یک تمرین که می خواهید در نظر بگیرید اضافه کردن به معمول تمرین خود را به بالا بردن است. کشیدن یک آموزش عالی فوق العاده است که کمک می کند تا کل منطقه عقب و همچنین کار دوچرخه سواری را تقویت کند.

اشکال؟ آنها سخت هستند در واقع خیلی سخت است که بسیاری از مردم حتی نمیتوانند در ابتدای کار تک تک بکشند. اگر این کار را بکنید، ممکن است احساس ناامید کننده ای داشته باشید و مطمئن نیستید که چگونه می توانید پیشرفت کنید، چون به نظر می رسد که شما نمی توانید شروع کنید.

این جایی است که کشیدن کمک به گروه ها وارد بازی می شوند. این گروه ها با کم کردن وزن بدن پایین تر به شما کمک می کنند تا کامل شدن را انجام دهید. نتيجه اين است که شما مي توانيد يک پلاگین را بپوشانيد، اگر چه يک اصلاحيه شده، و به هدف آخر خود دست يافتن به راست کشیدن کامل است. بنابراین این همه گفتند، چه مزایای دیگر شما می توانید از استفاده از گروه های کمک به جلو دریافت کنید؟

اجازه دهید بیش از چند نقطه برای در نظر گرفتن …

۱٫ انتقال مستقیم به ورزش در سوال. اولا، شما می خواهید برای انتقال عالی از مزایای به آموزش کامل بالغ. به طور خلاصه، شما فقط می توانید یک کشیدن استاندارد را انجام دهید، اما این دقیقا مانند کشیدن نیست. این شبیه است، اما شما نمیتوانید همان الگوی حرکت را ایجاد کنید. بنابراین، انتقال سود بیش از حد بالا نیست.

با استفاده از نوارهای کشش و انجام یک کاردستی استاندارد، این اطمینان حاصل می کند که شما بهتر می توانید با کشیدن کامل به سهولت.

۲٫ بهبود قدرت هسته. این گروههای کشش همچنین یک راه عالی برای بهبود قدرت کلی هسته خود هستند. هنگامی که از آنها استفاده می کنید، شما قصد دارید که خود را به سختی و مقاوم در برابر تحریم ها وارد کنید. در نتیجه شما هسته خود را به خوبی و تنگ نگه دارید، ایجاد استقامت عضلانی بهتر است.

استقامتی عضلانی به طور کلی می تواند پس از آن آسان تر نیست اما انتقال عالی از مزایای به تمرینات دیگر نیز.

۳٫ ایده آل برای تمرینات خانگی. در نهایت، آخرین باند کمکی فوق العاده سودمند باید ارائه دهد که آیا برای افرادی که در حال تمرین در خانه هستند ایده آل است. در حالی که در یک ورزشگاه شما گزینه ای برای استفاده از دستگاه کشویی پایین کشیدن را در خانه دارید، شانس این انتخاب را ندارید. بنابراین، با استفاده از باند های کشش جایگزین عالی است.

بنابراین باند های کشیدن را برای تمرین بعدی خود در نظر بگیرید. دلم برایت تنگ نخواهد شد فقط با استفاده از این قطعه تجهیزات به جای آن کار خود را انجام دهید.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما