در اینجا راهنمایی در مورد چگونگی گرفتن یک Caterpie وحشی در طبیعت.

۱٫ قابلیت Caterpie است.

Caterpie یک تالار نسبتا آسان به تصرف در بازی است. همراه انواع پرواز و انواع آتش به خودتان پوشش در برابر آن و همیشه سعی کنید مطمئن شوید که به ضربه تند وشدید زدن کاذب برای کمک به HP خود، اشاره به یک به راحتی ضربه.

۲٫ استفاده از جلوه های وضعیت مانند پودر خواب و غیره.

یکی از بهترین راه را به تصرف گوگل است با استفاده از حرکت اثر وضعیت بر روی آنها. ضبط یک عکس مانند Butterfree یا Venasaur و استفاده از حرکت مانند پودر خواب بر روی آنها به راحتی قادر به آنها را به خواب. شما همچنین می توانید دیگر گوگل برای کمک به آنها را به عنوان خواب نیز استفاده کنید. چیزهایی مثل هیپنوتیزم را می توان با گوگل به نام Gastly، Hypno، Gengar استفاده می شود، و به همین ترتیب است. بی حس کردن اسپور یک حرکت عالی برای استفاده و استفاده در گوگل برای کمک به جذب آن را آسان تر در طبیعت در حالی که بازی گوگل است. حرکت بهتر است که همان اثر بی حس کردن اسپور که باعث فلج یک حرکت به نام تندر موج است. در بسیاری از عکس می توانید این حرکت مانند Alakazam، Ampharos، بازی Pikachu، Jolteon غیره یاد بگیرند، و. اگر شما قادر به بی حس کردن و فلج حریف خود را پس از آن عمل گرفتن آنها بازی کودکان در آن لحظه است. شانس نرخ گرفتن و گرفتن افزایش گوگل به طور قابل توجهی. روش مناسب و معقول ممکن برای ضبط آخرین احتمالا سم و شاید اینجا و آنجا یخ زده. سم به طور کلی همیشه توصیه نمی شود چرا که این افزایش شانس گوگل که قادر به از دست دادن و ضعف قبل از شما حتی می توانید آن را ثبت کنید. شرایط وضعیت منجمد بسیار نادر و دشوار / سخت به جلو و بنابراین من نمی خواهد در این شرایط تکیه به تحمیل یک بیماری وضعیت خوب و مفید در گوگل شما می خواهید را به تصرف است.

مقدار زیادی Pokeballs منحصر به فرد و مقدار عاقلانه است.

مطمئن باشید که همیشه از خرید تعداد زیادی از Pokeballs برای پیشرفت گرفتن عکس شما مایل به گرفتن. توپ سریع همیشه مفید هستند به پرتاب در نوبت اول از یک نبرد از که میزان موفقیت بالاتر از مقدار فضای مجاز برای آنها است. بعد شما می توانید همیشه اسپم Pokeballs برای ارزان برای تست آب و ببینید که چقدر سخت است برای گرفتن این عکس خاص است. توپ فوق العاده و توپ بزرگ همیشه بهترین گزینه برای میزان موفقیت بالایی از هر تالار در هر منطقه به طور کلی. اگر در شب و یا در یک غار توپ غروب هستند که راه رفتن است. و دیگر گزینه های خوب مانند توپ خالص آب و انواع اشکال و توپ های سنگین برای گوگل وزنی سنگین و همچنین بیش از حد.

این بهترین راهنمایی را به تصرف Caterpie و دیگر گوگل به طور کلی. احساس رایگان برای مدیریت و ضبط عکس بهترین شما می توانید و همیشه از آن لذت ببرید با نینتندو و بازی گوگل بدون توجه به آنچه.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما