نوشته‌های تازه

راهنمایی ماهیگیری crappie زمستان ممکن است به شما کمک کند به بالاتر از ماهیگیران تفننی دیگر وجود دارد که مبارزه با ماهیگیری crappie در طول ماه های سرد ایستاده . بسیاری از ماهیگیران، حتی آنهایی که با تجربه، باور شما می توانید crappie به جز فصل بهار گرفتن نیست در هر زمان. این یک واقعیت است.

Crappie کند در بهار تخم ریزی و بسیار ساده تر برای پیدا کردن در مقادیر زیاد در این زمان، اما حقیقت این است crappie می تواند گرفتار هر زمان از سال است. شاید کلید ابتلا crappie بیشتر در ماه های زمستان می شود به درک عادات فصلی و ماهی خود درآمده است. مهمتر از همه، می دانیم که ماهیگیری برای crappie در طول این فصل ممکن است یک چالش مطرح می کنند، اما به خوبی به ارزش آن!

هنگامی که آب و هوا شروع به دریافت گرمتر، ماهی crappie شروع به مهاجرت به سمت سطحی. ترک خانه های آب های عمیق تر خود، آنها آماده به تخم ریزی. زمان و مدت زمان تخم ریزی بسته به شرایط دریاچه، الگوهای آب و هوایی، و آب و هوای فعلی شرایط متفاوت خواهد بود.

برای crappie نگاه در طول مهاجرت خود، در ساختار مانند اسکله ها، قلم مو، و رست. شما به آسانی می خواهد آنها را پیدا کنید مشتاق به جویدن در هر آنچه را که می تواند به دلیل نیاز خود را برای حرکت سریع، برای رسیدن به مقصد خود را پیدا کنید.

هنگام ماهیگیری در اواخر قسمت های زمستان و اوایل بهار، به یاد داشته باشید که بیش از همه در شمال طرف دریاچه ها و بدن از آب تمایل به گرم برای اولین بار، و از همه crappie به مناطق گرم تر حرکت می کند، و نیاز به غذا. آب تیره نیز تمایل به گرما سریع تر از آب زلال و شفاف، و شانس خود را از گرفتن گرفتن خوب در این نوع مناطق بسیار خوب است. در طرح از دریاچه و یا منطقه شما ماهیگیری نگاه خواهد کرد. مکان ایده آل برای crappie به در این لحظه بود که در آن هستند؟

در واقع، ماهیگیری برای crappie طول ماه های زمستان زمان قابل پیش بینی ترین سال تا آنجا که رفتار ماهی مربوط می شود است. در طول زمان سرد سال، این ماهی همیشه در قسمت های عمیق تر از آب یافت می شود. با استفاده از یاب عمق و تمرکز بر روی عمیق ترین مناطق یک راه عالی برای پیدا کردن crappie که شما به دنبال است.

تمایل crappie به دنبال انزوا در ساختار ممکن است در طول این زمان از سال منحرف. شما همچنین می توانید crappie معلق در آب مورد نیمه راه پیدا کنید، اما دنبال baitfish، مانند شاد، یک راه خوب برای قرار دادن crappie شما به دنبال. با عمق در ماهیگیری، خیاط ماهیگیری خود را مقابله، خط ماهیگیری و میله به آبهای عمیق تر است. مطمئن باشید که شما به اهمیت قدرت خط در اینجا در نظر بگیرند.

منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما