اولین پرسشی که در این زمینه پیش می‌آید این اســت که چرا رامبد جوان وقتی با شخصیت حقیقی‌اش در تلگرام به کسی توهین می‌کند باید آنتن رسانه ملی را در اختیار مسائل شخصی بگیرد؟ این سؤالی اســت که مشخصاً جناب آقای عبدالعلی علی عسکری رئیس رسانه ملی باید بدان پاسخ دهد و مشخص شود که مرز اســتفاده شخصی از امکانات رسانه ملی کجاســت؟

138342 608 علی عسگری در مورد «رامبد جوان» پاسخگو باشد

 

در حالی که رامبد جوان به تازگی با الفاظی نادرست به جامعه رسانه‌ای کشور توهین کرده اســت ولی او با نمایش غلطی از یک اتفاق، نه تنها بار دیگر در حق اهالی رسانه اجحاف کرد بلکه آنتن رسانه ملی را نیز در اختیار مسائل شخصی خود قرار داد.

به نقل روزنامه جوان، در حالی که رامبد جوان به تازگی با الفاظی نادرست به جامعه رسانه‌ای کشور توهین کرده اســت ولی او با نمایش غلطی از یک اتفاق، نه تنها بار دیگر در حق اهالی رسانه اجحاف کرد بلکه آنتن رسانه ملی را نیز در اختیار مسائل شخصی خود قرار داد.
 
 شامگاه چهارشنبه ۳۱ خرداد جناب آقای کشکولی حیاتیان برنامه «خندوانه» شد تا رامبد جوان به دلیل توهینی که به او کرده بود عذرخواهی کند. اولین پرسشی که در این زمینه پیش می‌آید این اســت که چرا رامبد جوان وقتی با شخصیت حقیقی‌اش در تلگرام به کسی توهین می‌کند باید آنتن رسانه ملی را در اختیار مسائل شخصی بگیرد؟ این سؤالی اســت که مشخصاً جناب آقای عبدالعلی علی عسکری رئیس رسانه ملی باید بدان پاسخ دهد و مشخص شود که مرز اســتفاده شخصی از امکانات رسانه ملی کجاســت؟
 
عذرخواهی از یک اشتباه قطعاً کار پسندیده‌ای اســت و حتماً انتظار می‌رفـــــت که رامبد جوان از جناب آقای کشکولی دلجویی کند ولی آن چیزی که در برنامه «خندوانه» رقم خورد ارائه روایتی غلط و نصفه نیمه از یک اتفاق بزرگ بود که این مجری با زیرکی سعی در وارونه جلوه دادن حقیقت داشت. او حتی به حیاتیان خود که چندین بار قصد داشت واقعیت را بگوید و همچنین تلاش کرد از جامعه رسانه‌ای دلجویی کند، اجازه نداد به درستی حرف بزند و چند بار سخنان او را قطع کرده و گفت نیازی نیست به این بخش ماجرا بپردازیم؛ همان بخشی که جناب آقای جوان در آن به توهین مسلم به جامعه خبری پرداخته بود (سوزش یک جاهایی از خبرنگاران.)
 
رامبد جوان در برنامه خود گرچه به ظاهر تا کمر جلوی جناب آقای کشکولی نازنین دولا شد ولی وقتی حاضر نشد حقیقت را آنطور که بود نشان دهد و اساساً توهین‌های مسلمش به جامعه خبری را مسکوت گذاشت نشان داد که به دنبال اصلاح اشتباهش نیست و شاید هم اجرای یک عذرخواهی از پیش تعیین شده را بتوان فعلی برای تحت تأثیر قرار دادن افکار عمومی دانست که لزوماً اطلاعی از جزئیات ماجرا ندارد.
 
این مجری در برنامه تأکید می‌کرد که آن فایل صوتی را در یک گروه خصوصی منتشر کرده اســت پس نباید صحبت‌هایش در فضای مجازی منتشر می‌شد. اگر از اشتباه اســتدلال وی بگذریم ولی همچنان این سؤال مطرح اســت که چطور از آن فایل خصوصی آن بخش مربوط به توهین به جناب آقای کشکولی قابل عذرخواهی آن هم با اســتفاده از آنتن ملی اســت ولی آن بخش دیگرش که مربوط به توهین ایشان به جامعه رسانه‌ای اســت، خصوصی اســت و نیاز به عذرخواهی ندارد؟ و چطور او آنتن میلیونی را در اختیار مسائل شخصی می‌گیرد و در غیاب کسانی که به آنها توهین کرده هرآنچه می‌خواهد تصویرسازی می‌کند؟
 
در پایان بار دیگر مسئولان رسانه ملی به ویژه شخص رئیس صدا و سیما مورد پرسش قرار می‌گیرند که با چه اســتدلالی آنتن ملی را در اختیار تسویه حساب شخصی یک مجری قرار دادید و انتظار می‌رود جناب آقای علی عسکری هرچه سریع‌تر از مدیر شبکه نسیم نیز بخواهد توضیح قانع‌کننده برای این اتفاق ارائه کند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته علی عسگری در مورد «رامبد جوان» پاسخگو باشد اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما