[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] من اغلب در مورد نام تجاری مرورگر وب جدید گوگل کروم و آینده مایکروسافت شنیدن (و یا آن ویندوز؟ ؟) اینترنت اکسپلورر ۸ و چقدر بزرگ هستند. یکی از مهم ترین ویژگی های جدید خود را ظاهرا حالت حفظ حریم خصوصی خود و یا چگونه آنها آن تماس بگیرید.

بزرگ، “در نهایت ما می توانیم برخی از حریم خصوصی در شبکه از” صدای شما می گفت! خوب شاید. اصطلاح “حالت حفظ حریم خصوصی” کمی گمراه کننده در نظر من است. نمی بازاریابی نادرست، آن را فقط مهم است که بدانید چه آن شده است برای طراحی و فراتر از دامنه آن است.

حالت حفظ حریم خصوصی توسط آن، و همچنین از مرورگرهای وب دیگر در بازار، خوب برای یک هستند چیز تنها. هنگامی که حالت حفظ حریم خصوصی فعال باشد، هیچ اثری در رجیستری سیستم عامل، هیچ کوکی ها و تاریخچه است بر روی کامپیوتر محلی ذخیره می شود.

بنابراین، هنگامی که شما می خواهید به پنهان کردن این واقعیت که شما فقط بازدید که تن شبکه پورنو از همسر یا بچه های خود، آن را به کار را انجام دهید. این چیزی است که از آن شده است برای طراحی – البته نه فقط برای شبکه های پورنو اما ما حقیقت را می دانم، درست است؟ ؛)

همچنین می توانید رشته عامل کاربر مرورگر وانمود شما با استفاده از یک مرورگر وب با زبان های مختلف ترجیح بپوشانند. به نظر من، این فقط یک تلاش ناتوان در تضمین گمنامی را است.

بنابراین، این است که حریم خصوصی واقعی. آن را برای مطمئن کمک می کند. این فوق العاده است هنگامی که کامپیوتر شما به اشتراک گذاشتن با شخص دیگری و من نمی گویم کسانی که ویژگی های بد هستند. دور از آن!

چه من می ترسم از این است که یک بار آن مرورگرهای وب، گسترش یافت، بسیاری از مردم، بیشتر کسانی که آنهایی که از لحاظ فنی کمتر زرنگ و دانا، که احساس کاذب بسیار خطرناک از حریم خصوصی و گمنامی در گرفتن اینترنت

آنها در این راه فکر می کنم: “من فقط این حالت حفظ حریم خصوصی بزرگ را قادر می سازد و هیچ کس خواهید دید آنچه که من انجام در شبکه هستم، هیچ کس می دانید که در آن من را از آمدن من، هیچ کس قادر به سرقت خواهد بود من اطلاعات خصوصی. “.

اما این، دوست ناشناخته من اینترنت، این اتفاق می افتد. شما یک کالیبر بزرگتر برای آن نیاز دارید. بسیار بزرگتر!

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما