مشکلات فلش مقصر هستند شایع ترین یوتیوب: یک خطا پیام رخ داده است. نرم افزار Adobe، شرکت در پشت از سیستم عامل های ویدئویی محبوب ترین در امروز در وب، دائما به روز رسانی فن آوری خود را برای پاسخگویی به نیازهای کسب و کار و مصرف کنندگان که به آنها بستگی دارد. فقط چند سال پیش، آخرین نسخه از فلش پلیر نسخه ۶٫ در زمان نوشتن این بود، آن را نسخه ۱۰٫ که می دانند، فردا ممکن است ۱۱٫ بازیکن در رحمت از هکرها که استفاده از محبوبیت خود را به افشای نقص امنیتی خود را به کامپیوتر شما را آلوده. مطمئن شوید که شما بازدید از سایت ادوبی برای نصب آخرین به روز رسانی برای فلش پلیر خود را.

شما ممکن است آخرین درایور های نیاز دارند. این فایل سیستم همچنین می تواند به این دلیل شما با داشتن مشکلات با یوتیوب باشد. اگر شما آخرین درایور ندارد شما ممکن است فیلم متلاطم و یا حتی هیچ تصویری در همه تجربه می کنند. شما می توانید آخرین درایور برای کارت گرافیک اختصاصی و یا یکپارچه خود را در وب سایت سازنده را پیدا کنید. این امر می تواند دل، HP، Asus، ایسر، توشیبا، EMACHINES، اپل و یا هر کدام یکی از را دارید. این نیز مهم است به نوبه خود در به روز رسانی خودکار بر روی کامپیوتر خود را به طوری که شما لازم نیست که به طور مداوم به عقب برویم به این وب سایت هر زمان که چیزی را اشتباه می رود.

مرورگر شما ممکن است خراب شده. این هم می تواند توضیح دهد که چرا شما در حال دیدن خطا یوتیوب. این امکان وجود دارد که فایل های سیستم لازم برای اجرای اسکریپت فلش را در مرورگر خود گم شده و یا نامعتبر است. برای بررسی این، باز کردن یوتیوب در یک مرورگر دیگر و ببینید که اگر همان پیام خطا دریافت می کنید. اگر نه، پس از یک مرورگر خراب مقصر است. سعی کنید نصب مجدد مرورگر. اگر که کار نمی کند و شما بر روی یک ماشین ویندوز، شما می خواهید مطمئن شوید رجیستری شما خراب نیست. انجام یک سیستم سریع می توانید با یک سیستم پاک کننده قابل اعتماد است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما