آیا در حال حاضر تعداد زیادی از محتوا بر روی وب سایت یا وبلاگ خود را اما بهره از آن را

یکی از سریع ترین و ساده ترین راه برای کسب درآمد از محتوای خود را و تولید درآمد آنلاین منفعل است برای اضافه کردن تبلیغات حستبلیغ گوگل به صفحات وب خود را.

چه حستبلیغ گوگل است؟

این تبلیغ گوگل مربوطه نمایش داده شده در محتوای وب سایت شما می باشد. وقتی کسی کلیک بر روی آنها شما را به چند سنت است. اگر وب سایت یا وبلاگ شما دارای ۱۰۰S از صفحات حاوی تبلیغات حستبلیغ درآمد خود را به طرز چشمگیری افزایش خواهد یافت. زیبایی این سیستم است که آن & # 39؛ رایگان و آسان به راه اندازی و شما را قادر به کسب درآمد منفعل آنلاین.

راه دیگر برای کسب درآمد از گوگل حستبلیغ است به صاحبان وب سایت برای اضافه کردن جستجو گوگل به صفحات وب خود را. جعبه جستجو به بازدیدکنندگان امکان می توانید در سایت جستجو آنها & # 39؛ در و یا جستجو در وب. تبلیغات گوگل در صفحات نتایج جستجو نمایش داده شود. شما پول زمانی که یک بازدید کننده کلیک بر روی تبلیغات.

نحوه افزایش درآمد حستبلیغ خود را با نوشتن مقالات

۱٫ ایجاد مقدار زیادی از محتوای

چند مقاله حاوی تبلیغات حستبلیغ هر گونه و یا سود تولید نمی کرد. برای به حداکثر رساندن درآمد AdSense خود شما نیاز به ارسال تعداد زیادی از مقالات پس از آن استراتژیک محل کد AdSense خود را در این مقاله است.

۲٫ بهینه سازی مطالب خود را

گوگل تلاش می کند برای نمایش آگهی های مربوط به مطالب خود را. هنگام نوشتن مقاله خود را شامل اصلی چندین بار کلمه کلیدی خود را از طریق محتوای. این نیز خواهد شانس خود را برای رسیدن به رتبه خوب چون صفحات موتورهای جستجو عنکبوت بر اساس کلمات کلیدی استفاده را افزایش دهد.

۳٫ استراتژیک تبلیغات خود را

در آن شما محل تبلیغات در مقالات خود را تعیین میکند که چگونه بسیاری از کلیک شما از بازدید کنندگان خود را دریافت خواهید کرد. کلیک بیشتر شما پول بیشتری به شما را دریافت خواهید کرد.

مثال

اگر شما در هر مقاله در دایرکتوری EzineArticles شما & # 39 نگاه کنید؛ خواهید متوجه لینک آگهی گوگل در بالای واقع، چپ و پایین صفحه و تبلیغات در سمت راست. یک کادر جستجوی گوگل نیز در بالای صفحه قرار دارد. هنگامی که یک بازدید کننده وارد یک کلمه کلیدی را در جعبه جستجو، یک صفحه است که با تبلیغات گوگل در آن تعبیه شده بازگشت.

آنها و # ۳۹؛ قبلا به وضوح آزمایش چه مکان تولید بیشترین کلیکها.

۴٫ مخلوط تبلیغات خود را به محتوای

حساب AdSense شما اجازه می دهد تا شما را به تغییر اندازه و رنگ از آگهی خود را. سعی کنید برای مطابقت طرح رنگ از صفحات وب خود را به طوری تبلیغات خود را در ترکیب با محتوای. بازدید کنندگان را بیشتر تمایل به کلیک بر روی آنها.

۵٫ پیگیری تبلیغات خود را

گوگل شما را قادر به پیگیری اثربخشی تبلیغات خود را با ارائه آنچه & # 39؛ کانال نامیده می شود. شما می توانید کانال های سایت، دسته و یا مقالات منحصر به فرد ایجاد کنید برای پیگیری درآمد خود را. با نظارت بر تبلیغات خود را شما می توانید تنظیمات را به صفحات وب خود را ایجاد و بهبود عملکرد آنها.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما