تصویر سناریو: شما فقط به یک خانه جدید نقل مکان کرده اید، خودتان را از جعبه ها می گیرید و شروع به تفکر در مورد اصول اولیه می کنید. گرما، برق و آب همه اهمیت دارند، و سپس به چیزهایی می رسند که باعث می شود که خانه شما واقعا مانند یک خانه شبیه به تلویزیون میباشد. این روزها، سرویس های بی شماری وجود دارد که تجربه تلویزیون شما را بهبود می بخشد. از Freeview HD به Virgin Media از طریق NOW TV، EE TV، BT Vision، YouView و بسیاری دیگر، این واقعا می تواند یک تجربه خیره کننده میباشد. هر سرویس مزایای خود را دارد، و هر یک از مشکلات خود، اما برای بهترین تجربه همه جانبه، دشوار هست به نظر می رسد زیاد افزایش از آسمان و ارائه تلویزیون خود را. چه چیزی آنقدر قانع کننده هست؟ به ما توضیح دهید.

آسمان تا زمانی که تلویزیون دیجیتال وجود دارد، آسمان را در بر گرفته هست، به همراه این شرکت برنده اولین مجوز تلویزیون ماهواره ای در انگلستان و ایجاد خدمات خود را از آنجا. در حال حاضر، به همراه وارد شدن به سال ۲۰۱۶، این شرکت بزرگترین ارائه کننده خدمات پرداخت در کشور هست و دلیل آن وجود دارد. رشد آنها واقعا به همراه معرفی جعبه Sky + و سرویس آغاز شده هست و هنوز هم یک دلیل بزرگ برای ثبت نام برای این شرکت هست.

Sky + اگر شما قبلا نمی دانید اجازه می دهد تا شما را به دستکاری و ضبط زنده تلویزیون این بدان معنی هست که شما قادر به مکث، سریع به جلو، عقب و حتی تلویزیون زنده در حرکت آهسته هست. در راه اندازی آن، موجب انقلابی شدن ما در تماشای تلویزیون انجام گرفت و به ما اجازه داد تا یک فنجان چای را قبل از برگشتن و حمل سریع از طریق این تبلیغات مزاحم بکشیم. در طول تعداد سال، Sky + ویژگی های بیشتری را ایجاد کرده هست که عضو ارزشمند سیستم سرگرمی شما هست. به روز رسانی ها در سال های اخیر به میزان قابل توجهی حجم ذخیره سازی را در جعبه افزایش داده اند و حتی ویژگی های پیشرفته ای نظیر دسترسی به تلویزیون و تلویزیون بر روی تقاضا، همراه به همراه چیزهایی مانند پشتیبانی HD و ۳D را اضافه کرده اند.

شاید بهترین دلیل برای رفتن به همراه آسمان هر تعداد، محتوای منحصر به فرد آنهاست. همه در مورد Sky Movies و Sky Sports می دانند که بهترین فیلم های ورزشی و فیلم ها را در آنجا نشان می دهند، اما شاید ستاره واقعی Sky Atlantic میباشد. این کاملا رایگان هست برای همه مشتریان آسمان (حتی کسانی که در کمترین ارزان ترین بسته ها هستند)، اما برخی از پلن های زیاد جذاب را در سرویس ارائه می دهد. از طریق یک قرارداد منحصر به فرد به همراه HBO، کانال ویژگی های گیم Thrones، دختران، کارآگاه واقعی، هفته گذشته امشب و غیره هست. معاملات دیگر به همراه اموال AMC به این معنی هست که پلن هایی مانند Mad Men و The Walking Dead همه در خدمات ظاهر می شوند.

این معامله و تعداد زیادی دیگر، حصول اطمینان از اینکه Sky بهترین گزینه های تلویزیونی هست، همچنین دارای یک مجموعه غول پیکر از مجموعه جعبه کلاسیک در صورت تقاضا هست. از کلاسیک هایی مانند The Sopranos و The Wire به غنای بریتانیایی مانند Hunderby نادیده گرفته شده، همه آنها وجود دارد و آماده تماشای تقاضا هستند. این یک سرویس فوق العاده هست و تنها Sky که کار می کند، آن را در مقایسه به همراه رقابت به همراه مزایای متمایزی قرار می دهد.

به همراه وجود Sky +، این شرکت قصد ندارد Sky Q را راه اندازی کند سرویس نسل بعدی که وعده می دهد تجربه تلویزیون خود را یک بار دیگر متحول کند. چهاربرابر تعداد تیونرهای موجود در توپی، این جعبه جدید به شما امکان می دهد همزمان به همراه ضبط پنج پلن در اطراف خانه، پنج پلن را ضبط کنید. در عین حال، این دستگاه دارای کنترل تکمیل از راه دور لمسی جدید، یک هارد دیسک ۱TB بزرگ، پشتیبانی از پلن های تلویزیونی ۴K Ultra-HD هست و حتی دارای پشتیبانی Netflix ساخته شده هست برای پلن های نادر و فیلم هایی که نمی توانید آنها را دریافت کنید آسمان

به سادگی، Sky هنوز هم بهترین تماشای تماشای تلویزیون هست، و تنها در ماه های آینده پیشرفت می کند.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما