چوب شومینه سوختن می تواند باعث مشکلات تنفسی برای افرادی که از آسم، برونشیت، و یا هر شرایط تنفس دیگر رنج می برند است که توسط دود تشدید . شومینه های برقی را به تب و تاب بودن لذت بخش است، صدای آرامش بخش، و گرمای آتش را به خانه خود را بدون دود. برق آتش سوزی در اندازه و شکل از بسیار کوچک و ساده، به بسیار بزرگ و مزین است. سبک انتخاب شده بستگی به سلیقه شخصی، محل استفاده و عملکرد در اتاق. آتش الکتریکی را می توان یک نقطه کانونی در یک اتاق، اضافه کردن یک احساس گرم و نرم به اتاق نشیمن، اتاق خانواده و یا اتاق خواب خود را فورا.

تنظیمات گرما، شعله و گزینه های فن
آتش سوزی الکتریکی با تنظیمات حرارت قابل تنظیم است، اجازه می دهد شما را به کنترل سطح از گرما و حرارت تولید، ترک خانه خود را فقط در دمای مناسب برای شما و عزیزان شما. کنترل حرارت و همچنین، در انواع مختلف از گزینه ها از جمله دکمه های پنل جلو پنهان، کنترل از راه دور و کنترل ترموستات حرارت آمده است. علاوه بر گرمای تابشی برخی، آتش سوزی های الکتریکی با استفاده از گرما برای گرم convected هر اتاق موثر تر است. این آتش سوزی convected طول می کشد هوا در از اتاق و با تصویب آن از طریق یک فن پنهان به توزیع حرارت در سراسر اتاق. شعله را نیز می توان با حرارت خاموش برای اضافه کردن یک تب و تاب بودن گرم و زیبا و سوسو زدن شعله های سنتی را به یک اتاق در یک روز که حرارت مورد نیاز نمی باشد استفاده می شود. برخی برق آتش سوزی ارائه چندین تنظیمات فن اجازه می دهد به شما برای تنظیم جریان هوا از شومینه، و همچنین.

سبک و نصب و راه اندازی گزینه
آتش سوزی های الکتریکی با انواع مواد ساخته شده را انتخاب کنید از جمله سرقت، برنج ، آلومینیوم، آهن و چوب، رای دادند. وسایل آتش برق شومینه های برقی آمده است که در mantels زیبا که کاملا شبیه شومینه های سنتی روکشی است. توری تزئینی و جذاب برای هر کسی که مایل به نگاه لوکس از یک آتش سوزی و برق و فراگیر می باشد. آتش الکتریکی را می توان مستقل برای نصب آسان و حرکت آسان به یک مکان جدید. برخی آتش سوزی مستقل طراحی شده اند به در یک آتشدان های موجود قرار داده شده است. مکان های آتش و برق و وسایل آتش همچنین می توانید دیوار نصب شده برای یک سبک واقعی تر و سنتی است. در نهایت، آنها را می توان به دیوار مجموعه ای را به نگاه و احساس از شومینه الحاق. از گزینه های نصب به شما اجازه انتخاب یک سبک است که بهترین ها را برای خود نیازهای گرمایشی شخصی شما.

شومینه برقی و سوئیت در محدوده انواع سبک از جعبه های مستقل آتش اجاق گاز ساده برای الحاق مصنوعی شومینه سنگ مرمر مدرن است. با چنین طیف گسترده ای از انواع و سبک را انتخاب کنید آن آسان است برای پیدا کردن یک سبک که منطبق دکور خانه خود را. داخل آتش می تواند زغال سنگ واقعی، دست سیاهههای مربوط و سرامیک نقاشی شده، تیله، سنگ ریزه و یا زغال سنگ مصنوعی به سفارشی بیشتر نگاه و احساس از شومینه خود را شامل.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما