با خطا روبرو شدیم! که نشان دهنده‌ی اینست که خوراک کار نمی‌کند. دوباره تلاش کنید.

هنگامی که آن را به باروری می آید، درد لگن هست که معمولا به همراه چرخه قاعدگی مرتبط هست. بسیاری از زنان احساس دردناک در ناحیه لگن خود را قبل از شروع قاعدگی تجربه، در حالی که تعداد کمی از زنان هست که به همراه درد کم و یا هیچ تجربه وجود دارد. این حیاتی هست که توجه داشته باشید اگر یک تمایز در درد لگن که شما تجربه وجود دارد.

اگر به همراه درد ناشی قبل یا در طی چرخه قاعدگی خود را پس از آن ممکن هست تا پوشش علامت دیگری هست که باعث درد آشنا هستند . به عبارت دیگر، اگر شما متوجه هست که درد شما احساس می کنید قوی تر از حد معمول هست یا در همان ناحیه نیست، آن را توصیه نمی شود به دنبال از نظر یک متخصص زنان. همچنین توجه داشته باشید از زمانی که درد رخ می دهد هست. هر تعداد که ممکن مانند دوره درد معمول احساس، اگر آن در طول ماه رخ می دهد و نه لزوما در زمانی که شما به دلیل به قاعدگی خود را، پس از آن چیز دیگری می تواند اشتباه هست.

به همراه اندومتریوز، درد لگن یک علامت شایع هست . درد ممکن هست قبل از احساس، در طی و یا بعد از قاعدگی. همچنین می تواند در زمان تخمک گذاری و یا در روده در دوران قاعدگی احساس می شود. این ممکن هست برای احساس درد هنگام دفع ادرار، در طی و یا بعد از مقاربت جنسی و یا در ناحیه تماس پایین تر هست.

همچنین سایر علائم همراه به همراه اندومتریوز که عبارتند از: اسهال، یبوست، یا نفخ شکم هست که همه به همراه قاعدگی متصل وجود دارد . خونریزی شدید یا نامنظم علامت دیگری به عنوان خستگی نیز می میباشد. یکی دیگر از نشانه های شناخته شده اندومتریوز ناباروری هست. حدود ۳۰٪ تا ۴۰٪ از زنان مبتلا به آندومتریوز در نظر گرفته شود زیر بارور. این حیاتی هست که توجه داشته باشید که شما نیاز به مشورت به همراه یک متخصص زنان و یا باروری دکتر برای ارزیابی آنچه که علائم خود را نشان دهد. اندومتریوز باعث نازایی به همراه استفاده از آناتومی ادنکس تحریف شده هست که پس از تخمک گذاری مانع از جذب تخمک هست. همچنین به همراه توسعه تخمک یا جنین اولیه تداخل می کند. همچنین می تواند در کاهش پذیرش اندومتر شود.

در موارد خاص وجود دارد هیچ یا تعداد نشانه های مرتبط به همراه این بیماری به همراه این حال آن میزان بارداری به همراه وجود آسیب کمی ارگان قابل مشاهده کاهش یافته هست. به طور کلی، اندومتریوز می تواند در هر نقطه از حفره لگن پیدا شده هست. این می تواند در تخمدان میباشد، در لوله های فالوپ یا در پوشهای لگن. در موارد دیگر، می توان آن را بر روی رباط uterosacral پیدا شده هست، در کوچه بن بست، در کیسه داگلاس یا سپتوم واژن رکتوم. اگر شما در مورد هر درد لگن که شما ممکن هست تجربه مربوط می شود، شما نیاز به بازدید از یک متخصص زنان برای معاینه لگنی.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما