در اولین روزهای اینترنتی، اگر می خواهید اطلاعات را به یک مخاطب آنلاین بفرستید، باید یاد بگیرید چگونه یک وب سایت ایجاد کنید. امروزه ابزارهای زیادی وجود دارد که به شما در ایجاد وب سایت خود کمک می کند بدون اینکه از طریق یک منحنی یادگیری شلوغ بروید. حتی برخی از خدمات آنلاین نیز وجود دارند که نه تنها ابزارهایی را برای ایجاد سایت آسان فراهم می کنند بلکه آنها میزبانی را نیز ارائه می دهند بنابراین شما می توانید بلافاصله سایت خود را تبلیغ کنید. گوگل یکی از شرکت هایی است که این سرویس را ارائه می دهند و یک بازیکن بزرگ در وب هستند، سرویس گوگل در واقع یکی از بهترین ها برای مبتدیان است.

گوگل سرویس خود را "سایت های Google" می نامد و همه ی شما نیاز به یک حساب Google برای شروع. اگر شما یک آدرس Gmail یا یک گوشی هوشمند اندرویدی ساختید، باید یک حساب کاربری گوگل داشته باشید، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که از سایت اصلی آنها بازدید کنید.

ایجاد سایت شما ساده است، زیرا رابط کاربری بسیار مشابه با دیگر Google است خدماتی مانند Gmail و Google Drive. با کلیک بر روی دکمه "ایجاد"، شما با برخی از قالب هایی که می توانید در مورد اینکه شما در ساخت طرح خود مطمئن نیستید، ارائه شده است. با انتخاب یک الگو، همه چیز که شما باید نگران آن هستید محتوای سایت و ویرایش آن محتوای نسیم است. انتخاب یک قالب خالی توصیه می شود اگر شما می خواهید یک سایت منحصر به فرد را از ابتدا ایجاد کنید. پس از انتخاب الگو، همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که سایت را به نام و آدرس مشخصی که برای به اشتراک گذاشتن لینک استفاده می کنید را مشخص کنید.

هنگامی که سایت را ایجاد می کنید، شما را به محل کاری که در آن می توانید قرار دهید پیشنمایش صفحه خود و ایجاد هر گونه ویرایش که دوست دارید. ویرایش یک صفحه آسان است به عنوان کلیک روی صفحه ای که می خواهید از نوار کناری ویرایش کنید و کلیک بر روی آیکون ویرایش در نوار ابزار. از آنجا میتوانید از نوار ابزار برای قالببندی متن یا اضافه کردن اشیا به سایت خود استفاده کنید. این نوار ابزار همچنین به شما در تنظیم محتوای شما کمک می کند. شما همچنین می توانید برخی از چیزهای پیشرفته مانند تنظیم طرح و یا قرار دادن یک جدول انجام دهید. اگر شما با مایکروسافت ورد آشنا هستید، ساخت وب سایت با Google Sites باید بسیار آسان باشد. هنگامی که از ویرایشها راضی هستید، میتوانید بر روی دکمه «ذخیره» کلیک کنید.

منوی «Insert» یک منوی خوب برای کشف است؛ زیرا Google Sites به شما اجازه میدهد تمام انواع اشیا را از جمله نمودارها، تقویمها، اسناد و حتی از سایر سرویس های Google مانند Google Maps و Google Picasa محتوا است. این جایی است که گوگل در هنگام ایجاد سایت، مزیتی دارد. شما دیگر ویژگی های دیگری را که سایر میزبان های وب رایگان ارائه می دهند، مانند دسترسی به FTP نمی گیرید، اما سعی کنید Google Sites را امتحان کنید زیرا ثبت نام آسان و امتحان آسان است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما