در حالی که شما می توانید Hulu در کانادا تماشا نیست، با توجه به محدودیت صدور مجوز های مختلف، شما لازم نیست که به دست نشان می دهد مورد علاقه خود را. هستند بسیاری از سایت کانادایی است که تلویزیون جریان نشان می دهد که مانند Hulu کند وجود دارد.

شما ممکن است مجبور به انجام برخی از پریدن به اطراف به وب سایت های شبکه های مختلف، به عنوان هر گزینه کانادا است که جریان قسمت از بسیاری از شبکه های مختلف وجود نداشت، اما این کار بیش از حد است. فقط یک اینجا را کلیک کنید و با یک کلیک وجود دارد و به شما امکان جریان نشان می دهد مورد علاقه خود را در هیچ زمان.

وب سایت CTV باید احتمالا اولین توقف خود را اگر شما در کانادا هستند و می خواهند به تماشای برخی از تلویزیون نشان می دهد آنلاین به جای در تلویزیون خود را. این درست است به خصوص اگر شما از طرفداران ما را نشان می دهد به دلیل CTV جریان کاملا چند از آنها. تنوع شامل زنان خانه دار از جان گذشته، از دست داده و شایعات بی اساس دختر. آیا شما عاشق اخبار جعلی؟ در آن صورت، شما همچنین می خواهید برای بررسی از نمایش روزانه با جان استوارت و نشان می دهد خواهر خود، گزارش کلبرت.

برای جریان تلویزیون کانادا بیشتر آنلاین مطمئن باشید که همچنین بررسی کنید که چه تلویزیون های جهانی برای ارائه، و همچنین به عنوان CBC و کمدی کانال است. برای طرفداران داستان های علمی تخیلی، Spacecast بهترین شرط بندی شما است، جریان نشان می دهد مانند Torchwood و کهن.

اگر شما یک مشتری راجرز کابل در کانادا هستند، راجرز را آغاز کرده است در خدمت تقاضا آنلاین است که باید ایده آل برای خدمت به همه نشان می دهد که شما می خواهم برای گرفتن با هر زمان که دوست دارید باشد. همچنین یک کل خیلی بیشتر به راجرز در خدمت تقاضا وجود دارد. شما می توانید فیلم ها، کلیپ و موسیقی فیلم نیز تماشا کنید. آن را مانند خود را انتخاب کنید تلویزیون کابلی، فقط چگونه ما آن را دوست دارم. اما شما نیاز به یک مشتری راجرز به منظور دسترسی به خدمات آنلاین خود را.

امیدوارم، روزی، بینندگان کانادا همچنین قادر خواهد بود برای دسترسی به قسمت های مورد علاقه خود را بر روی Hulu به باشد. یکی از ویژگی های عمده از Hulu این است که بسیاری از مواد آرشیو قدیمی تر به تماشا. بنابراین طرفداران نشان می دهد تلویزیون کلاسیک خیلی خوشحال نگه داشته شود.

این امر می تواند بزرگ اگر شبکه های کانادا می تواند با هم و ارائه جایگزین خود را به خدمات با اضافه کردن کاتولوگ تلویزیون است که فقط به عنوان عمیق. اما در عین حال، من امیدوارم که شما را وادار به لذت بردن از برخی از نشان می دهد در حال حاضر مورد علاقه خود را که در حال پخش بر روی وب سایت در کانادا.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما