روش های زیادی برای جستجوی یک مرجع طراحی برای جوهر جدید شما وجود دارد. اینترنت به یک منبع آسان اطلاعات تبدیل شده است و شما می توانید تصاویر زیادی پیدا کنید که به شما جذابیت می دهد — اغلب تعداد زیاد عکس ها، نقاشی ها و تصاویر متحرک که به نحوی مرتبط با دیدگاه خال کوبی شما در ذهن شماست. مجلات، کتاب ها و سایر انواع رسانه ها می توانند حتی بیشتر به هم کمک کنند. اما، متاسفانه، همه چیزهایی که می خواهید برای پیدا کردن آنلاین یا در روزنامه فروشی می توانید به یک خالکوبی فوق العاده تبدیل کنید. مقدار جزئیات، کار خط و سایه درگیر و اندازه تصویر باید تعیین کنید که چگونه خال کوبی دوستانه مرجع طراحی خود را در واقع است. اغلب تصاویری که شما پیدا می کنید باید توسط هنرمند فلش شناخته شده یا خال کوبی کار می کنند تا آنها را به خوبی در هنگام ترجمه به پوست شما کار کند.

برای اجتناب از ناامیدی در درک اینکه طراحی "کامل" در حقیقت یک تاتو واقعی امکان پذیر است، از طریق جستجوی رسانه های جمعی بروید و برای متداول ترین روش استفاده کنید: مشاوره با مجموعه های دوست داشتنی Tattoo فلش هنر. این طرح ها به طور خاص برای خال کوبی ساخته شده و در شرایط و محدودیت های یک سوزن خال کوبی کار می کنند. دیگر انواع هنر و تصاویری که شما به عنوان مرجع طراحی می بینید ممکن است به دیدگاه خال کوبی شما کمک کند، اما شما باید از محدودیت های خود مطلع شوید.

منابع طراحی خال کوبی شما … و محدودیت های آنها را می دانید

شما ممکن است الهام بخش طراحی در بسیاری از نقاط، اما شما همیشه نمی آثار هنری دوست Tetoo. مجلات، کتاب ها، جستجو در اینترنت و سایر انواع رسانه ها پر از تصاویر است، اما شما باید در نهایت بر روی آثار هنری که قصد دارید خالکوبی کنید و توسط هنرمندان فلش و خالکوبی هایی که محدودیت های دستگاه خال کوبی را درک می کنند تکیه کنید.

دید در طراحی خال کوبی شما واقع بینانه است.

پوست یک بوم زندگی است، بنابراین محدودیت طبیعی برای کار و آنچه که به عنوان یک خال کوبی کار نمی کند.

اطمینان حاصل کنید که طراحی خال کوبی شما نشان دهنده تمایل شما برای جوهر است.

مردم خالکوبی را به دلایل مختلفی می رسانند – عبارتند از هویت، ریاست گذر، شوک، یادآوری، و یا به سادگی، زیرا آنها دوست داشتن یک ایده را دارند.

مشخص کردن آنچه که خالکوبی شما به معنی شماست اکنون تعیین کنید که دلایل خود را برای گرفتن خالکوبی در هنگام انتخاب یک طراحی داشته باشید و چیزی را پیدا کنید که واقعا میل شما را به خود جلب کند. ، بعدا و برای همیشه.

فکر می کنم در مورد معنای خال کوبی شما خواهد بود و چگونه آن را در آینده به شما اعمال می شود. در حالی که برخی از مردم میخواهند خالکوبی خود را همیشه آنها را نمایندگی کنند، دیگران برای خاتمه دادن به یک دوره یا رویداد در زندگی خود (مانند یک نشانگر مایل) یاد خواهند کرد.

سبک خود را شناسایی کنید.

شناسایی سبک های مختلف آثار هنری که به طور طبیعی به آن متصل می شوید. طرح های بسیاری را می توان به روش های مختلف ارائه کرد و شما ممکن است بیشتر به یک نگاه سنتی و پرنعمت، سبک های مدرن یا شهری، اشکال واقع بینانه عکس، طرح های کارتونی شناور، کار ظریف و زنانه و یا "شبیه سازی" (طرح هایی که شبیه سازی آبرنگ، آبرنگ و روغن).

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما