برای دریافت بهترین نتیجه را از سینمای خانگی خود را، یک سیستم از آخرین و تا حدودی روشن ترین اما قدیمی ترین در میان گزینه های بالا در انتخاب خود را بهترین سیستم بلندگوی سینمای خانگی. ترین سینمای خانگی با خود سیستم بلندگوی سینمای خانگی خود آمده است. بنابراین، شما به سختی نیاز به اطراف نگاه کنید و صیقلی برای سیستم های صدا های دیگر. با این حال، یک نقطه خاص در زمان، شما همچنین باید برای خرید سیستم بلندگوی جداگانه. این جایی است که شما باید مراقب باشید در حالی که انتخاب.

اگر شما را به بهترین کیفیت از گیرنده AV همراه با پخش Blu-ray، سیستم سینمای خانگی خود را صعود یک گام بیشتر است. ساب ووفر با بسیاری از آنها بروید، بنابراین، با کیفیت از سخنرانان افزایش یابد تا به سطح انتظار می رود.

مقایسه بین سیستم های بلندگو زیر را به شما یک ایده در مورد چگونه به خود آنچه شما از خواب است.

– KEF KHT3005 (سیاه و سفید)
انتخاب یک ویرایشگر را ‘KEF KHT3005 (سیاه و سفید) دریافت کرده است برای هیچ چیز. این یکی از بهترین سیستم های سینمای خانگی در اطراف است. به طور آزمایشی در حدود ۱۷۵۰ $ قیمت، آن را اجرا عملکرد آن تا قیمت آن دستورات. این صدا AUDIOPHILE-کیفیت بی نظیر، که باعث می شود گوش دادن به موسیقی تجربه به خودی خود. بدون شک، نگاه خود را موثر و شخصیت همراه با کیفیت هماهنگ کردن، می خواهد شما را به خود این یکی بدون تاخیر. امتیاز کلی آن بسیار عالی است.

– سراب MX 5.1 [19،۴۵۹،۰۰۸] سراب MX 5.1 سقوط در رده سیستم صوتی کوچک به طوری که می گویند. به نظر می رسد از سراب MX 5.1 نسبتا کوچکتر است. با این حال، عملکرد بالاتر از همه. آن را به راحتی در صدر نقطه در سیستم سینمای خانگی با صدای فراگیر. سازمان و پیاده سازی یک برچسب قیمت کمتر از $ ۱۰۰۰، آن را به اتاق با حضور خود را زیبا. امتیاز کلی آن بسیار عالی است.

– KEF FiveTwo سری مدل ۷ [۱۹،۴۵۹،۰۰۸] این KEF FiveTwo سری مدل ۷ متفاوت از سیستم های سینمای خانگی دیگر است. این مدل حمل تنها دو بلندگو. با این حال، به شما می دهد یک صدای فراگیر است که شخص موسیقی دوست درجه. حال، فرض کنید، با تنها دو بلندگو و هنوز هم تولید صدای فراگیر بسیار جذاب است. این یک مثال بسیار نادر از سیستم صدای فراگیر مجازی است. قیمت در حدود ۱۲۰۰ $، امتیاز کلی آن است “بسیار خوب”.

– CERWIN-VEGA CVHD 5.1 [19،۴۵۹،۰۰۸] بعدی در سری “بسیار خوب” CERWIN-VEGA CVHD 5.1 است. این شرکت بلندگو با صدای بلند است چه CERWIN وگا مدل های آن را تعریف می کند، بنابراین این بهترین سیستم بلندگوی سینمای خانگی در بازار است. است بدون اغراق وجود دارد، به عنوان CERWIN-VEGA CVHD 5.1 بلندگوهای واقعا ‘صحبت’ با صدای بلند. کیفیت چیزی است که آن را تنها صحبت می کند. بنابراین، آن را سخنرانان شامل سرگرم نیست.

– ONKYO SKS-HT540 7.1 [19،۴۵۹،۰۰۸] در ONKYO SKS-HT540 7.1 است و تعداد یکی. می توانید تصور کنید آن را تا هشت بلندگو! با استفاده از این شما می توانید یک تجربه تماشای فیلم در یک سالن سینما را دریافت کنید. به طور عمده، چرا که این هشت بلندگو بیش از اندازه کافی به شما را در داخل جهان از تئاتر است. سخنران کانال مرکز یک شعبده باز است. اگر شما آن را بر روی تلویزیون خود و در ارتفاع می آید که به طور مستقیم در مقابل شما، و شما را با ترس پر به عنوان مثل سحر و جادو برای تلفن های موبایل. برای دانستن آن، آن را امتحان کنید.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما