با خطا روبرو شدیم! که نشان دهنده‌ی اینست که خوراک کار نمی‌کند. دوباره تلاش کنید.

آب و هوا نه تنها سرعت کار ساخت و ساز را تحت تاثیر قرار اما آن را نیز بر سطح خطرات کارگران ساختمانی در معرض. به عنوان مثال، دمای بسیار گرم تابستان شناخته شده اند به علت گرمازدگی و سکته گرما در میان کارگران که OSHA در حال حاضر دستورالعمل در مورد چگونگی حفاظت از کارگران از این خطرات است. از سوی دیگر، آب و هوا باد می وزد و یا مرطوب احتمال کارگران یا اجسام در حال سقوط از مناطق مرتفع، که می تواند به جدی برای صدمات کشنده منجر شود افزایش می دهد.

آب و هوا یک نگرانی بسیار مهم در کسب و کار ساخت و ساز است چرا که کارگران به طور کلی انجام آنها وظایف خارج از منزل، که به معنای رسیدن به هر دو شرایط آب و هوایی خوب و بد قرار گرفته است. بسته به موقعیت جغرافیایی محل ساخت و ساز، در فصل از سال، و الگوهای آب و هوای محلی، شرکت ساخت و ساز باید همیشه برنامه پروژه خود را با آب و هوا چین. در زیر برخی از از شایع ترین کارگران ساختمانی خطرات آب و هوا در معرض:

۱٫ گرمای شدید – ممکن است خستگی حرارتی، گرما زدگی، گرفتگی عضلات حرارت و جوش حرارتی

باعث

۲٫ سرمای شدید – ممکن است هیپوترمی و سرمازدگی شود؛ همچنین ممکن است گرفتن کارگران کاهش در تجهیزات و ابزار

۳٫ باران و آب و هوا یخی – ممکن است باعث سطوح به لغزنده، که پس از آن می توانید به صدمات شخصی و خواص آسیب دیده شود؛ ممکن است باعث شود کابل برق برای تبدیل شدن به “زنده”؛ ممکن است باعث شود سیستم فاضلاب به سرریز؛

۴٫ رعد و برق – ممکن است شوک الکتریکی و برق

۵ شود. اشعه UV – ممکن است بیماری های پوستی و سرطان

باعث

۶٫ بادهای قوی – ممکن است کارگران و اشیاء در سیستم عامل های بالا به سقوط گردد؛ ممکن است تجهیزات سنگین مانند جرثقیل به از دست دادن تعادل و سرنگونی بیش باعث

و ایمنی حرفه قانون بهداشت کارفرمایان را ملزم به ارائه آموزش های ایمنی و وسایل حفاظت فردی (PPE) به کارگران خود را که در پرداختن به خطرات زیست محیطی کافی است آنها در معرض. PPE شامل hardhats، عینک محافظ، دستکش، لباس ضد آب، و دیگر دنده محافظ

به منظور کاهش خطر ابتلا به کارگران تجربه بهداشت و ایمنی خطرات ناشی آب و هوایی مختلف، شرکت های ساختمانی توصیه به انجام موارد زیر است:

۱٫ انجام آموزش کارگر در مورد خطرات مربوط به آب و هوا

۲٫ تشویق به استفاده از وسایل حفاظت فردی مناسب در حالات مختلف آب و هوا شدید

۳٫ ساخت سایبان استراحت (سرد برای گرمای شدید و گرم برای زمستان سرد) در آن کارگران می توانند معافیت های مکرر را [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۴٫ برنامه کار بسته به فصل. این است که، کارگران باید در جالبترین بخش از روز کار در آب و هوای بسیار گرم است. در مقابل، کار باید در اوج در طول ساعات گرم در هوای سرد بود.

در همین حال، کارگران همیشه باید از خود مواظبت و پایبندی به دستورالعمل های ایمنی برای فرآیندهای کار تحت شرایط نامساعد آب و هوایی. در اینجا برخی از نکات ایمنی عملی عبارتند از:

۱٫ پوشیدن تجهیزات حفاظتی شخصی مناسب است. به عنوان مثال، چکمه های محافظ که کف ضد لغزش در هنگام کار در سطوح لغزنده حیاتی است. عینک محافظ با لنزهای ضد UV بزرگ برای دوره های طولانی از کار در فضای باز است.

۲٫ کار در جفت هر زمان که ممکن است.

۳٫ وقفه های مکرر در آب و هوای نامطلوب برای جلوگیری از بیش گرفتن در معرض.

۴٫ محل علائم هشدار دهنده در سراسر سایت ساخت و ساز برای خطرات ممکن مانند کف لغزنده، چاههای، سیم کشی برق و دیگران است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما