در حالی که ساخت برچسب برای محصول خود، در نظر داشته باشید که – شما می خواهید چیزی است که تجدید نظر به مصرف کنندگان و باعث می شود آنها می خواهند برای خرید محصول می باشد. این است که چرا بهتر است آن را به استخدام یک حرفه ای با تجربه برای مدیریت طراحی برچسب شما است. در صورتی که بودجه خود را در راه می آیند و شما ممکن است بخواهید برای طراحی یک برچسب ساده توسط خودتان، پس از آن، در اینجا برخی از بهترین شیوه برای ایجاد برچسب های سفارشی می باشد:

ظرف در نظر بگیرید – برای ایجاد یک زیبا -pleasing نگاه، یک ظرف مورد و برچسب نیاز به ترکیب با هم کاملا. از این رو شما باید با دقت اندازه گیری اندازه ظرف؛ بنابراین شما می توانید بعد حق برچسب خود را قبل از بیرون با طراحی شروع کار تعیین می کند.

استفاده از تصاویر با کیفیت بالا – برتری از تصاویر شما استفاده خواهد شد با کیفیت از طراحی برچسب های سفارشی خود را تعریف کنیم. از آنجا که یک طراحی بسته بندی با کیفیت بالا است که تاثیر گسترده در چگونه مشتریان را به کیفیت محصول خود را تعریف! به خاطر داشته باشید که اگر شما تصاویر خود را از اینترنت دانلود کنید سپس آن را ممکن قطعنامه های کم دارند، از این رو همیشه سعی کنید به جستجو برای قطعنامه های بالا تصاویر است. حتی اگر چاپگر برچسب می تواند تفاوت زیادی در کیفیت برچسب خود را نیز هست. توجه به هر دو جنبه واقعا دور را طراحی برچسب واضح و روشن!

را آرم برجسته – یکی از اهداف طراحی یک برچسب های سفارشی است که برای ساخت هویت نام تجاری و نام تجاری خود را خود را تولید – محصول. قرار دادن لوگو در بالای یا مرکز، به طوری که مصرف کنندگان به راحتی ممکن است آن را متوجه زمانی که آنها در برچسب نگاه.

بردار استفاده به جای شطرنجی – است دو سبک از گرافیک برای انتخاب وجود دارد – بردار و شطرنجی. همانطور که شما به راحتی می توانید گسترش و یا کاهش تصاویر وکتور بدون خطر رها کردن کیفیت تصویر رو در طرح های برچسب آنها مناسب تر است. سعی کنید برای تصاویر برداری به نگه داشتن فرایند طراحی خود را هموار می رود به جای اینکه توسط گرافیک با کیفیت پایین تر به تعویق افتاد.

هدایت و روشن از عناصر ازدحام بیش از حد – مشتریان مقدار زیادی از گزینه ها در قفسه، بنابراین با استفاده از یک برچسب است که شامل متن بیش از حد و عناصر گرافیکی می تواند گیج کننده و خسته کننده به آنها. نام محصول و نام تجاری باید و علاوه بر آن، شما می توانید خدمت ادعاهای اندازه / استفاده / ویژگی های اضافه کنید. در حالی که انتخاب عناصر طراحی برای اضافه کردن به برچسب خود را، پیروی از حکومت “کمتر بیشتر است”!

آیا مقررات برچسب زدن را فراموش نکنید – گاهی اوقات شما ممکن است فاقد اطلاعت در برخی از قوانین مهم در حالی که فکر تنها در مورد یک اثر هنری از برچسب زدن خود را. برخی از محصولات یک تنظیم برچسب زدن سخت، بنابراین مطمئن شوید که به نظر که قوانین می شود قابل استفاده برای محصول خود را. به عنوان مثال، اگر شما در حال فروش مواد غذایی محصولات، شما باید حقایق تغذیه در طراحی برچسب خود را شامل.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما