شبکه های اجتماعی تبدیل شده است به طور فزاینده مردمی امروزه به عنوان بسیاری از سایت های که ارائه این سرویس وجود دارد. MySpace و Friendster در دو تا از محبوب ترین سایت های است که با هدف ایجاد جوامع از افرادی که منافع مشترک و فعالیت، و یا که علاقه مند به کاوش منافع و فعالیت های دیگران به اشتراک بگذارید.

جوانب مثبت

یک سایت شبکه اجتماعی است که مانند یک محل ملاقات مجازی که در آن مردم می توانند قطع کردن و بحث در مورد موضوعات مختلف است. هر چیزی در زیر نور خورشید، در واقع. برخی از استفاده از این شبکه های به ترویج وبلاگ خود، به پست بولتن و به روز رسانی و یا به استفاده از آنها به عنوان یک پل به علاقه عشق آینده است.

اینها فقط تعداد کمی از دلایلی است که چرا شبکه های اجتماعی است گرفتن بسیاری از توجه به تازگی – آن را می سازد زندگی هیجان انگیز تر برای بسیاری از مردم

منفی

با این حال، این امر می تواند بهترین مطمئن شوید که ایمنی و امنیت بالاترین نگرانی از سایت های شبکه های اجتماعی که شما در حال حاضر استفاده کنید. دلیل این است که سایت های شبکه های اجتماعی نیاز و یا شما گزینه ای برای ارائه اطلاعات شخصی را مانند نام، محل، و آدرس ایمیل. متاسفانه برخی از مردم می توانند این به عنوان یک فرصت برای سرقت هویت است. آنها می توانند اطلاعات خود را کپی و تظاهر به “شما” وقتی که درگیر فعالیت های غیر قانونی. خبر بد! به عنوان مثال، آنها ممکن است شما پیشنهاد کار و یا می خواهید به ملاقات با شما فقط برای گرفتن پول خود را. این می تواند به زورگیری مجازی، که در آن استاکر با استفاده از رسانه های الکترونیکی مانند اینترنت به دنبال و یا آزار و اذیت شما منجر شود.

انعقاد

پس وقت خود را و مراقب باشید در انتخاب که به اعتماد، بنابراین شما می توانید امیدوارم جلوگیری از این نوع از چیزی ناخوشایند اتفاق می افتد به شما. جدای از آن، شبکه های اجتماعی چیز بزرگ است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما