یخچال و فریزر مدرن در گزینه های بسیاری در دسترس هستند. مصرف کنندگان می توانند از یک سبک فرانسوی درب، در کنار هم، و یا فریزر بالا یا پایین را انتخاب نمایید. در اینجا یکی را از بالا ۴ یخچال و فریزر به شدت دارای امتیاز، بهترین از هر گزینه را پیدا کنید. این را می توان به عنوان یک راهنمای خرید در خرید یخچال و فریزر که به بهترین وجه مناسب یک فرد استفاده شده است.

حداقل یخچال و فریزر گران در بازار امروز مدل فریزر بالا است. آنها نه تنها ارزان ترین، بلکه حداقل به احتمال زیاد به چیزی به اشتباه. هیچ اجزای تکنولوژی بالا به پاره کردن مانند بر روی مدل های دیگر وجود دارد. بسیاری از مصرف کنندگان استفاده از یخچال و فریزر بیش از فریزر، بنابراین این نیاز به مقدار زیادی از خم شدن دسترسی به تمام قفسه داشته باشد. همچنین، فریزر فضای بسیار محدود با معمولا فقط یک قفسه است. این می تواند بسیاری از خلاقیت در قسمت اول را جهت پیدا کردن بهترین روش برای گرفتن بیشتر از فضای ذخیره سازی.

در سمت های مدل جانبی تا حدودی در هزینه از مدل های فریزر بالا بالاتر، اما هزینه کمتر از مدل های درب فرانسوی. این یخچال دارای ویژگی های مناسب مانند کنتر آب و یخ در درب. این مدل خوب به در فضاهای دارند که در آن ترخیص کالا از گمرک برای یک درب و یا یک آشپزخانه باریک یک موضوع است. مشکل با طرف های مدل جانبی هستند قفسه بندی باریک در سمت فریزر، و آب و تلگراف یخ در معرض ابتلا به نیاز به تعمیرات می باشد. آنها همچنین به عنوان انرژی کارآمد به عنوان یخچال و فریزر فریزر بالا هستند. با این حال، بسیاری از مدل های مطابق با استانداردهای انرژی استار. کشو مدل فریزر پایین خروج با یخچال تک درب در بالای پر هزینه تر از دو مدل اول ذکر شده است. بخش یخچال و فریزر به راحتی در دسترس است. کشش از کشو به فریزر پایین جادار و آسان است برای مدل organize.This با یکی از ویژگی های آب و تلگراف یخ نمی آیند، اما می توانید با یک یخ ساز داخلی است. آن را تا فضا، اما مناسب برای کسانی که دوست ندارند با سینی های یخ است. با این حال، مدل های کشو پایین در حال تبدیل شدن کمتر محبوب به عنوان مدل درب فرانسوی هستند حذف در قیمت.

در یخچال و فریزر درب و فریزر ترکیب فرانسه محبوب ترین. این یخچال دارند یخ و آب سردکن که اکثر مصرف کنندگان مورد نظر است. آنها بسیار جادار است و می توانید به راحتی در مواردی مانند کیک ورق و یا پیتزا با سهولت مناسب است. تنها با نیاز به باز کردن یک طرف در یک زمان، هوای کمتری سرد فرار از این مدل است. اکثر مشتریان که ارسال بررسی در این نوع از یخچال و فریزر عاشق ویژگی های از قبیل قفسه بندی و آب قابل تنظیم فیلتر. اگر چه پر هزینه تر از سمت های مدل جانبی، بسیاری از آنها انرژی استار امتیاز و با بسیاری از ویژگی های مناسب است.

هنگامی که آن را به هر مدل از یخچال و فریزر می آید، عملکرد است که معمولا یک مسئله نیست. هر یخچال و فریزر سرد مواد غذایی را حفظ خواهد کرد اگر کار به درستی. این تکنولوژی برای عناصر خنک کننده در سال تغییر نکرده است. با این حال، طرف توسط طرف و سبک درب فرانسوی به نظر می رسد مدیریت دمای تا حدودی بهتر است. تفاوت عمده در مدل یخچال و فریزر است که با سطح سر و صدا، سبک درب و ویژگی های است که نگه داشتن یخچال و فریزر تمیز و راحت تر سازمان یافته است.

این چند راهنمایی برای خرید واحد بعدی یکی است.

· خرید بزرگترین واحد برای فضای یک. بهترین کار این است که یک نوار اندازه گیری همراه و را به مسائل نظر مانند عمق و یا نوسان درب. · در مورد خرید یک مدل انرژی استار فکر می کنم. یکی از قبض برق خود را کاهش داده و ممکن است یک معافیت مالیاتی دریافت خواهید کرد.

· برای یک طرح سازمان یافته نگاه. مطمئن باشید که واحد دارای فضای به جای موارد گسترده و یا بلند است مناطق تاریک به از دست دادن مواد غذایی در و.

· برای قفسه بندی پایدار است که برای تمیز کردن آسان را بررسی کنید. شیشه ای ساده ترین است برای تمیز کردن، و بسیاری از مدل در حال حاضر با لبه های مطرح شده که با نشت کمک خواهد کرد آمده است. قفسه بندی قابل تنظیم است که همیشه یک جایزه خوب برای آیتم هایی که گسترده تر یا بلندتر از ترین. برخی از مدل های ساخته شده در دندانه دار کردن شراب آمده است.

· برای کنترل دما و رطوبت به راحتی در دسترس را بررسی کنید. یکی می خواهد کنترل به در جلو به جای پشت که در آن درهم و برهمی ممکن است آن را دشوار است به انجام را داشته باشد. گزینه ها عبارتند از کنترل برای ظروف برای جمع آوری گوشت، پنیر، و سبزی.

· برای یک مدل به خوبی روشن است. اکثر واحد یک در داخل یخچال خود را داشته باشند، اما برخی نیز آمده مجهز به روشنایی در فریزر و شلواری برای روشنایی مطلوب.

· اطمینان حاصل کنید که واحد آرام است. عایق است چه آرام سر و صدا از کمپرسور کمک خواهد کرد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما