اگر شما قصد دارید که بزرگراه ها را بگردید و موتورسیکلت را در کانادا ببرید، اطلاعات زیر مفید خواهد بود برای هر دو برای امنیت خود و برای ذهنیت خودتان

بزرگراه ها و راه های روستایی کانادا

آیا شما تصمیم می گیرید موتور سیکلت را اجاره کنید یا خود را رانندگی کنید، کانادا دارای سیستم عظیمی از خیابان ها و بزرگراه ها به خوبی مدیریت شده است

بزرگراه اصلی در سراسر کانادا بزرگراه Trans-Canada است که از ساحل به سمت ساحل می رود. فاصله تا ساحل شرقی تا ساحل غربی حدود ۸۰۰۰ کیلومتر یا حدود ۴،۹۰۰ مایل است. شما می توانید برای هفته ها سوار موتورسیکلت کانادا بروید و هرگز همه چیز را مشاهده نکنید.

اجاره موتور سیکلت

اجاره موتور سیکلت در کانادا ممکن است چیزی باشد که می خواهید در نظر بگیرید. کانادا دارای چند شرکت اجاره ای موتور سیکلت در نزدیکی شهرهای بزرگ و شهرهای بزرگ است. نرخ بسته به نوع فصل، نوع موتور سیکلت و طول اجاره متفاوت است. حداقل سن برای اجاره یک خودرو در کانادا معمولا در هر کجای ۲۵ تا ۲۵ ساله است. اگر قصد دارید از طریق وسترن های غربی بر روی موتورسیکلت خود سفر کنید، ممکن است بخواهید به بسیاری از جاذبه های توریستی محبوب و جاده های بزرگ سفر کنید.

برای اجاره در بیشتر موارد شما باید یک کارت اعتباری عمده الزامات ممکن است از هر استان متفاوت باشد. حتما موتور سیکلت خود را قبل از زمان در اوج زمان سفر، که معمولا از اواسط ماه مه تا نوامبر است، رزرو کنید.

کمپینگ با موتورسیکلت شما

اکثر استان های کانادایی و ملی پارک ها، اردوگاه های خصوصی و دیگر اماکن حفاظتی به شما اجازه می دهد با موتورسیکلت خود در اردوگاه بمانید.

همه استان های کانادا دارای یک سازمان دولتی هستند که مسئولیت گردشگری را دارند. شما باید وب سایت های خود را چک کنید یا از اطلاعات تماس بگیرید تا نقشه ها و پیشنهادات تبلیغاتی و شاید حتی برخی از اطلاعات موتور سیکلت کانادایی را دریافت کنید. اگر قصد دارید در یک اردوگاه در نزدیکی یک پارک محبوب مانند Banff، Whistler و پارک ملی Fundy باشید، باید قبل از آن کتاب را رزرو کنید.

قوانین رانندگی – رانندگی موتورسیکلت کانادا

در کانادا قوانین جاده بسیار مشابه قوانین در اکثر ایالات متحده است. اکثر قوانین و مقررات ایمنی جاده در سطح ولایتی و سرزمینی تعیین می شود، بنابراین اطمینان حاصل کنید که قوانین ویژه ای را برای استان مورد نظرتان در نظر بگیرید. یک قانون برای موتورسواران در سراسر استان های کانادا این است که اگر شما در حال رانندگی موتورسیکلت در کانادا هستید، باید کلاه ایمنی موتورسیکلت را بپوشید.

سایر موارد در هنگام رانندگی در تمام استان های کانادا در موتور سیکلت، برای روشن شدن چراغ های قرمز در بسیاری از شهرهای سراسر کشور پس از رسیدن به توقف کامل مراقب باشید هر چند که در برخی از مناطق کبک، شما مجاز به انجام این کار نیستید. برای کسب اطلاعات بیشتر، با وب سایت دولت کبک تماس بگیرید.

در همه استان های کانادایی، عابرین پیاده به سمت راست هستند و شما باید در صلیب برف به سمت عابران پیاده بروید. محدودیت سرعت در بزرگراه های روستایی بیشتر در حدود ۹۰-۱۰۰ کیلومتر در ساعت یا حدود ۵۵-۶۵ مایل در ساعت است. محدودیت های سرعت عمدتا توسط RCMP در مناطق روستایی و پلیس شهری در اکثر شهرهای بزرگ کانادا اعمال می شود.

اگر شما توسط یک افسر پلیس کشیده شده اید، باید مدارک بیمه، گواهینامه رانندگی و ثبت نام را ارائه دهید.

آب و هوا

بسیاری از افرادی که از عکس کانادا نیستند، این کشور به عنوان وسیله نقلیه برف و وسایل نقلیه برفی به شمار می رود. هیچ چیز نمی تواند غلط باشد در بیشتر استان ها می توانید یک موتور سیکلت ۸-۹ ماه از سال را سوار کنید. در ونکوور بریتیش کلمبیا و دیگر شهرهای و شهرهای غربی، مردم در طول سال رانندگی می کنند. ماه های تابستان می تواند در کانادا بسیار مرطوب و بسیاری از رویدادهای موتور سیکلت کانادایی در سراسر کشور سالانه وجود دارد.

کانادا بیمه موتور سیکلت، مجوز و مجوز رانندگی

اگر شما برنامه ریزی یک موتورسیکلت را از طریق کانادا برنامه ریزی کنید و از ایالات متحده هستید، مجوز رانندگی شما در کانادا معتبر است. اطمینان حاصل کنید که بیمه موتور سیکلت را با صحبت کردن با شرکت بیمه خود برای کارت بیمه مسئولیت خودرو موقت ناحیه ای بین المللی غیرمستقیم، قبل از ترک، و یا حمل خود سیاست خود را.

اگر شما در حال رانندگی قرض موتورسیکلت، شما باید نامه ای را که مالک آن را امضا کرده اید را امضاء کنید. همچنین برای یک موتور سیکلت اجاره ای، یک نسخه از قرارداد اجاره را حمل کنید.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما