با خطا روبرو شدیم! که نشان دهنده‌ی اینست که خوراک کار نمی‌کند. دوباره تلاش کنید.

مردم موجودات جنسی هستند، بنابراین آن تعجب نیست که تقریبا هر اختراع جدید داده می شود یک چرخش جنسی بر روی دنبال اصلی آن هست. جنسیت احتمالا آخرین چیزی که در الکساندر گراهام زنگ ذهن بود که او را اختراع تلفن، اما این بدان تلفن جنس را کاهش هیجان انگیز نیست.

چه جنس تلفن به هر حال؟

به خاطر وضوح، جنس گوشی به عنوان یک مکالمه تلفنی هست که به همراه دنبال تحریک جنسی و تحریک افراد درگیر تعریف شده هست. بسیاری از اوقات، استمناء و ارگاسم درگیر هستند، اما افزایش به سلیقه تماس گیرنده بستگی دارد. حیاتی نیست که اگر تماس تلفنی شروع می شود گناه تا زمانی که تاپیک منم محتوای وابسته به عشق شهوانی به معنای تحریک هر دو طرف (یا افزایش، اگر شما قابلیت کنفرانس تماس بگیرید) آن قطعا به عنوان جنس تلفن در نظر گرفته.

باید پرداخت کنم برای جنس تلفن؟

این بستگی دارد. اگر دوست پسر / دوست دختر خود را برای آن، و سپس شما لازم نیست که برای رابطه جنسی به همراه کیفیت تلفن پرداخت. در واقع، جنس تلفن می تواند یک راه نیکو به ادویه تا رابطه خود را. افراد دیگری که به همراه شرکای جنسی می تواند یک دوست یا آشنایی که نمی خواهد ذهن به همراه تلفن جنس به همراه آنها را پیدا کنید. به همراه این حال، بسیاری از مردم به جنس تلفن نوبه خود زمانی که آنها یا نمی خواهید و یا به یک شریک جنسی ندارد. در این مورد، شما می توانید یک حرفه ای برای خدمات تلفن جنس پاسخ. دیگر گزینه این هست به بازدید از یک وب سایت که برای افرادی که می خواهید برای پیدا کردن شرکای جنسی تلفن. به خاطر داشته باشید که بسیاری از افراد که رابطه جنسی گوشی به همراه غریبه ها به هیچ وجه قصد پلن ریزی یک چهره به چهره ملاقات کنید.

چگونه می توانم شروع همخوابگی تلفن به همراه کسی من می دانم؟

بهترین آن به آن را زیاد از حد جدی اگر شما آن را به همراه یک فرد خاص سعی کردم قبل از هرگز. اگر شما آسوده نیست، طنز آمیز در مورد آن را پیشنهاد جنس تلفن خود را صدا مانند یک شوخی هست. همچنین ایده خوبی هست به چشمان خود را ببندید و در واقع تصور کنید که شخصی که شما در حال صحبت کردن هست که در واقع به همراه در کنار شما. اگر شما به همراه داشتن یک زمان دشوار انجام این کار، محیط فیزیکی خود را منجر به رابطه جنسی. نور تا برخی از شمع معطر، قرار دادن در برخی از موسیقی مورد علاقه، و غیره استفاده هر آنچه که شما روشن می شود. نکته حیاتی این هست برای هر دو طرف احساس راحتی و سکسی در مکان های مربوطه می باشند. هنگامی که شما این ایجاد کردید، نیکو به آن بروید

* ساده نوک تلفن جنسیت: اگر شما مطمئن نیستید که چگونه برای شروع، شما می توانید شریک زندگی خود را در مورد چیزهایی که شما می خواهید اتفاق می افتد هست. به عنوان مثال: ای کاش ما در حال حاضر به همراه هم خوابیده بودند برهنه. یا ای کاش می توانستم بدن من در برابر شما را فشار دهید.

من مطمئن هستم که چگونه به انجام این حق به همراه من نیست، آیا شما هر گونه اشاره گر؟

درست مثل تماس جنسی فیزیکی، شما نیاز به توسعه یک تکنیک تصفیه شده به نوبه خود در شریک زندگی خود را. موفقیت شما افزایش در مورد چگونگی و حالات شما را توصیف، و همچنین چگونه به وضوح به شما تجسم بستگی دارد. زمان بندی زیاد حیاتی هست. همانطور که به همراه زندگی واقعی جنس، شما مجبور به گرفتن یک ریتم پایین. این هست که چرا شما باید جنس تلفن ندارد زمانی که شما در عجله هستیم. Quickies تقریبا هرگز از طریق جنس تلفن کار انجام میدهند، عمدتا به دلیل جنس تلفن موفق ترین هنگامی که انتظارات و هیجان ساخته شده هست.

آن نیز حیاتی هست که ملاحظه از شخص دیگر، مطمئن شوید که آنها در واقع در حال خلق و خوی برای جنس تلفن. گفتگو در مورد چیزهای پیش پا افتاده برای مدتی و رسیدن به دانستن افزایش در مورد روز خود، به دلیل آغاز رابطه جنسی تلفن زمانی که دیگران سگ فقط درگذشت هرگز واقعا کار می کند.

این کمک می کند به حفظ گاه به گاه زبان خود را. اجتناب از صدایی زیاد از حد فنی به همراه گفتن چیزهایی مانند من می خواهم به اسلاید آلت تناسلی آقا من را داخل واژن خود را. آن بهتر هست اگر شما می توانید چرخش زبان عامیانه از نوع در راه به شما می گویند این چیزها اضافه کنید.

هنگامی که آن را به روش می آید، حیاتی این هست که به گرافیک اما باور هست. اطمینان حاصل کنید که حرکت شما را واقع بینانه هستند و که شما در پیگیری چه موقعیت شما در حال حاضر در آن هستید. پس از همه، شما نمی خواهید به شخص دیگر گفت چگونه این اتفاق افتاد قطع می شود؟ من فکر کردم دست خود را بر روی ران من بود؟! نیازی به گفتن نیست، شما نیاز به نگه توصیف گرافیک خود را ساده هست. توضیحات زیاد طولانی و پیچیده تمایل به اشتباه بسیاری از مردم. شما نمی خواهید به مانند یک کتابچه راهنمای کاربر الکترونیکی بد ترجمه از چین صدا.

مزایای استفاده از به همراه تلفن جنس چه هستند؟

اگر به همراه تلفن جنس به همراه کسی شما در آن هستید ارتباط به همراه، یک راه نیکو آن شریک زندگی خود را به بگویید در مورد فانتزی های جنسی خود را. همچنین ادویه جات ترشی جات تا رابطه خود را، به ویژه از آنجا که افزایش مردم را فراموش کرده جنسی افراط شریک زندگی خود را در یک راه شنوایی (مثل صحبت کردن کثیف، و غیره). این هم به روابط راه دور، و یا زوج به همراه پلن پر مشغله سودمند هست. اما به یاد داشته باشید جنس تلفن نباید تنها راه شما شریک زندگی خود را برآورده سازد.

برای کسانی که گاه به گاه جنس تلفن به همراه آشنایان یا غریبه ها، مزیت این هست که شما می توانید به همان اندازه از آن را به عنوان شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی انجام در مورد بیماریهای مقاربتی و از جمله. همچنین یک راه نیکو برای یادگیری ترفندهای جدید هست که شما می توانید در رختخواب اعمال می شود که شما یک شانس.

معایب به همراه تلفن جنس چه هستند؟

مشکل به همراه جنس تلفن، به عنوان به همراه اکثر چیزهای نیکو، این هست که برخی از مردم معتاد به آن هست. وقتی که شما زمان زیادی را صرف انجام آن از طریق تلفن، که به شما زمان کمتری برای انجام آن از لحاظ جسمی هست. شما حتی ممکن هست حساسیت خود را به یک جریان شرکای بالقوه / فیزیکی و نیازهای عاطفی را بکشند. همچنین، اگر شما به همراه استفاده از پرداخت خطوط تماس تلفن جنسیت، شما ممکن هست زیاد از حد بسیاری از هزینه های متحمل می شوند.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما