رابط برنامه نویسی کاربردی (API) – به اندازه کافی در حال حاضر؟ چرا شما می خواهید به استفاده از چیزی که باعث می شود هیچ حس فوری کند، آن را چه روشن آن را ندارد و در هر صورت برای تلفن های موبایل نخبه را ندارد؟ را فراموش کرده ام تلاش برای درک آنچه یک API است، می کند و یا به معنی – تمرکز بر روی آنچه از آن می تواند برای شما به جای کار، سعی کنید به تجسم نتیجه به جای چگونه از آن می شود وجود دارد. قبول برای یک لحظه که با استفاده از API آسان، یکپارچه سازی ساده و آسان است و کمک در دسترس است اگر شما فقط برای آن را بپرسید و شما در حال حاضر به خوبی پایین جاده به بهبود، آپارتمان پیک خود را. تصور کنید این. یک مشتری می آید به سایت خود، مرور محصولات خود را و دوست نگاه از محصول خود را. آنها نیاز به کالا تحویل داده می شود اما آنها نگران هستند که تنظیم برای زمان خاموش به پذیرش تحویل است برای رفتن به دشوار است.

وب سایت شما به آنها می گوید که گزینه های مختلف برای تحویل وجود دارد و دعوت به مشتریان را به خرید و کتاب تحویل خود را دارند. آنها توصیه شما هستند و با گزینه های مختلف ارائه شده است – مقرون به صرفه ترین، تحویل ۴۸ ساعت (۵٫۹۹ پوند)، روز بعد (۸٫۹۹ پوند)، روز بعد تضمین شده توسط ظهر (۱۰٫۹۹ پوند) – و یا هر تعدادی از گزینه های تحویل. مشتری باعث می شود انتخاب خود، همه چیز در عرض یک پرداخت را تایید کرده و باعث می شود تایید نهایی. این مشتری & # 39؛ کار بعدی را به نظاره نشست و منتظر تحویل. چه در مورد خرده؟ خب شما در حال حاضر از پیش تعیین هزینه های خدمات به مشتری خود را – شما ممکن است ترجیح می دهند به پرداخت هزینه کمتر از شما برای خدمات به جذب سفارشی پرداخت (هنوز تحویل برای مثال، اما هنوز هم به مشتری می انعطاف پذیری انتخاب یک سرویس) و یا و بالاتر از قیمت شما برای خدمات به پوشش هزینه های بسته بندی و زمان صرف شده در تدارکات پرداخت شامل حق بیمه است.

هنگامی که مشتری شما روند پرداخت مجموعه به طور خودکار با شرکت پیک رزرو تکمیل – شما چیزی بیشتر انجام دهید، بدون ورود به سیستم را به یک حساب، بدون برش، چسباندن و یا دوباره تایپ کنید. چاپ کردن برچسب، چوب آنها را بر روی جعبه و تحویل به راننده. شما یک حساب کاربری با شرکت در حال اجرا نرم افزار رزرو پیک دارند، آنها به نوبه خود دارای حساب با تمام حامل های اصلی – تضمین میکند که شما همیشه دسترسی به مقرون به صرفه ترین قیمت داشته باشد. برای این مقدار اتوماسیون آماده نیست. خوب است که & # 39؛ خوب، یک API است که نه تنها قدرتمند است، اما همچنین بسیار انعطاف پذیر. شما تصمیم می گیرید که چه مقدار از یک رابط است بین سایت شما و نرم افزار پیک-رزرو وجود دارد.

مشتری می تواند گزینه های سرویس های مختلف داده می شود، اجازه می دهد آنها را به سادگی مشخص ترجیح، می روم شما به اعلام و رزرو. مزیت این است که مشتری خود را با قیمت های زمان واقعی برای تحویل آنها داده شده است، بر اساس مکان های واقعی و ابعاد پاکت و وزن، و آن را می دهد مشتری گزینه های واقعی اگر آنها یک سرویس گران تر اما مناسب تر برای آنها را انتخاب نمایید. بنابراین ارائه این بر روی خط را حس می کند کامل – مطمئنا این سطح از خدمات به مشتری خود را که انتظار می رود در صورتی که در فروشگاه خود را گیر شد است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما