کامپیوتر شما آهسته به عنوان ملاس هست. ماوس خود را یخ در هر ۱۵ دقیقه، و این که پلن مایکروسافت ورد فقط نمی خواهد به نظر می رسد برای باز کردن.

شما ممکن هست یک ویروس هست.

فقط آنچه که دقیقا یک ویروس هست؟ چه نوع هست در کامپیوتر شما؟ چگونه آن وجود دارد را دریافت کنم؟ چگونه آن را گسترش هست و wreaking مانند ویران کردن؟ و چرا آن را به همراه کامپیوتر خود آزار به هر حال؟

ویروس قطعه از کد پلن نویسی هست که ایجاد کپی از خود را، و یا تکرار، در داخل کامپیوتر خود را بدون درخواست اجازه کتبی صریح و روشن شما به انجام این کار می میباشد. را فراموش کرده ام گرفتن اجازه شما بر روی کاغذ. ویروس ها زحمت به دنبال اجازه شما و در همه! زیاد تهاجمی هست.

در مقایسه، قطعه از کد که ممکن هست در داخل کامپیوتر خود تکرار وجود دارد، چیزی می گویند آقا IT شما فکر می کند شما نیاز دارید. اما کد گسترش می یابد، گاهی اوقات از طریق شبکه دفتر خود، به همراه رضایت شما (و یا حداقل آقا IT & # 39؛ s به رضایت). ، گفت: جیمی کو، محقق به همراه مک آفی AVERT، یک بازوی تحقیقاتی ضد ویروس نرم افزار ساز مک آفی شرکت این نوع از تکرار کد عوامل به نام

در این مقاله، هر تعداد، ما & # 39؛ در مورد آدم های نیکو، و یا عوامل صحبت کردن نیست. & # 39؛ خواهید بود صحبت کردن در مورد بچه های بد، ویروس ها.

یک مدت طولانی و طولانی پیش در سال کامپیوتر، مانند پنج، بسیاری از ویروس ها به نسل مشابه مقایسه شده هست. آنها در سراسر از طریق ضمیمه ایمیل یا یک فلاپی دیسک (به یاد داشته باشید آن؟) وارد کامپیوتر شما. سپس آنها را به یکی از فایل های خود را متصل هست، می گویند پلن مایکروسافت ورد خود را.

هنگامی که شما پلن مایکروسافت ورد را باز کردید، ویروس تکرار و خود را به فایل های دیگر متصل شده هست. این می تواند دیگر فایل های تصادفی بر روی هارد دیسک شما، فایل های دورترین دور از پلن مایکروسافت ورد خود، و یا فایل های دیگر، بسته به اینکه چگونه نویسنده ویروس می خواسته که این ویروس به رفتار کنند.

این کد ویروس می تواند شامل صدها یا هزاران دستورالعمل. ، به فایل های آن را آلوده، کری Nachenberg، معمار ارشد در سیمانتک آزمایشگاه تحقیقات، یک سیمانتک نرم افزار آنتی ویروس ساز گفت: زمانی که آن را تکرار آن را درج آن دستورالعمل. شرکت

از آنجا که بسیاری از انواع دیگر از ویروس ها در حال حاضر وجود، نوع فقط شرح داده شده هست یک ویروس کلاسیک به نام. ویروس ها کلاسیک هنوز هم وجود دارد اما آنها & # 39؛ نه کاملا به عنوان شایع به عنوان آنها استفاده می شود. (شاید ما می تواند ویروس ها کلاسیک در قفسه به همراه همینگوی و دیکنز قرار داده هست.)

این روزها، در دوران مدرن، ویروس ها شناخته شده هست از طریق آسیب پذیری در مرورگرهای وب، فایل های به اشتراک گذاشته شده بر روی اینترنت، ایمیل گسترش خود، و شبکه های کامپیوتری.

تا آنجا که مرورگرهای وب مربوط می شود، مایکروسافت & # 39؛ اینترنت اکسپلورر طول می کشد بسیاری از گرما برای گسترش ویروس ها به دلیل آن & # 39؛ توسط مردم افزایش برای گشت و گذار وب از هر مرورگر دیگر استفاده می شود.

Neverheless، Nachenberg گفت، "هر مرورگر وب به طور بالقوه دارای آسیب پذیری".

به عنوان مثال، & # 39؛ Nachenberg گفت: می گویند شما به یک وب سایت در اینترنت اکسپلورر شما به هر دلیلی به فکر می کنم بی خطر هست بروید.

اما متاسفانه آن نیست. این کد ویروس پنهان در پس زمینه آن هست که اینترنت اکسپلورر هست شما را از حمایت نمی کنم. در حالی که شما & # 39؛ نگاه کردن به سایت، ویروس هست که بر روی کامپیوتر شما دانلود، او گفت. که & # 39؛ یکی از راه های ابتلا به ویروس تند و زننده.

کو گفت که در طی دو سال گذشته، یکی دیگر از راه شایع برای گرفتن یک ویروس هست از طریق دریافت از مخاطبان کامپیوتر به همراه یکدیگر به اشتراک بگذارید، افزایش در سایت های به اشتراک گذاری موسیقی بوده هست. در کلوب یا Kazaa، برای مثال، نوجوانان یا دیگر علاقه مندان موسیقی ممکن هست آنها & # 39 فکر می کنم؛ مجدد دانلود که آخرین آهنگ جاستین تیمبرلیک، که در واقع آنها & # 39؛ دانلود یک ویروس مستقیما به کامپیوتر خود. & # 39؛ آسان برای یک نویسنده ویروس برای قرار دادن یک دانلود به همراه یک ویروس بر روی یکی از این سایت ها چرا که هر کس & # 39؛ به اشتراک گذاری به همراه هر کس دیگری به هر حال.

در اینجا & # 39؛ یکی از شما ممکن هست از فکر. اگر شما استفاده از Outlook یا Outlook Express برای ارسال و دریافت ایمیل، شما باید یک پنجره پیش نمایش زیر لیست خود را از ایمیل های که نشان می دهد محتویات ایمیل شما را برجسته کرده اند؟ اگر چنین هست، شما ممکن هست به همراه قرار دادن خود در معرض خطر.

برخی از ویروس ها، هر تعداد درصد کوچک به همراه توجه به Nachenberg، مستقیما به ایمیل وارد شده خود را.

را فراموش کرده ام باز کردن پیوست. همه شما باید انجام دهید این هست مشاهده ایمیل به طور بالقوه یک ویروس، کو اضافه شده هست. به عنوان مثال، شما همیشه باز و یا یک ایمیل که & # 39 ایالت مشاهده؛ ها "بارگذاری"؟ خب، وقتی همه چیز "بارگذاری می شود،" یک ویروس در ایمیل فقط ممکن هست بر روی کامپیوتر شما بارگذاری.

بنابراین اگر من به شما، من & # 39؛ D بر نمایش در نوار ابزار در خود Outlook یا Outlook Express کلیک کنید و بستن پنجره پیش نمایش هست. (شما باید به همراه کلیک بر مشاهده و پس از آن طرح در چشم انداز اکسپرس.)

در یک شبکه در محل کار؟ شما می توانید یک ویروس را دریافت کنید که راه. کو گفت، کرم ها ویروس ها که به کامپیوتر شما از طریق شبکه های آمده هست. آنها از ماشین به ماشین سفر و بر خلاف، ویروس ها کلاسیک، آنها از فایل های فردی حمله به دستگاه خود و نه.

کرم در حافظه کار خود را، و یا رم نشستن Nachenberg گفت.

OK، بنابراین ما & # 39؛ در مورد اینکه چگونه ویروس ها به یک کامپیوتر صحبت کردیم. چگونه می توانم آنها باعث آسیب های زیادی یک بار آنها را & # 39؛ وجود دارد؟

اجازه دهید و # ۳۹؛ شما & # 39 می گویند؛ از انجام یک ویروس کلاسیک، یکی هست که تکرار و حملات فایل های مختلف بر روی کامپیوتر خود را. بیایید # ۳۹؛ بازگشت به عنوان مثال از این ویروس که در ابتدا پلن مایکروسافت ورد خود را آلوده انجام میدهند.

Nachenberg گفت، نیکو، آن همیشه ممکن هست باعث شود که پلن را به سقوط. همچنین ممکن هست آسیب به کامپیوتر شما می شود به نظر می رسد برای اهداف جدید برای آلوده کردن.

این فرایند آلوده اهداف و دنبال امکانات جدید همیشه می تواند استفاده از کامپیوتر & # 39؛ s به توانایی عملکرد، او گفت.

اغلب تخریب یک ویروس باعث شده هست که یک رویداد خاص یا تاریخ و زمان ثابت، به نام ماشه. به عنوان مثال، یک ویروس می تواند پلن ریزی به وضع خفته تا ژانویه ۲۸٫ وقتی که تاریخ رول در اطراف، هر تعداد، ممکن هست پلن ریزی برای انجام کاری به عنوان بی گناه اما آزار دهنده به عنوان پرهای چلپ چلوپ بر روی صفحه نمایش خود را، و یا چیزی به شدت مجدد فرمت کنید کامپیوتر شما & # Nachenberg گفت: ها هارد دیسک؛ ۳۹٫

دلایل دیگری بالقوه وجود دارد، هر تعداد، برای یک ویروس به علت کامپیوتر خود را به عمل می کند و یا در راه عجیب و غریب. دلیل نویسندگان ویروس می خواهند به هدر ویروس ها در زمان ایجاد آنها در وهله اول – و که ما را به یک بخش جدید منجر می شود.

Nachenberg گفت که اکثر ویروس ها هنوز هم توسط نوجوانان به دنبال برخی از بد نامی نوشته شده هست. اما بخش زیادی از جمعیت ویروس نوشتن خواسته های دیگری در ذهن هست.

برای این نیت دیگر، ما اول نیاز به توضیح "درپشتی" مفهوم.

تنها دنبال از برخی از ویروس ها هست که برای ایجاد یک آسیب پذیری در کامپیوتر شما. پس از آن ایجاد این حفره از انواع، یا backdoor را علامت خانه به مادر یا DADA ویروس نویسنده (نوع مانند در ET). هنگامی که نویسنده ویروس سیگنال را دریافت، آنها می توانند استفاده و سوء استفاده از کامپیوتر خود را به سلیقهی خود را دارند.

تروجان ها گاهی اوقات برای باز کردن درب پشتی استفاده می شود. در واقعیت این هست که معمولا تنها دنبال خود را کو گفت.

تروجان هستند قطعه از کد شما ممکن هست بر روی کامپیوتر شما دانلود، می گویند، از یک گروه خبری. همانطور که در جنگ تروا آنها پس از نام، آنها معمولا به عنوان تکه های بی ضرر از کد مبدل. تروجان ویروس در نظر گرفته نشده چرا که آنها را تکرار نمی کند.

در حال حاضر به ویروس واقعی هست. بیایید # ۳۹؛ می گویند که ما جو Shmo ویروس نویسنده. او می فرستد از یک ویروس هست که به پایان می رسد تا آلوده هزار دستگاه. اما او فدرال در مورد او را نمی خواهم. بنابراین او دستور ویروس ها بر روی دستگاه های مختلف برای ارسال سیگنال های خود را، نه به صورت حتم به کامپیوتر خود را، اما به یک مکان هست که نمی توان پیش بینی انجام. کو گفت، ایمیل هاتمیل اتفاق می افتد به یک مثال از یک مکان مانند.

نیکو، پس نویسندگان ویروس در حال حاضر این رایانه ها را کنترل کنید. چه خواهد انجام گرفت از آنها استفاده میکنند برای؟

یک استفاده شده هست از ارسال اسپم. Nachenberg گفت: به محض این که درپشتی باز هست، آنها گزاف گویی اسپم کردن آن کامپیوترها و ارسال آن به ماشین های دیگر.

که & # 39؛ راست. برخی اسپم شما در ایمیل خود داشته باشید در حال حاضر ممکن هست در اصل به کامپیوتر های دیگر بی گناه قبل از آن به شما آمد به طوری که از آن می تواند در لباس مبدل باقی می ماند ارسال می شود. اگر مجوز می تواند پیگیری کردن فرستنده اصلی از هرزنامه ها، آنها می توانند بر روی ایمیلهای خود را ترک. فرستنده هرزنامه این را نمی خواهیم.

همیشه از ایمیل های فیشینگ را شنیده اید؟ کسانی هستند که ادعا برای از ارائه دهنده خدمات اینترنت خود را و یا بانک میباشد. آنها به طور معمول درخواست اطلاعاتی از شما، مانند شماره کارت اعتباری خود را. مشکل این هست که، آنها & # 39؛ نه از ارائه دهنده خدمات اینترنت خود را و یا بانک خود را. آنها & # 39؛ را از شر مردم را پس از شماره کارت اعتباری خود را! خب، این ایمیل ها اغلب به همان شیوه اسپم فرستاده می شود، به همراه ارسال آنها از طریق کامپیوتر بی گناه فرستاده می شود.

به صورت حتم سازندگان نرم افزار ضد ویروس استفاده از انواع روش برای مبارزه به همراه یورش از ویروس ها. Nachenberg گفت، نورتون، برای مثال، به همراه استفاده از اسکن امضا. او گفت:

امضاء اسکن شبیه به فرایند به دنبال اثر انگشت DNA هست. نورتون به بررسی کد های پلن نویسی برای پیدا کردن آنچه ویروس ها ساخته شده هست. این می افزاید: کسانی که دستورالعمل بد آن را به پایگاه داده بزرگ خود را از دیگر کد بد می یابد. سپس آن را به همراه استفاده از این پایگاه داده گسترده به دنبال کردن و مطابقت کد امنیتی را در آن را به همراه کد مشابه در کامپیوتر شما. هنگامی که آن را پیدا انجام مانند کد ویروس، آن را اجازه می دهد تا شما می دانید!

© ۲۰۰۴ توسط Kara گلوور

احساس رایگان به چاپ مجدد این مقاله در خبرنامه و در وب سایت های به همراه جعبه منبع گنجانده شده هست. اگر شما این مقاله استفاده کنید، لطفا ارسال یک پیام کوتاه به من اطلاع دهید که در آن به نظر می رسید: kara333@earthlink.net

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما