بسیاری از مردم فکر می کنند که آربیتراژ مناسب تر نیست … اما آنها اشتباه می کنند. من قصد دارم به شما نشان دهم که چگونه با استفاده از فیس بوک و Google AdSense بیش از $ ۱،۴ میلیون دلار را با آربیتراژ ساختهایم.

چند فاکتور کوچک وجود دارد که مردم هنگام تلاش برای دستیابی به آرابریج فراموش می کنند. در این مقاله، من قصد دارم در مورد چگونگی افزایش درآمد AdSense و کاهش هزینه تبلیغات فیس بوک … منجر به سود بیشتر و ROI بالاتر.

تبلیغات فیس بوک

اگر از تبلیغات فیس بوک برای هدایت ترافیک به وب سایت خود استفاده نکنید، سایت خود را به سطح بعدی بسیاری از افراد با تبلیغات آگهی با تصویر پیشفرض و پیشفرض هدفمند سعی کردهاند تبلیغات فیس بوک را انجام دهند. اما نتایجی که انتظار میرود را دریافت نکنید.

کلیدی برای تبلیغات فیس بوک، افزایش تبلیغات CTR (میزان کلیک) است. هنگامی که این اتفاق می افتد، نمره مربوطه شما افزایش می یابد که نتیجه آن CPC پایین (هزینه برای هر کلیک) است. هنگامی که CPC شما پایین است، سود شما بالا می رود … و این کلید است.

پس چگونه تبلیغات CTR شما بالاتر میرود؟ خب، دانستن مخاطب شما یک قطعه مهم است. این به شما امکان می دهد که جمعیت های خاصی را هدف قرار دهید و از هر کاربر فیس بوک که احتمالا آگهی شما را کلیک نکرده است، از بین برود. این CPC شما را پایین می آورد.

یکی دیگر از بخش های بسیار مهم آگهی فیس بوک متن و تصویر شماست. با استفاده از تصویر پیش فرض فیس بوک برای شما به احتمال زیاد شما هیچ نتیجه ای نخواهید گرفت. آگهی هایی که بیشتر از آن بیرون می آیند، کلیک های بیشتری دریافت می کنند، بنابراین کلید این است که یک آگهی بسیار جذاب با جمعیت شناسی هدفمند ایجاد شود. یک روش عالی برای ایجاد آگهی فیس بوک CTR بالا برای استفاده از متن روی تصویر است. من از نرم افزار فتوشاپ استفاده می کنم اما می توانم بسیاری از ابزارهای رایگان را پیدا کنم که به شما این امکان را می دهد. فیس بوک تنها ۲۰ درصد از متن را بر روی تصویر اجازه می دهد و من دوست دارم از مقدار حداکثر استفاده کنم. از رنگ متن استفاده کنید که با تصویر شما متضاد است و آن را پاپ کنید.

Google AdSense

افزایش درآمد AdSense شما همچنین باعث افزایش سود خواهد شد. راه هایی برای انجام این کار وجود دارد که بسیاری از مردم نمی دانند.

یک نکته عالی برای افزایش درآمد AdSense شما این است که سایت خود را در سایت خود بررسی کنید. چه تعداد آگهی شما در بالای صفحه قرار دارد؟ آیا شما تبلیغات در مناطق ترافیکی بالا دارید؟ آيا آگهي شما با صفحه شما متمايز است يا مخلوط آن؟

پاسخ دادن به این سؤالات میتواند باعث افزایش CTR و CPC AdSense شود. عامل مهم دیگر این است که تبلیغات تصویر و متن را فعال کنید. هنگامی که شما تنها یکی را فعال میکنید، درآمد احتمالی تبلیغ را از دست می دهید. بسیاری از مردم برای مرور اینترنت خود به تلفن های همراه خود می روند و کار شما را به عنوان مدیر وب به کار می برند تا سایت خود را به صورت دستی به اشتراک بگذارید. فقط داشتن یک سایت دوستانه همراه، درآمد شما را ۱۵٪ افزایش می دهد.

یکی از مهمترین بخشهای افزایش درآمد AdSense، افزایش بازدید صفحات شما است. هر چه تعداد بازدید کنندگان بیشتر از سایت شما بازدید می شود، احتمال بیشتری برای تبلیغ وجود دارد که کلیک کنید. نگه داشتن کاربران در سایت شما بسیار مهم است اگر می خواهید هر چیزی را با AdSense انجام دهید. نمایش صفحات شما در هر جلسه باید از ۳ باشد. هر صفحه نمایش اضافی شما شانس بیشتری برای کسب درآمد را افزایش می دهد، بنابراین یک سایت کاربر پسند با محتوا جذاب دارد که باعث می شود کسی بیشتر طول بکشد.

سیستم مدیریت تبلیغات

داشتن سیستم مدیریت تبلیغات یک قطعه ضروری برای این کل معادله است. بدون سیستم AMS من استفاده می شود، من نمی توانم قادر به ایجاد مقدار پول من انجام داد. داشتن یک مکان برای دیدن هر تبلیغات تبلیغاتی فیس بوک و پیوند صفحات / کمپین های AdSense تنها راه ایجاد این مبلغ پول است. شما می توانید آن را به صورت دستی انجام دهید و انجام دهید، اما اگر می خواهید بسیار موفق باشید، باید از یک سیستم مدیریت تبلیغات استفاده کنید.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما