالش واقعی است. بسیاری از چیزهایی که شما باید در نظر وجود دارد. شما باید مطمئن شوید که شما بهترین معامله را برای قیمت که شما پرداخت. همچنین مطمئن شوید که شما را پاره پاره نمی کردن و یا overpay برای هر یک از ویژگی های. این است که چرا من هفت راهنمایی و ترفندها را برای شما به اجرا هنگامی که شما خرید یک کامپیوتر جدید نوت بوک ارزان است.

۱٫ اطمینان حاصل کنید که شما را در برای پنج سال انتخاب کردن نمی guarantee- در عین حال همیشه مانند یک گزینه خوب به نظر می رسید چرا که آنها می گویند که آنها کامپیوتر شما محافظت اگر هر چیزی اتفاق می افتد. این می تواند مفید اما بیشتر کامپیوترها معمولا می توانید در مورد رفتن برای سال بدون گرفتن آسیب دیده است. و به عنوان برای تضمین پنج سال، بیشتر مردم از رایانه های خود را خسته در حدود سه سال را دریافت و آنها را به آخرین و بزرگترین تکنولوژی می خواهید. پس همه در همه وجود دارد واقعا بدون نیاز به تضمین پنج سال است. این فقط یک هزینه اضافی است و شما ممکن است هرگز حتی به آن نیاز دارید.

۲٫ Ports- فقط آنهایی که شما نیاز به خرید. معمولا برای اکثر مردم، تنها کسانی مهم است HDMI، پورت کارت SD و USB. اگر شما بیش از آن بروید، آنها معمولا هزینه پول بیشتر. شما ممکن است تا پایان پرداخت پول برای پورت شما حتی نیاز ندارد.

۳٫ آیا برای آخرین و بزرگترین موارد نمی افتد. آنها ممکن است به نظر می رسد بزرگ اما آنها معمولا راه آسیا. به عنوان مثال نسخه های قدیمی تر ممکن است تا ۳۰۰ $ ارزان تر از نسخه جدید است. بله من موافقم که نسخه های جدید همه سرد است، اما چرا در نسخه های قدیمی تر نمی چسبد و صرفه جویی در پول، هنگامی که که همه شما واقعا نیاز دارید.

۴٫ اتمام عمر باتری است. اگر عمر باتری تمام شده است که بزرگ و لپ تاپ بسیار گران است، شما می دانید که این است که یک خرید خوب نیست. تصویر عمر باتری خوب است و به نظر می رسد در مورد حق برای قیمت.

۵٫ سعی کنید برای جلوگیری از لوازم جانبی دیگر را هنگام خرید یک کامپیوتر نوت بوک ارزان است. گاهی اوقات آنها از شما خواهد خواست قبل از خرید موش های اضافی و یا ممکن است لوازم جانبی وب کم. با این حال بسیاری از آنها هم لازم نیست. بنابراین اگر شما می خواهید کامپیوتر و نوت بوک ارزان مطمئن شوید که آنها برای این ترفندها نمی افتد و تا پایان پرداخت بیش از شما باید.

۶٫ صفحه نمایش Size- شما یک اندازه صفحه نمایش عظیم نیاز ندارد. معمولا تا ۱۵ اینچ به اندازه کافی خوب است. در واقع در برخی از ایالت ها، یک هزینه اضافی برای کامپیوتر و نوت بوک ارزان قیمت است که بیش از ۱۵٫۶ اینچ وجود دارد. اما در صورتی که چیزی است که شما نیاز دارید این است، همه به معنی، پیش بروید.

۷٫ چوب به نسخه اولیه. آیا برای شکر و تخم مرغ در کیک نمی افتد. در صورتی که یک گزینه بین ویندوز صفحه اصلی حرفه ای و ویندوز نهایی و قیمت گذاری وجود دارد ۲۰۰ $ از هم جدا، شما باید برای حرفه ای صفحه اصلی ویندوز است. اگر شما واقعا احساس مثل شما می خواهم ویندوز نهایی نیاز دارید، سپس آن را خرید به طور جداگانه. هنوز ۲۰۰ $ اضافی برای نرم افزار در حال حاضر نصب پرداخت نمی کند.

اگر شما به دنبال آن هفت راهنمایی و ترفندها، آن است که با توجه به اینکه شما به پایان خواهد پرداخت برای کامپیوتر نوت بوک ارزان خود را بسیار کمتر است. در واقع، شما خواهد شد قرار دادن پول را به جیب خود.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما