با خطا روبرو شدیم! که نشان دهنده‌ی اینست که خوراک کار نمی‌کند. دوباره تلاش کنید.

یوتیوب یک سایت رایگان که در آن شما می توانید آپلود و مشاهده بسیاری از فیلم ها در مقدار بسیار گسترده ای از موضوعات از حیوانات خانگی به سیاست و بیشتر است. در سال ۲۰۰۵ توسط سه کارمند قبلی از سیستم بسیار موفق پی پال تاسیس شد، آن را تبدیل به طور فزاینده ای محبوب و رشد می کند حتی بیشتر به عنوان هر روز عبور می کند. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] با بینندگان و کاربران این تعداد در میلیون، یوتیوب تبدیل شده است یک خروجی بزرگ برای تبلیغ آنلاین مانند وابسته. تصور کنید که داشتن توانایی برای رسیدن به میلیونها نفر از مردم در یک بار – آن را عملا مانند در حال اجرا یک تلویزیون و یا آگهی های رادیویی زمانی که شما در مورد آن فکر می کنم

نام اختراع مجله تایم از سال در سال ۲۰۰۶، آن را واقعا ساخته شده علامت آن است و. خیلی تأثیر گذار در جهان آنلاین و آفلاین هم داشت. بنابراین بدیهی است، این یک روش مبتنی بر وب رایگان از تبلیغات است که بازاریابان وابسته واقعا باید در نظر با استفاده از برای کمک به کلمه در مورد محصولات آنها در حال ترویج است.

با ایجاد ویدئو های خود را و آپلود آن به سایت یوتیوب، شما باید پتانسیل برای افزایش فروش خود را وابسته به فوق العاده است. عضویت رایگان است و کاربران ثبت نام شده می توانید تعداد نامحدودی از فیلم را بارگذاری کنید. برای اینکه بیشترین تاثیر را به عنوان وابسته، ویدئو های خود را باید برخی دراز نفس، سخنرانی پیچیده در مورد که شما و آنچه شما انجام زیرا که مردم از گوش دادن به شما باز نخواهد داشت. کوتاه و شیرین نگه داشتن آن.

فیلم دمدمی انجام بهترین زیرا آنها ویروسی پخش شده است. مردم دوست دارند به اشتراک گذاری فیلم خنده دار و جالب، به طوری که نمی شود ترس به در نمایش آنچه محصول شما در حال ترویج می توانید کمک به کسی رسیدن خلاق باشد.

مطمئن شوید که جایی در ویدئو های خود را، شما از جمله لینک به صفحه فشار خود را. شما می توانید آن را در متن و یا طلسم آن را برای آنها اگر آن را دشوار است. قرار دادن خود در محل بیننده نوک مفید به دلیل آن خواهد شما را با فرصت برای دیدن خود در چشم شخص دیگری ارائه شده است.

شما می خواهید ویدئو های خود را به عنوان جالب و قانع کننده که ممکن است به طوری که شما را به خرید هر آنچه در آن است که شما در حال تلاش برای ترویج. البته، یکی از مزایای بزرگ از استفاده از سایت یوتیوب به عنوان یک ابزار بازاریابی وابسته است که به عنوان یک عضو ثبت نام، شما می توانید به عنوان بسیاری از فیلم ها که شما می خواهید آپلود کنید.

اگر شما به طور کامل با خوشحال نیست خود را ویدیو یک بار آن را آپلود شده است، و یا شما در حال گرفتن تولید ترافیک و افزایش در فروش به شما می خواستم و یا انتظار می رود، شما می توانید فیلم های اضافی آپلود تا زمانی که شما به نتایج مورد نظر خود را دریافت کنید. تست و افزایش سرعت یک ایده اساسی برای هر جنبه از بازاریابی آنلاین است، حتی با فرمت های دیجیتال پیشرفته است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما