چشم انداز کمک می کند تا کاربران کامپیوتر مدیریت و کنترل ایمیل های خود را و دیگر عملیات کامپیوتر است. را کاهش می دهد هرزنامهها، فیشرها و به جای می دهد ادغام بدون درز از لیست برنامه ریزی. آن را به عنوان یک دستگاه پشتیبانی کامپیوتر که اجازه می دهد تا انعطاف پذیری و هماهنگ سازی کامل از پوشه ها عمل می کند. چشم انداز قالب ساده است که بسیار آسان برای استفاده و اتخاذ شده است. این کمک می کند یک معامله بزرگ با جنگیدن اسپم. دلیل این است که آن را به یک دستگاه فیلتر هرزنامه طراحی شده برای جلوگیری از هر گونه تلاش از فیشینگ.

کمک چشم انداز نیز می کند فعال کردن ادغام پیام، به روز رسانی در شبکه های اجتماعی، برنامه، به انجام لیست و خدمات ایمیل. از آن شده است به عنوان بسیار انعطاف پذیر، روح و مفید برای کاربران کامپیوتر و اینترنت به طور کلی نامیده می شود. یکی در نتیجه می تواند کنترل بدون ترس از مکالمات و ایمیل آنلاین خود را. آن است که توانایی برای مدیریت برنامه های متعدد همه در همان زمان. در واقع می توان هاتمیل، MSN و حساب های دیگر بدون هر گونه دخالت استفاده کنید. فیلترهای خود نیز اجازه می دهد مدیریت آسان از برچسب، موضوعات و روش های آسان تر گرفتن هر دو پیام قدیمی و جدید.

کمک چشم انداز از برنامه های کامپیوتری دیگر و در نتیجه نمی تواند ظروف سرباز یا مسافر هر چیزی تا. ویندوز ۷، XP و ویستا به راحتی با چشم انداز جمع و جور. این خوراک RSS را نیز تمام پیام ها و دیگر اطلاعات را قادر می سازد به با تعداد زیادی از مراقبت درمان می شود به عنوان اینکه آنها تمام ایمیل های جدید بودند. این باعث می شود کامپیوتر انجام بهتر و سریع تر به دلیل آن چه گند و کثافت فضای حافظه کامپیوتر را ندارد.

این بهترین دستگاه پشتیبانی رایانه ای است که به نظر می رسد بر بهترین عملیات کامپیوتر است. این فیلتر که برنامه ریزی به طور خودکار مراقبت از وظایف مختلف و استفاده از فایرفاکس افزودنی های مختلف است. جذابیت بزرگ به عملیات کامپیوتر و صاحبان کامپیوتر بیش از حد. هر دو نسخه از چشم انداز -Microsoft Outlook و Microsoft Outlook Express را از نقش های مشابه را بازی کند. آنها ابهام در عملیات کامپیوتر را کاهش می دهد و به جای ارائه استفاده امن تر و سریع تر از برنامه های کامپیوتر.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما