شیفتگی نزدیک ما با آب و هوا است که توسط محبوبیت همیشه در حال رشد از ایستگاه آب و هوا بی سیم کمک می شود.

ایستگاه آب و هوا بی سیم اسباب بازی برای تعیین آب و هوا، دما، فشار هوا، رطوبت و دیگر عوامل آب و هوا می باشد. ایستگاه های آب و هوا بی سیم بزرگ برای خانه یا محل کار با واحد حرفه ای با داشتن اتصالات کامپیوتر و نرم افزارهای مرتبط می باشد. ایستگاه آب و هوایی بی سیم حرفه ای آسان برای نصب و انعطاف پذیری برای تغییر مکان از کنسول بدون نیاز به مته سوراخ های جدید و حرکت کابل. ایستگاه آب و هوا بی سیم بسیار مفید است و به وضوح راحت ترین از تمام ابزار آب و هوا.

بسیاری از این واحد با آلارم داخلی مجموعه به شما از شرایط آب و هوایی خاص هشدار آمده است. زنگ واحد شخصی من است که تنها شاید یک بار در سال باعث، اما زمانی که آن را من می دانم که برخی آب و هوایی شدید در راه وجود دارد. بسته به مدل شما را انتخاب کنید، دما، رطوبت، فشار هوا و انواع دیگر اطلاعات آب و هوا از قبیل اندازه گیری باد همه می توانند در راحتی از خانه خود را تحت نظارت است. البته اگر شما یک ساخته شده در بادسنج (سنج باد) پس از آن شما به آن نیاز دارید به دور از هر گونه موانع به باد غالب قرار گرفته است. سقف است به طور کلی یک جای خوب.

ایستگاه آب و هوا خانگی بی سیم از امواج رادیویی برای انتقال اندازه گیری آب و هوا خود را از حسگرهای راه دور به کنسول ها در محیط داخلی. این کنسول نه تنها می تواند شما در آب و هوا به خوانش خارج، اما با یک لمس یک دکمه شما را به شرایط داخل و همچنین بگویید! برخی از واحدهای می توانید با چند کنسول آیند، بنابراین شما ممکن است پس از آن در نقاط مختلف اطراف خانه یا باغ خود را بیابید.

بی سیم ایستگاه آب و هوا خانه معمولا هزینه بیش از واحد کابلی قدیمی تر اما آن است که اغلب ارزش صرف پول اضافی برای افزایش راحتی. قبل از ساخت خریداری ایستگاه آب و هوا خود را، شما باید مسائل مختلف مربوط به تکنولوژی بی سیم ایستگاه هواشناسی دیجیتال در نظر بگیرید: تولید کنندگان معمولا مشخص کردن یک امتیاز محدوده انتقال بر اساس “هوای آزاد” به معنی یک خط مستقیم راه دید با موانع (دیوار، و غیره برای ساخت یک برآورد واقعی تر از فواصل مورد نیاز میان مولفه ها در نصب و راه اندازی خود را توصیه می شود به بررسی ایستگاه آب و هوا در تنظیم اطلاعات برای واحد های فردی از انتخاب شما.) یکی دیگر از مشکلات کوچک را می توان تداخل فرکانس رادیویی (RFI). به طور کلی هر چند، این یک مسئله عمده، به عنوان میلیون ها نفر از ایستگاه های آب و هوا بی سیم خانگی عامل بدون هیچ مشکلی وجود ندارد. در نهایت، ارتفاع که در آن بی سیم ایستگاه هواشناسی دیجیتال خود را در حال رفتن به نصب شود همچنین می توانید موضوع را با توجه به دقت اندازه گیری فشار هوا است. بسیاری از ایستگاه های یک طیف انتقال تا ۳۳۰ فوت، غلبه بر بسیاری از مشکلات موثر خانه ایستگاه آب و هوا بی سیم.

همچنین، و این مورد برای بسیاری از مردم است، اگر دما تنها علاقه شما است، یک دماسنج بی سیم ممکن است که شما در یک نیاز قیمت بسیار ارزان تر از ایستگاه آب و هوا است. بسیاری از این ایستگاه های آب و هوا نیز از ویژگی های ساعت رادیو کنترل، که دقیق به دوم هستند و به طور خودکار به روز رسانی روزانه.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما