با خطا روبرو شدیم! که نشان دهنده‌ی اینست که خوراک کار نمی‌کند. دوباره تلاش کنید.

چه مقایسه است؟ این واقعیت در نظر گرفتن چیزی شبیه یا کیفیت برابر به چیز دیگری.

موضوع مقایسه در حال خوردن عمیق به جامعه ما به خصوص با ظهور رسانه های اجتماعی.

این ساخته شده است آن را برای ضروری ما به در نظر گرفتن حرکت نزولی با استفاده از دیگران به عنوان یک معیار برای اندازه گیری موفقیت زندگی ما است. در سراسر نمایش مشخصات عمومی، فیس بوک، و امثال با عکس airbrushed و اساسا نقاشی از یک زندگی عالی خوب پر شده است.

متاسفانه، مردم تمایل به ارزیابی پیشرفت از زندگی خود را با مقایسه خود به دیگران است. این واقعا بد آن را به عنوان مهم است که بدانید که همه ما باید سفرهای مختلف در زندگی، و زندگی ما متفاوت است بنابراین چالش ما است.

این واقعیت که کسی است که همیشه به خوبی با هم به این معنا نیست، همه چیز رفتن به خوبی برای آنها. برخی از افراد به من نگاه و فکر می کنم، این شخص ساده و معصوم میلیون را در جیب خود، اما این درست نیست. گاهی اوقات من تا شکست، که این خنده دار نیست. این واقعیت که من همیشه خوب به این معنا نیست من همه پول در جهان است.

اگر شما کسی را به خوبی نمی دانند و شما با داشتن بی خوابی شبانه، فکر آنها همه آن را با هم رفتن، شما نمی تواند دورتر از حقیقت باشد.

یا تصور کنید یک زن و شوهر شما بوده ام در مورد ازدواج خود را fantasizing در، شما را به صرف یک روز در خانه خود و شما نمی توانید صبر کنید برای اجرا، به دلیل آنچه که آنها یک ازدواج محافظ صفحه نمایش است.

در حال نکرده ازدواج کرده، و همه دوستان خود را، ازدواج و بچه؟ آرام عزیز من پایین، سفر ما در زندگی متفاوت است.

مردم حسادت و مقایسه منجر به به انجام کارهایی غیر قابل تصور به اندازه گیری تا و یا کمرنگ کردن شخص دیگر. اگر متاسفانه، شما باید یکی از دوستان که حسادت و یا یک فرد حسود است، من توصیه که شما قطع چنین دوستی است.

آیا خودتان را به دیگران مقایسه نکنید. شما نمی دانید که آنچه که در حال رفتن را از طریق و یا چالش های لباس های زیبا را پوشش. او که می پوشد کفش تنها می داند که در آن نیشگون. کلمات قصار که خودتان را نسبت به افراد دیگر، دزد شادی خود را. علاوه بر این، آن است که یک معیار موثر برای این پژوهش بود. به جای آن باعث افسردگی می شود.

مقایسه نیست خودتان را به دیگران به این معنا نیست، شما باید با دیگران جشن نمی گیرند، هیچ شما باید. جشن موفقیت افراد دیگر، اما این مهم است را به یادگیری مهارت های ذهنی تصدیق موفقیت فرد دیگری، بدون اجازه آن شما پرتاب کردن آهنگ. این نظم و انضباط طول می کشد

به هر حال، اگر اینستاگرم و فیس بوک شما را افسرده، شما مسائل عزت نفس و شما هزینه زمان بیش از حد در رسانه های اجتماعی

هرگز کسی غبطه می خورم.. فرد شما مایل به مانند دعا نیز به مانند شخص دیگری باشد. مهم این است که سپاسگزار و محتوا را با که در آن شما در حال حاضر در حالی که در تلاش برای بهتر بودن. مهم نیست که چقدر طول می کشد برای شما برای رسیدن به رویاهای خود را، فقط در آن نگه دارید. خیلی زود به شما خواهد بود یک موفقیت است.

اجازه دهید هیچ مردی باشد معیاری است که موفقیت از زندگی خود را اندازه گیری کند. موفقیت، به من، در حال دستیابی به خدای خود را هدف مقرر. سفر زندگی ما متفاوت هستند، و آن است که شما یک تاخیر مدت؛ می تواند بخشی از طرح خدا برای زندگی شما.

اگر شما خود را نسبت به شخص دیگر، عاقلانه نیست. هنوز جاده مشخص شده اند را برای شما، به مسیر شخص دیگری را ترک کنید؛ آن را به شما به هیچ جا منجر شود. این نبرد از دست دادن است، شما هرگز به یک نقطه در زندگی خود، که در آن شما بهتر از دیگران در هر راه و یا در راه شما می خواهید باشید. به جای اتلاف انرژی های قیمتی، تلاش به مانند شخص دیگری، به همین دلیل انرژی خود را بر روی یک نسخه بهتر از خودتان تمرکز نمی باشد. جشن منحصر به فرد خود را.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما