با خطا روبرو شدیم! که نشان دهنده‌ی اینست که خوراک کار نمی‌کند. دوباره تلاش کنید.

چگونه شما صرف می روز ولنتاین خود را؟ این که آیا شما در حال گذراندن یک شب عاشقانه در شهر و یا سرد با خانواده یا دوستان، شما می توانید هنوز هم عشق در این سال گسترش در یک راه منحصر به فرد. با آمریکایی صرف میلیاردها در روز ولنتاین، از آن آسان می خواهید به قلم مو رنگ کردن تعطیلات به عنوان یک گرفتن پول تجاری است.

اما روز ولنتاین هنوز هم می تواند در مورد پیام های معنی دار و به اشتراک گذاری عواطف گرم خود را.

شما لازم نیست به صرف صدها هزار دلار در یک دوست خود را. گسترش عشق با این هدیه ها و ایده یکی از یک نوع روز ولنتاین:

را ولنتاین خود را

هر کس می تواند به فروشگاه مواد غذایی محلی یا گاز رفتن ایستگاه و انتخاب کنید تا یک در آخرین لحظات “گاو مقدس آن روز ولنتاین در حال حاضر” هدیه. اجتناب از عجله تعطیلات کوره در رفته آبنبات، گل، و هدایای دیگر با ساخت کارت های روز ولنتاین دست ساز و یا هدیه.

کانال هنرمند درونی خود و بازدید از سایت های رسانه های اجتماعی مانند پینترست برای الهام. ایده های هنر و صنعت وجود دارد برای تمام سطوح مهارت، از متخصص برای تازه کار. ساخت هدیه خود را نشان می دهد سمت خلاق خود را و برگ یک اثر ماندگار به خوش شانس خود را دوست داشت.

مثالی از هدیه DIY ولنتاین آسان است دل پارچه شایان ستایش. برای اینکه این، شما فقط برخی احساس، پارچه، روبان، و چند مورد خانه است که می تواند در اطراف خانه پیدا شده است. اگر شما در حال اجرا پایین، بازدید از صنایع دستی و یا Thrift Store فروشگاه به سهام تا در منابع. حتی اگر شما همزمان چند الگوهای مختلف، شما هنوز هم به اندازه کافی پول صرفه جویی در این ایده ارزان به سبب دل دست ساز خود را به هر کس در لیست خود را.

پرتاب یک حزب روز ولنتاین

اگر شما در حال پرتاب یک حزب فقط برای دو و یا حتی تمام دوستان خود را، شما می توانید روز ولنتاین بدون شکستن بانک جشن می گیرند. تزئین خانه خود را با قلب دست ساز و لیوان قهوه سفارشی شما می توانید با شکلات جالب توجه و یا رفتار های خانگی را پر کنید.

برای مواد غذایی و تنقلات، همه دعوت به وعده غذایی مورد علاقه خود و یا چوب را با یک “درمان شیرین” غذای مختصر به معنی تمام از مهمانان خود را به یک دسر روز ولنتاین خوشمزه است. (به ما اعتماد: جوانه های چشایی شما با تشکر از شما خواهد شد!) برای نوشابه، خرید یک کاسه پانچ ارزان به جای خدمت به نوشیدنی جداگانه [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] به خاطر همه مهمانان خود را سرگرم با شکستن بازی تخته های قدیمی شما. اگر شما از یک سیستم کارائوکه و یا سیستم بازی های ویدئویی دروغ گفتن در اطراف گرد و غبار خانه جمع آوری، آن شکستن برای حزب و تماشای همه یک انفجار. هر یک از این تدارکات مهمانی ندارد؟ بدون عرق. اما شام گران قیمت، طلا و جواهر، و گل سرخ تنها راه برای نشان دادن عشق است. سعی کنید چیزی متفاوت این سال است. یافتن تقویم رویداد شهرستان خود را و برای رویدادهای مانند شعرخوانی، نمایش های کمدی، یا جشنواره موسیقی جاز است. این وقایع تقریبا همیشه ارزان تر از هزینه روز ولنتاین در یک رستوران گران قیمت در حالی که ارائه یک زمان مناسب برای پیوند.

آشپزی در خانه نیز راه های هوشمند دیگر به صرفه جویی در پول و نشان دادن عشق. شما لازم نیست که به ولفگانگ پاک به ایجاد یک شام خوشمزه عاشقانه. نگاهی وعده غذایی روزمره مورد علاقه یار خود را مانند اسپاگتی و لباس آن را با ادویه جات ترشی جات جدید و یا طرف. شام ولنتاین با عشق خدمت!

با ساخت صنایع دستی در خانه و صرف وقت با عزیزان، شما می توانید خاطرات ماندگار در حالی که صرفه جویی در پول است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما