جزایر کیمن آب و هوا خواهد بازدید کنندگان را یکی از تجربه های داغتر کارائیب

کارائیب برای آب و هوای گرم شناخته شده است. اما بیشتر مقصدهای دارند به طور متوسط ​​درجه حرارت بالا در ۸۰s فارنهایت است. جزایر کیمن یکی از معدود است که بیش از ۹۰ در طول تابستان و حتی به سقوط است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] علاوه بر این آب و هوای گرم، تعطیلات وجود دارد به معنای شانس برای خرید معاف از حقوق گمرکی و گشت و گذار مانند نیش ری شهر، یکی از گشت و گذار توریستی محبوب ترین در کارائیب که در آن بازدید کنندگان می توانند به اقیانوس پرش و با مدرسه از اشعه نیش دوستانه شنا.

جزایر کیمن درجه حرارت
متوسط ​​حداکثر درجه حرارت ماهانه ۸۹٫۵ درجه فارنهایت طول سال است، که یکی از بالاترین میانگین در منطقه، با توجه به سازمان جهانی هواشناسی است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] میانگین دما ماهانه بیش از ۹۰ درجه از ماه مه تا نوامبر است. حداکثر درجه حرارت حدود ۸۷ درجه در ماه دسامبر، ژانویه، فوریه و مارس به طور متوسط. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] این جزیره منحصر به فرد برای روزهای گرم و شب های سرد هستند. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] میانگین دمای ماهیانه کم ۷۰٫۱ درجه است، که همچنین یکی از پایین ترین میانگین منطقه ای است.

متوسط ​​قطره کم به ’۶۰ اواسط از دسامبر تا مارس. هنگام افت درجه حرارت کم در دریای کارائیب، آب دریا ناراحت کننده برای شنا می شود.

میانگین بارش
جزایر دریافت متوسط ​​۴٫۷ اینچ باران ماه است. این به طور معمول باران ۱۴ روز در ماه است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] بارش متوسط ​​از ژانویه تا آوریل است در ۱٫۷ اینچ در هر ماه. بارش باران بیش از سه برابر در ماه مه و صعود از آنجا به ماه سپتامبر و اکتبر، هنگامی که آن به طور میانگین ۸٫۳ اینچ در ماه است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] جزایر دریافت باران کل بسیار بالاتر از متوسط ​​مقصد کارائیب در سپتامبر و اکتبر. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

همان درست است برای تعداد روز که باران می بارد هر ماه است. از آن باران ۲۰ روز در ماه سپتامبر و ۱۹ روز در ماه اکتبر در مقایسه با کمتر از ۱۰ روز در ماه ژانویه تا آوریل. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] هنگامی که به [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] [۱۹،۴۵۹،۰۰۷] ماه های محبوب ترین برای بازدید مارس، آوریل و دسامبر، با توجه به سازمان گردشگری کارائیب. مارس با وجود درجه حرارت پایین محبوب است

حداقل ماه محبوب سپتامبر است و پس از اکتبر – درست در وسط از فصل طوفان کارائیب سالانه

|| تصاویر که مایل به تجربه بهترین جزایر کیمن آب و هوا پیدا خواهد کرد که آوریل بهترین ماه است که برای درجه حرارت گرم اما ناراحت کننده نیست و کمترین روز باران.

دیگر ماه خوب مارس، مه، ژوئن و ژوئیه. جلوگیری از رفتن وجود دارد در سپتامبر و اکتبر در صورت امکان.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما