وجود دارد که هزاران کتاب نوشته شده هست در مورد "تعیین اهداف" بوده هست. آنها & # 39؛ در طبیعت همه شبیه به شما همان مراحل را به استفاده از:

۱٫ بدانید چه می خواهید
۲٫ ایجاد یک طرح برای رسیدن به آنچه که شما می خواهید
۳٫ تعهد
پیگیری پیشرفت خود را

و در حالی که این ۴ مرحله اصول اولیه به "تعیین اهداف" هستند، اکثر، اگر نه همه، از این کتاب شما در مورد مشکلات و تله مرتبط به همراه هر مرحله بگویید.

اجازه دهید و # ۳۹؛ نگاهی به هر مرحله، به طوری که من می توانم بدون مشکلات و تله پخش کردن یک نقشه راه برای شما – یک نقشه راه برای یک درایو نرم و صاف.

۱٫ بدانید چه می خواهید

افزایش مردم تعیین اهداف به همراه خود چه در ذهن – می دانند که چه می خواهند. به همراه این حال، آنها کورکورانه به گام دو بدون یک جزء حیاتی هست.

دانستن اینکه چرا آنها آن را می خواهم.

& # 39؛ بازدید کنندگان بزرگ بدانند که چه شما می خواهید – شما باید بدانید که قبل از گرفتن هر نقطه. اما، اگر شما نمی دانید که چرا شما می خواهید به دنبال خود، آن & # 39؛ رفتن به دشوار به آن را دریافت کنید.

شناخت شما چرا، و یا دلایل خود را پشت سر آنچه شما می خواهید، حیاتی هست. چرا درایوهای شما. چرا شما را هل می. و چرا نگه می دارد شما رفتن هنگامی که شما خواب تخت در چهره خود را. شما باید مطمئن شوید چرا خود را. شما باید دلایل خود را می دانم. و احساسات افزایش شما می توانید در پشت دلایل خود را در شانس خود را برای موفقیت افزایش قرار داده هست،.

بنابراین، برای به دام فقط دانستن آنچه شما می خواهید نمی افتد. می دانم که چرا؛ و ایجاد یک میل سوزان خیلی قوی شما نمی توانید به کمک کند اما رسیدن به دنبال خود!

۲٫ ایجاد یک طرح برای رسیدن به آنچه که شما می خواهید

مرحله ۲ همه چیز در مورد ایجاد یک طرح برای رسیدن به دنبال خود را. در حال حاضر، این مرحله زیاد حیاتی هست، اما، باز هم، یک دام برای جلوگیری از وجود دارد.

و این هست که: ساخت طرح خود را زیاد از حد استادانه درست شده.

من & # 39؛ متر گفت: نه طرح های پیچیده بد هستند – آنها & # 39؛ هست. & # 39؛ چه شما را به همراه این پلن ها که تعیین اگر پیچیدگی نیکو هست یا بد هست. بسیاری از افرادی که تعیین اهداف و ایجاد یک طرح ایجاد یک طرح استادانه درست شده در صفحات متعدد. آنها همه چیز را بنویسید!

در حال حاضر، آن & # 39؛ نیکو به یک "طرح جامع". اما اگر شما می خواهید برای رسیدن به اهداف خود، آن را & # 39؛ به بهترین پلن های خود را به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر هست. در این مورد، نوشتن طرح استادانه درست شده خود را، اما صفر در حیاتی همه چیز را به در مقابل شما نگه دارید و قرار دادن همه آنها در یک صفحه.

این یک صفحه هم اکنون می توانید راهنمای مرجع شما میباشد. این می تواند طرح شما در نگاهی به مطمئن شوید که شما & # 39؛ انجام آنچه باید انجام شود. این یک پیجر هست که تقریبا طرح اصلی خود را. نگه دارید "طرح جامع" خود را، اما نگه داشتن طرح اصلی خود را در مقابل شما در تمام اوقات.

اجتناب از این دام و ایجاد پلن های خود را آسان برای رسیدن به.

۳٫ تعهد

ساخت یک تعهد یک اتفاق یک بار هست، درست هست؟

اشتباه هست!

که & # 39؛ دام. اکثر مردم تعهد خود یک اتفاق یک بار. در حالی که تعهدات باید یک اتفاق یک بار میباشد، ما و # ۳۹؛ انسان! ما اشتباه می کنیم. ما لغزش. که & # 39؛ به همین دلیل تعهد خود را نیاز به بازنگری دارد و تجدید روزمره!

من می دانم که به نظر می رسد بسیاری از کار هست، اما آن & # 39؛ حیاتی موفقیت شما.

تعداد بار که شما «متعهد» خود را به یک دنبال و آن به دست آورد؟ اگر شما & # 39؛ مثل من، آن & # 39؛ برابر افزایش از شما & # 39 اتفاق افتاد؛ می خواهم به اعتراف. تعداد بار به شما گفته اند، "من & # 39؛ قصد دارم به این انجام می شود،" تنها از خواب بیدار ۶ ماه انجام جاده و درک شما & # 39؛ نه یک قدم نزدیک تر هست؟

& # 39؛ s به همه ما اتفاق افتاده هست. ترفند برای جلوگیری از این دام هست به بررسی و تجدید تعهدات خود را هر روز.

متعهد روزمره و هیچ چیز نمی تواند شما را متوقف!

پیگیری پیشرفت خود را

این هست که احتمالا گام ترین کاهش استفاده شده. حتی اگر من نمی شما در دام می دهد و شما فقط شروع ردیابی پیشرفت خود را شما & # 39؛ D جلوتر از جایی که شما در حال حاضر می شود مایل هست.

به همراه این حال، من شما را ترک نمی حلق آویز. در اینجا & # 39؛ دام برای این مرحله:

آگاه بودن نیست.

برای ایجاد هر گونه تغییر شما باید برای تبدیل شدن آگاه هست. افزایش به طور خاص، شما باید برای تبدیل شدن به چه کار می کند و چه کار نمی کند آگاه هست.

شما را ببینید ترین افرادی که پیگیری پیشرفت خود را فقط یک نگاه که در آن هستند و جایی که آنها & # 39 را؛ مجدد رفتن. که & # 39؛ حیاتی هست، اما آنها در چه هست و کار نمی کند نظر نمی آید. این فاحش بزرگ هست.

اگر چیزی کار، کار افزایش از آن! اگر چیزی کار نمی کند یا جلوگیری از انجام آن، یا نگه داشتن آن در ذهن به عنوان شما آن را تست کنید. در هر صورت، شما باید بدانید چه هست و چه چیزی کار نمی کند. این اطلاعات زیاد حیاتی هست اگر شما می خواهید برای رسیدن به دنبال خود را.

تنظیم اهداف حیاتی هست، اما یادگیری و اجتناب از تله ها و مشکلات ضروری هست اگر شما می خواهید برای رسیدن به این اهداف به همان سرعتی که ممکن هست.

در حال حاضر که شما می دانید تله ها و مشکلات، سر در راه موفقیت و آماده شدن برای یک درایو روان تر!

کپی رایت (ج) ۲۰۰۸ وستون لیون

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما