شما را با این پسر تحت تأثیر قرار نمیگیرند و شما دو همراه فقط خوب شدن است، اما مشکل این است که شما نمی دانید که آیا یا نه او احساس می کند همان راه را برای شما. آن را به جای پیچیده برای یک زن به در این نوع از وضعیت به خاطر بسیاری از دیدگاههای متعارضی در مورد این موضوع باشد. برخی می گویند که ساده بودن بهترین شرط بندی شما است اما برخی دیگر بر این باورند که یک پسر باید همه کار انجام دهد. شما باید متوجه باشید که هیچ یک از این ماده به دلیل آن همه در نظر خود شما بستگی دارد و البته از نوع انسان شما در حال قدمت. برخی از مردان به نظر نمی رسد به مراقبت اگر زن اولین حرکت می کند اما برخی دیگر به اثبات می شود قضاوت در مورد آن. بنابراین، چگونه می توانم او را به دوست پسر من؟

هر آنچه که شما انجام دهید، هرگز برای کسانی که حرکت از جان گذشته مثل انتظار برای روز سقوط به پاسخ دادن به فیس بوک و یا پیام های متنی خود را، با استفاده از یکی دیگر از مرد به او حسادت یا بدترین مست و خواب با شخص دیگری. اگر او در مورد آن شکایت می کند، او که پوزخند بدنام می دهد و به او بگویید او احمقانه بودن و این که او این حق را برای شما سوال کنید چون شما دوست دختر او نیست. من نمی دانم هر سیاره ای که در آن این تاکتیک ممکن است کار! این استراتژی قطعا نتیجه معکوس خواهد شد و چه چیزی بدتر است شما می توانید مرد رویاهای خود را به برخی از روش های غیر منطقی از دست بدهند.

این در مورد زمان که شما فراموش نکنید که چه دوستان دختر خود به شما می گویم در مورد بازی بازی پازل با یک مرد است. آنها هرگز کار کرده اند و هرگز انجام خواهد، حداقل نه در یک عملکردی، رابطه سالم است. چند بار ما باید به خاطر داشته باشد، خانم ها، که گونه های نر می تواند ذهن ما را نمی خواند. اگر شما یک مرد نشان می دهد شما به او علاقه مند است. این چیزی است که او در حال رفتن به احساس. او نمی خواهد بر روی نیمکت بنشینید و سعی کنید به کشف کردن که آیا متن پیام خود را "من نمی توانم شما را بفهم" واقعا به معنی آنچه در آن است و یا آن را مخفیانه به معنی "به من نشان بده که چقدر شما من می خواهم". بچه ها ترجمه بنابراین به توقف بازی آن بازی مزخرف که هرگز شما را به رابطه شما همیشه می خواستم به من بدهید.

اگر دوست دارید یک پسر و سپس همه شما باید انجام دهید این است به او اجازه دهید. شما نمیتوانید آن را می گویند نه به طور مستقیم اما حداقل او را به احساس که او به معنی چیزی به شما. وانمود نکنید که شما علاقه مند در او را در همه با نادیده گرفتن او و اقدام به مانند یک افاده کل زمانی که او در اطراف نیست. اگر شما می خواهید او را به شما می خواهم که دوست دختر خود را، بازگشت به شیرین، خود قدیمی خود را. واقعی نگه داشتن آن و جلوگیری از باکلمات.

هنگامی که آن را چگونه به او را به دوست پسر من می آید، این مهم است که شما می دانید برای برخی از شما مواد دوست دختر هستند. آیا تا به حال آزادی و رها کردن نکات خود را تهدید نمی کند مانند شما نمی خواهید با کسی که زیادی صرف زمان با دوستان خود و یا بازی بازی های ویدئویی است. بسیاری از بچه ها در یک رابطه وارد کنید زیرا آنها می دانند که همه سرگرم کننده شروع می شود به پوشیدن یک بار آن را جدی می رود. شما می خواهید او را به ارتکاب؟ به او اجازه دهید بدانید که چه نوع از یک زن شما هستند و او می تواند کیفیت شما را در هر دختر دیگری دارای پیدا کنید. با اعتماد به نفس باشید و اجتناب از بودن بیش از حد نیازمند و یا چسبنده. شما نیاز به یک زندگی خارج از او. بدانید اولویت خود را، اما همه آنها را در مورد او نیست. این با این حال این معنی نیست که شما را به تلاش برای از منافع و سرگرمی های او آگاه نیست. اگر شما می خواهید به دختر خود را، شما باید به نگه دارید تا با او و یادگیری برای لذت بردن از چیزهایی که او را دوست دارد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما