پس از به ظاهر داشتن یک بهبود آزمایشی از بدترین اثرات بحران اعتباری و رکود پس از آن، بازار مسکن به نظر می رسد غواصی رو به پایین است. با قیمت خانه پس از حدود ۷٪ از از اظهارات اخیر خود بهبود، بسیاری از به دست آوردن ممکن است از دست داده شده اند. البته که بستگی دارد که چهره شما را متوجه …

است Rightmove پیشنهاد کرد که قیمت ۱٫۱ درصد در ماه سپتامبر کاهش یافت، داشتن ۲٫۳ درصد بیش از دو ماه گذشته کاهش یافته است. در سراسر کشور گزارش افزایش ۰٫۱٪ در ماه سپتامبر پس از یک سقوط در ماه اوت اما سقوط قابل توجهی در ارزش املاک انتظار نیست. در برابر این، ثبت زمین حساب که قیمت ۰٫۳٪ در ماه اوت افزایش یافت در حالی که هالیفاکس ثبت افزایش ۰٫۲٪ برای مدت مشابه. [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] این پیام های مخلوط، همراه با سطح پایین از معاملات، به نظر می رسد نشان می دهد یک بازار است که رکود است. تحلیلگران مختلف پیش بینی کرده اند که قیمت بیشتر سقوط خواهد کرد و بیش از ارزش خواهد بود به طور قابل توجهی در پایان سال ۲۰۱۱٫ بسیاری است این امر را چیز بدی نیست پایین تر، با اموال هنوز هم، و خریداران بیشتری را به بازار دچار وسوسه کردن. [۱۹،۴۵۹،۰۰۴]

هر تصویر واقعی، روشن است که سازندگان خانه همچنان به مبارزه، تنها با ۱۲۰،۰۰۰ خانه در سال گذشته ساخته شده در انگلستان، پایین ترین سطح از سال ۱۹۲۴٫ نشانه بهتر از چشم انداز آینده سطح تاییدیه های وام، که برای چهارم سقوط کرد است ماه در یک ردیف. شورای وام مسکن وام دهندگان که وام ناخالص در ماه اوت، اعلام کرد در ۱۱٫۴ میلیارد £، پایین ترین سطح خود در طول یک دهه رسیده است. این نشان می دهد که قیمت و تقاضا بعید است که انتخاب کنید تا در چند ماه آینده می باشد.

دلایل سطح عمومی پایین فعالیت آسان است برای دیدن، با تهدید از کاهش هزینه ها و کاهش بودجه بخش عمومی ساخت خریداران بالقوه نامشخص از آینده است. این مشکلات به فکر به احتمال زیاد به بیشترین اثر را در مناطق خارج از لندن و جنوب شرق. قیمت ملک در لندن و مکان رفت و آمد مطلوب مقاوم تر در نظر گرفته و بازار انتظار می رود به نگه دارید تا بهتر وجود دارد.

فعالیت بازار آینده ممکن است منفی بر عدم تأمین منابع مالی وام مسکن را تحت تاثیر قرار به عنوان بانک ساخت تا ذخایر خود و شروع به بازپرداخت بودجه پشتیبانی ارائه شده توسط دولت. طرح خدمات مالی برای وام مسئول تر نیز ممکن است تعدادی از وام های که اعطا می باشند، محدود. ارتش آزاد سوریه تخمین می زند که ۱۷ درصد از وام های مسکن در طول چند سال گذشته را نداشته اند اعطا شده بود پیشنهادات خود شده است عامل. شورای وام مسکن وام دهندگان، با این حال، اختلافات این ارقام و ادعا می کند که بیش از نیمی از وام، بالغ بر ۳٫۸ میلیون برخی قراردادهای وام کاملا خوب است، نمی واگذار شده است. این سطح از محدودیت به وضوح پیامدهای بسیار جدی برای صنعت ساخت و ساز است.

کلید به گرفتن ساختمان خانه در حال حرکت دوباره بدون شک برای تشویق تعداد زیادی از خریداران اولین بار به بازار است. فروش خانه در پایان پایین تر پس از آن صاحبان موجود را قادر به حرکت به بالا و خواهد عواقب حق را از طریق بازار داشته باشد. این ممکن است قیمت ها نیاز به سقوط بیشتر و همچنین افزایش اعتماد به نفس از طریق بهبود شرایط اقتصادی است.

چه اولین بار خریداران نیز نیاز به دسترسی به منابع مالی وام مسکن مقرون به صرفه است. شورای بررسی وام مسکن وام دهندگان نشان داد که مردم بیش از همیشه می خواهم به صاحبان خانه، با سه چهارم مایل به رسیدن به این هدف در عرض دو سال. روزنامه دیلی تلگراف گزارش داد که خریداران اولین بار در حال به ۲۰۰۰ £ در هر سال بیش از دیگر خریداران شارژ، اگر چه MyMortgageDirect معتقد است که نرخ بالاتر به سادگی به دلیل سطح پایین سپرده در حال ارائه شارژ می شود. مالکیت جدید احتمالا شده حذف این بازار باز صفحه اصلی خرید و MyChoice صفحه اصلی خرید طرح کمک کرده است، اگر چه گزینه های دیگر در دسترس هستند.

برخی از امداد رسانی ممکن است در راه در قالب طرح خصوصی طراحی شده است که خریداران آینده نگر کمک کند. املاک پورتال Radarhomes راه اندازی کرده است خدمات ارز بخش در دسترس به عوامل املاک و و افراد خصوصی است. جنتو گروه در حال برنامه ریزی به رول از یک طرح مالکیت خانه جدید برای خریداران اولین بار. این حذف نیاز به سپرده و یا وام مسکن، با شرکت کنندگان پرداخت هزینه ماهانه این است که اجاره بخشی و عدالت بخشی، در نهایت ایجاد سهم خود از اموال را به مالکیت کامل.

هر گونه کمک به بازار را تشویق به دستیابی به یک سطح بالاتر از فعالیت. با وجود کاهش قیمت، با این حال، موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره گزارش داد که اعضای آن اعتماد به نفس بیشتری در مورد چشم انداز احساس شد. تقریبا یک پنجم از این فروش این باور بررسی بهتر است با پایان سال خواهد شد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما