نکته حیاتی در مورد استفاده از AdWords گوگل این واقعیت هست که شما می توانید بسیاری از بازدید کنندگان به سایت شما و ایجاد یک هست مقدار زیادی از پول. مشکل این واقعیت هست که شما باید مطمئن شوید که این منبع در بازار خود را کار انجام میدهند. در این مقاله من می خواهم به شما نشان دهد که چگونه شما می توانید اگر آن را به …

خطرناک بخشی از استفاده از AdWords گوگل …

بسیاری از مردم آن را درک نمی، اما یک جنبه زیاد خطرناک هست به استفاده از این منبع ترافیک در بازار خود را وجود دارد. به همراه Google AdWords بودن چنان محبوب، بسیاری از افراد فکر می کنم آن در هر بازار تو رفتگی در دیوار در اینترنت کار انجام میدهند. این یک مشکل بزرگ هست زیرا هنگامی که شما فکر می کنم این، بسیاری از افراد به طول باور نکردنی رفتن را امتحان کنید و آن را به کار خواهد انجام گرفت و تمام پول آنها به شکل که آنها می توانند سود را ندارد صرف.

چگونه بدانید اگر شما در واقع می تواند ساخت سود به همراه این منبع ترافیک در بازار تو رفتگی در دیوار شما:

# ۱ – اولین چیزی که شما باید انجام دهید این هست مطمئن شوید که شما مقداری پول به سرمایه گذاری به بازاریابی خود را.

شما می خواهید مطمئن شوید که شما پول کافی برای پوشش هزینه های تبلیغاتی خود را برای حداقل ۲ یا ۳ ماه می میباشد. دلیل آن این هست که شما می خواهید مطمئن شوید شما مقداری پول گل برای پوشش هزینه های گرفتن این منبع سودآور هست. من پیدا کرده اند که آن را معمولا حدود ۳ ماه طول می کشد برای شکستن کد در گرفتن سود از AdWords در بازار هست.

# ۲ – شما باید مطمئن شوید که شما آسوده به همراه پرداخت به ازای هر کلیک هزینه های تبلیغ در بازار شما را در می

اگر شما مجبور به صرف $ ۱ به همراه یک کلیک برای گرفتن بازدید کننده را به سایت خود، شما نیاز به مطمئن شوید که شما نیکو به همراه این هست.

# ۳ – شما باید مطمئن شوید که بازاریابان دیگر در بازار خود را به فروش چیزهای مشابه شما وجود دارد. بهترین کار این هست که مطمئن شوید که دیگران در حال استفاده از این منبع ترافیک قبل در پرش و استفاده از آن.

راه که می دانید که شخص دیگری هست که چگونه به کار AdWords و شما لازم نیست که به صرف تمام پول خود را بدانند آن را.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما