این جهان از قرن ۲۱ هست، قرن از فن آوری. هر چیزی سریع حال حاضر یک روز و تا آنجا که به کامپیوتر ها و گیم ها نگران هستند، اما در بالای همه هست. هر یک این روزها مانند گیم کردن گیم و برخی از آنها آن را دوست دارم. خب تعداد سال پیش گیم PC بود به طوری که نه پیشبرد و معمولا تک کاربر بر اساس بود و اگر هر یک به گیم به همراه هر بازیکن دیگری می خواست آن وقت باید یک ورودی اضافی و یا هر دستگاه گیم سازگار هست.

یک عصر تکنولوژی جدید پس از ورود از گیم شبکه و یا گیم تعداد نفره که به دنیای گیم های کامپیوتر انقلابی آغاز انجام گرفت.

این اصطلاح از گیم های تعداد نفره بود که از حالا به اگر یک فرد می خواهد به گیم یک گیم خاص به همراه هر فرد دیگری که او به راحتی می توانید به فرد & # 39 دیگر ارتباط برقرار؛ بازدید کنندگان کامپیوتر به همراه استفاده از پهنای باند باند اتصال به اینترنت هست.

معمولا قبل از ورود پهن باند، گیم زیاد از حد گیم می کردند مودم. این تکمیل در آن روز بود به عنوان گیم زیاد از حد سنگین بود و تنها تعداد بسته از داده های ارسال شده و دریافت انجام. به همراه این حال در طول سال ها این صحنه زیاد تغییر کرده هست.

تعویض به پهنای باند:

در حال حاضر گیم های روز تعداد نفره ارسال و دریافت داده های افزایش و در نتیجه نیاز به پروتکل سریعتر برای ارسال و دریافت اقلام داده. در میان کسانی به صورت حتم اعتصاب شمارنده هست.

تعداد سال پیش زمانی که هیچ مفهوم پهن باند وجود دارد، یکی را واقعا قادر به دست آوردن هر چیزی سریع تر از اتصال ISDN میباشد. اما امروز نسبت به گذشته ما در دسترس بودن زیاد افزایش و تکنولوژی زیاد افزایش باند پهنای باند مانند DSL و مودم های کابلی به عنوان نسبت به مودم طبیعی هست. بنابراین گیم های PC تبدیل شده هست پیش زیاد و گیم های به همراه کیفیت بالا می توان در یک سرعت های زیاد بالا ایفا کرده هست. اعتصاب شمارنده گیم های تعداد نفره به همراه استفاده از محبوب ترین پهن باند اتصال هست.
این گیم:

بدون شک از آن هست که محبوب ترین گیم در طول سال ها گیم انجام و اصلاح نیمی از زندگی توسعه یافته توسط شیر هست. این FPS (اول شخص تیرانداز) نوع گیم هست و کاملا عمل بسته بندی شده هست. این گیم به دو تیم به همراه نیروهای تروریستی و ضد نیروهای تروریستی تقسیم شده هست. این گیم بر روی بعضی از نقشه ها که مکان و اهداف مختلف ایفا کرده هست. به همراه توجه به این نقشه ها تروریست مبارزه و نیروهای تروریستی ترور / فرار، گروگان / نجات و بمب منتشر و غیره.

سلاح ها و تجهیزات دیگر:

سلاح زره و تجهیزات دیگر قطعات زیاد حیاتی از گیم ها. هست طیف گسترده ای از تجهیزات مختلف مانند دید در شب، نارنجک های دستی و دیگر تپانچه و تفنگ وجود دارد. بازیکن باید برای خرید آن نیست. به منظور خرید ammos و تجهیزات دیگر، بازیکن باید در یک ناحیه سبد خرید و مهمتر از بودجه در حساب خود.

هستند بسیاری از تجهیزات کوچک و بزرگ، ساده و پیش موجود در تپانچه اعتصاب ضد و مسلسل زیر وجود دارد از ویژگی های اصلی این گیم هست. هر یک از سلاح های مختلف از دیگر هست. بنابراین تمام سلاح ها و تجهیزات می دهد لمس واقعی را به گیم. مدیریت پول یکی از حیاتی ترین بخش از این گیم هست. بنابراین به همراه خرید یک تجهیزات و یا سلاح خاص و به همراه استفاده از در زمانی که به آن نیاز هست پخش خواهد انجام گرفت که در بالای گیم بدون هیچ گونه دخالت دشواری هست.

گیم گیم:

به عنوان دو تیم وجود دارد یعنی تروریست ها مبارزه و تروریست ها. بازیکن دارای گزینه یا پیوستن به هر کدام از این تیم هست. سرور توسط هر بازیکن معمولا توسط میزبان ایجاد شده و هر بازیکن باید که سرور به منظور گیم گیم های بپیوندید.

این ضد تروریستی نگاه برای از بین بردن تروریست ها به طور تکمیل یا تحقق اهداف نقشه در حالی که نیروهای تروریستی نگاهی به طور تکمیل نابود کردن تروریست ها مبارزه می کند. بنابراین نقشه های مختلف داشته چالش ها و استراتژی های مختلف برای هر تیم.

هنگامی که یک بازیکن می میرد او قادر به ادامه گیم تا زمانی که کل دور پایان می رسد تا زمانی که پایان دادن به دور بازیکن وارد یک حالت تماشاگر که آنها آزاد به پرسه زدن در اطراف از طریق نقشه و بررسی تمام اعمال باقی مانده هست .

نتیجه گیری:

می توان آن را در یک راه این نتیجه رسیدند که اعتصاب شمارنده همیشه این امتیاز که استارت از گیم گروه کامپیوتر گسترده بخشدار که منجر به انقلابی در جهان گیم های PC هست باید .

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما