با خطا روبرو شدیم! که نشان دهنده‌ی اینست که خوراک کار نمی‌کند. دوباره تلاش کنید.

[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] GPS یا سیستم موقعیت یابی جهانی اصطلاحی است که اغلب conjures تصاویر سیستم های ناوبری خودرو، تکنولوژی ماهواره ای عصر فضا، و نقشه های تعاملی است خارج از منزل، انواع و ورزشکاران. اما واقعیت این است که برنامه های کاربردی به مراتب بیشتر از سیستم موقعیت یابی جهانی فراتر از ردیابی خودرو GPS و یا نقشه های ناوبری که مردم هر روز مثل ما می توانید از آن بهره مند است. تمام طول می کشد کمی خلاقیت، و برخی از آزمون و خطا است. در اینجا چند از بسیاری از امکانات است که می تواند به شما در حال حاضر در زندگی پر مشغله و گیج کننده خود را بهره مند شوند.

۱٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] مطمئن شوید که در آن کودکان خود را با استفاده از خدمات از شرکت هایی مانند uLocate ارتباطات.

۲٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] پیگیری از اعضای سالمند خانواده خود را نگه دارید، به طوری که آنها به تنهایی پرسه بزنند.

۳٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] برنامه ریزی یک سفر جاده در اطراف نکات جالب توجه از منافع، نقاط دیدنی، کمپینگ، شام، و غیره، و شنیدن کمتر “آیا ما وجود دارد yets؟” – و البته بیشتر از آن گاز گران قیمت

۴٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] مطلع اضطراری کمک های کنار جاده در لمس یک دکمه از وسیله نقلیه خود را، بنابراین شما می توانید کمک به دقیقا همان جایی که و زمانی که شما به آن نیاز دارید.

۵٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] نگه داشتن یک مجله بصری و مجموعه نشانه از نقاط داغ مورد علاقه خود را، مناظر، و نقاط مورد علاقه، که ممکن است در هر راهنمای سفر ذکر شده نمی شود (شما می توانید خود راهنماهای سفر کوتاه خود و خاطرات ایجاد کنید). [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] ۶٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] پیدا کردن حیوانات خانگی را از دست داده به راحتی با استفاده حلقه های با ساخته شده در GPS، بهتر از در حال اجرا در لباس خواب خود را یونانی فریاد می کشند مانند دیوانه وار.

۷٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] احساس امن تر با تلفن همراه ۹۱۱ تماس، بنابراین پرسنل اورژانس می توانید مکان خود را با دقت اشاره کردن هنگامی که شما یک تماس اضطراری. لطفا دوباره بررسی کنید سرویس حامل خود را به دیدن آن دارای ویژگی های GPS و یک پرایمر در مورد چگونگی آن در صورت امکان کار می کند.

۸٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] به مصاحبه خود را، و یا هر زمان مهم مقصد حساس و یا تعامل، سریع تر با پیدا کردن کلید های میانبر و جهت درست باشد.

۹٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] پیدا کردن یک رستوران خوب ایتالیایی در نزدیکی تئاتر فیلم خود را در پرواز است.

۱۰٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] پیگیری توشه خود را، لپ تاپ، و هر چیزی از اهمیت حالی که سفر.

۱۱٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] پیگیری و پیدا کردن خانواده، دوستان در یک کنسرت شلوغ، فارغ التحصیلی، و یا هر گردهمایی اجتماعی است.

۱۲٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] هنگام رفتن در تعطیلات، در صورت تمایل به جدا شدن از گروه در حالی که برای به سرمایه گذاری در خود را بر اساس منافع خود و پیدا کردن آنها را بعد از با جیپیاس خود را دستگاه- حتی در یک مکان نا آشنا را فعال کنید.

توانایی ما برای استفاده از GPS تا کنون توسط اتصال نسبتا فقیر به ماهواره محدود خوردها زمانی که ما در داخل خانه در ساختمان ها، خانه، یا پشت هر چیزی را که می تواند اتصال به GPS را مسدود. با این حال با سرمایه گذاری و توسعه در یک شبکه ماهواره ای جدید به نام گالیله که باید در آینده نزدیک به اتمام است، این مشکلات باید به شدت از بین برد. با وجود این مشکلات، GPS هنوز هم ارائه می دهد جهان از مزایای همانطور که قبلا ذکر شد، و با هر فن آوری، آن بهتر خواهد شد.

علاوه بر برنامه های کاربردی استفاده عملی تر، GPS یک هدیه بزرگ آموزشی و سرگرم کننده برای ایجاد یکی خود را دوست و دوستان است. در نظر بگیرید فقط دو تا از بسیاری از کاربردهای خلاق و آموزشی از GPS:

۱٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] اقامت از لحاظ جسمی فعال و مناسب با بازی RayGun! یک بازی تلفن همراه بر اساس مکان بر اساس تکنولوژی GPS.

۲٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] تبدیل بیشتر کشت، دوستان جهانی، و در مورد جهان بازی های geocache، مبتنی بر GPS شکار گنج جهانی یاد بگیرند.

با بسیاری از مدل ویژگی های غنی مقرون به صرفه برای برآوردن تنظیمات و بودجه هر کسی، در حال حاضر به عنوان خوب به یک زمان به عنوان است هر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فن آوری GPS، که قطعا برای تبدیل شدن بیشتر به جریان اصلی در دهه جذب شده است. یک روز ما این کارها را برای اعطا درست مثل ما در حال حاضر برای اینترنت و تلفن همراه است. مهم این است که به شیرجه رفتن در، بدون فلج خود را با آرایه قریب به اتفاق از انتخاب در بازار GPS، و بهره گیری از برخی تکنولوژی واقعا شگفت انگیز است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما