با خطا روبرو شدیم! که نشان دهنده‌ی اینست که خوراک کار نمی‌کند. دوباره تلاش کنید.

دفعه بعد که به خانه می آیند خسته از کار، خود را به نفع و شکستن این لیست از فیلم های خنده دار. هنگامی که یکی از شما خواهم شما پیدا کرده ام، آن را از فروشگاه های محلی را با شتاب و تماشای تمام استرس ذوب دور از طریق قدرت شفا از خنده (پچ آدامز من تا در این عقب). در حالی که خوانندگان مدرن ممکن است ناآشنا با فیلم زیر، در آن نگاه به عنوان یک فرصت برای تجربه نوابغ کمدی از یک نسل گذشته است.

آپارتمان (۱۹۶۰) – جک لمون و شرلی مک لین نشان می دهد خود را شیمی بر روی صفحه نمایش در این بیلی وایلدر کمدی رمانتیک. لمون C.C. است باکستر، یک کارمند پست که اجازه می دهد تا مافوق خود به استفاده از آپارتمان خود را برای trysts نامشروع. وقتی که او برای یک اپراتور آسانسور (مک لین) می افتد، او را به انتخاب بین عشق و زندگی حرفه ای خود را مجبور. بحث و جدل در زمان خود، آپارتمان برای ۱۰ جایزه اسکار نامزد دریافت جایزه بود و پنج (از جمله بهترین کارگردانی و بهترین فیلم) به دست آورد.

روز موش خرما (۱۹۹۳) – بیل موری اضافه می کند یکی دیگر از گوهر کمدی به رزومه کاری خود را در این داستان گرم و مهربان در مورد هواشناسی تلویزیون خود جذب که به آرامی چشم انداز خود را در زندگی تغییر زمانی که او را مجبور به بطور منظم احساس در همان روز بارها و بارها. اندی مکداول شرکت ستاره به عنوان تولید کننده تلویزیون خوشخو که قلب خود را در پایان برنده است. ویترینی درست است برای استعدادهای موری به عنوان یک الک هوشمند. کارگردان و شرکت نوشته شده توسط هارولد رامیس (که با همکاری ستاره دار در کنار موری در شکارچیان روح )

کت بالو (۱۹۶۵) – لی ماروین برای نقش دوگانه خود را به عنوان هفتتیرکش غرب قدیمی رقیب (یکی یک مست و از سوی دیگر یک بینی فلز) در دو طرف اختلاف بر سر یک مزرعه موفق به کسب یک اسکار بهترین بازیگر مرد. جین فوندا دختر وفادار که یک یاغی به دیدن قاتل پدرش به دست عدالت سپرده شود، و موضوع فیلم و روایت توسط پر از کنده درخت کی و نات کینگ کول تحویل داده است. حتی اگر آن را در درجه اول یک کمدی، کت بالو هنوز هم به عنوان یکی از بزرگترین فیلم های این ژانر غربی مشاهده شده است.

او را غلط انجام داده (۱۹۳۳) – پر از ابهام های معروف دو برابر این خودرو مای غرب ستاره ورزش ها چاق و چله به عنوان یک خواننده نوار که با مقدار زیادی از شخصیت های سایه دار مخلوط می شوند. جوان کری گرانت شرکت ستاره به عنوان یک عامل فدرال تظاهر به مدیر یک موسسه خیریه محلی است. به دنبال او به پایان دادن به فعالیت های غیر قانونی در حال وقوع در نوار که در آن او کار می کند قرار داده، غرب روند اغوا جوان انجام دهند gooder آغاز می شود. مشکلات ناسازگار بودن در در دقیقه ۶۶، باز هم رکورد کوتاه ترین فیلم که تا به حال برای یک بهترین فیلم نامزد دریافت جایزه اسکار شد.

پدر عروس (۱۹۵۰) – هنگامی که دختر خود اعلام کرد که او ازدواج کرده، یک پدر (اسپنسر تریسی) دیوانه وار باید مراقبت از هزینه و مطمئن شوید که همه چیز را خاموش می رود بدون دردسر. نامزد تو مراسم اهدای جوایز اسکار، فیلم کمدی کلاسیک شرکت ستاره دار الیزابت تیلور، جوآن بنت، و لئو G. کارول. در سال بعد دیدم عاقبت، سود سهام کوچک پدر ، ضربه تئاتر، و استیو مارتین که تیتر یک بازسازی موفق در سال ۱۹۹۱٫

رنگ اثر خط نقره ای (۱۹۷۶) – جین وایلدر و ریچارد پریور تیم برای اولین بار در این فیلم آرتور هیلر که ترکیبی از عناصر کمدی و هیجان انگیز ژانرهای. وایلدر ایفا می کند یک ویرایشگر کتاب سفر از L.A. به شیکاگو در قطار شناخته شده به عنوان رنگ اثر خط نقره ای، وقتی که او ناگهان خود را میبیند در قتل و فتنه ناشی از جعل دو نقاشی رامبراند گرفتار شده است. جیل کلیبرگ است علاقه عشق، پریور یک دزد زیرک که دست آشنایی است، و پاتریک McGoohan تبه کار که می کند با مهربانی به عنوان یک جنایتکار در معرض را نمی باشد.

از مای غرب به ریچارد پریور، این لیستی از فیلم های خنده دار باید به طیف گسترده ای از بینندگان واقع شود. و بهترین از همه، آنها در دسترس در دی وی دی از طریق سایت های اینترنتی مانند Netflix و آمازون است. بهتر است، بسیاری از فیلم های قدیمی تر هستند بسیار ارزان هنگامی که آن را به خرید آنها را برای مجموعه خود را می آید.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما