با خطا روبرو شدیم! که نشان دهنده‌ی اینست که خوراک کار نمی‌کند. دوباره تلاش کنید.

آیا می دانید شما می توانید متر چربی بدن خود را با آب فریب، و آن را فکر می کنم شما یک درصد چربی بدن متفاوت از شما در واقع؟ حالا من شک دارم که شما می خواهید برای انجام این کار بر روی هدف. نقطه اندازه گیری اگر شما در حال رفتن به از کنار نتایج چه خبر. اما دانستن اینکه چگونه شما می توانید از متر خود را به دادن نتایج نادرست فریب به شما می گوید چگونه به آن را به نتایج دقیق تر. بنابراین اجازه دهید من توضیح دهید که چگونه برای فریب متر چربی بدن خود را و ما آن را از وجود دارد.

اول از همه، شما نیاز به دانستن که این ترفند تنها برای دستگاه های که با استفاده از تجزیه و تحلیل مقاومت بیوالکتریکی (BIA) به شکل کار می کند از وزن بدن خود را. به عبارت دیگر، اگر شما استفاده از یکی از این وسایل که یک جریان کوچک الکتریکی به شما برای اندازه گیری درصد چربی بدن خود اعمال می شود، این ترفند کار خواهد کرد.

فوت و فن

در اینجا ترفند. را به دستگاه چربی بدن خود را نشان می دهد درصد چربی بدن پایین تر، مطمئن شوید که شما نوشیدن مقدار زیادی آب برای خودتان نگه دارید به خوبی هیدراته. در مقابل، آن را به شما نشان می دهد که یک درصد چربی بدن بالاتر از شما در واقع، اجازه دهید خود از کم آبی.

در اینجا چرا آثار ترفند است. دستگاه های BIA اندازه گیری مقدار مقاومت بدن شما را فراهم می کند به جریان کوچک آنها شما را با تاباندن لیزر. چربی است آب کمتر در آن از عضله، و مقاومت در برابر بیشتر فراهم می کند. و عضله مقاومت کمتر از چربی فراهم می کند. در واقع، دستگاه اندازه گیری میزان کلی از آب در بدن شما. شما می توانید آن را با دستکاری مقدار آب در بدن شما خود را فریب.

نوشیدن مقدار زیادی آب و اقامت به خوبی هیدراته، و دستگاه خود را شما را به یک چربی بدن درصد پایین تر نشان می دهد. به اندازه کافی آب نمی نوشند، و یا خود بیش از آویزان و به این ترتیب آب از دست، و دستگاه شما را به یک درصد بالاتر نشان می دهد.

نحوه دانستن فوت و فن شما کمک می کند

اگر شما می دانید چگونه برای فریب بدن دستگاه اندازه گیری چربی خود را، شما همچنین می دانم که چگونه به آن را دقیق تر. سعی کنید برای حفظ مصرف خود را از آب و دیگر مایعات سازگار از روز به روز. انجام این کار مقدار آب در بدن شما تقریبا ثابت را حفظ خواهد کرد، که نتایج بدست آمده از دستگاه سازگار تر خواهد ساخت. در امتداد خطوط همان، در مورد اینکه آیا شما چیزی برای نوشیدن درست قبل از شما را اندازه گیری سازگار باشد. یک لیوان بزرگ از چیزی کمی قبل از شما را اندازه گیری می تواند پرتاب کردن نتایج بیش از حد.

و درصد چربی بدن خود را اندازه گیری می کنید اگر شما مقدار زیادی از الکل حال شب قبل. شما احتمالا نمی خواهد دارید آنچه می بینید. الکل شما دست رفتن آب و که درصد چربی بدن خود به نظر می رسد افزایش می دهد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما