بسیاری از مردم می خواهند SodaStream را دریافت کنند، اما هیچ نظری ندارند که کدام مدل برای آنها بهتر است. انتخاب می تواند دشوار باشد، به ویژه هنگامی که شرکت SodaStream هیچ اطلاعاتی مبنی بر تفاوت بین مدل ها ندارد. در اینجا یک مروری کوتاه برای توضیح دادن ویژگی های منحصر به فرد برای مدل ها است.

در حال حاضر هشت مدل SodaStream موجود است. آنها انقلاب، منبع، فیزیک، کریستال، خالص، جت فواره، دینامو و پیدایش است. ابتدا اجازه دهید تا شباهت های هر هشت نوع را در نظر بگیریم. همه هشت مدل می توانند آب نوشابه یا گازدار را در راحتی خانه شما ایجاد کنند. همه با بسته شدن بطری "مزه" ماندگار می شوند که کربناته را در طولانی مدت حفظ می کنند. همه با استاندارد سیلندر کربن ۱۴٫۵ اونس سازگار است که قادر به کربن کردن تا شصت لیتر آب نوشابه یا گازدار است.

چهار مدل وجود دارد که قادر به استفاده از سیلندر کربناته ۱۴٫۵ اونس یا بزرگتر ۳۳ سیلندر اونس، که قادر به کربن کردن تا ۱۳۰ لیتر آب نوشابه یا گازدار است. این چهار مدل عبارتند از: انقلاب، دینامو، فواره جت و فیز.

هر هشت مدل از مخزن CO2 به عنوان یک منبع انرژی برای کربنات استفاده می کند. کریستال، خالص، دینامو، فواره جت و پیدایش نیاز به هیچ نیروی اضافی برای کار ندارد. Fizz و Source نیاز به باتری برای استفاده از اجزای صفحه نمایش. این باتری شامل است انقلاب تنها مدل است که نیاز به برق دارد تا کار کند. این را در ذهن داشته باشید، همانطور که هنگام استفاده مورد استفاده قرار می گیرد، باید در نزدیکی یک خروجی قرار گیرد.

کریستال همراه با یک ظروف شیشه ای مطمئن برای ماشین ظرفشویی می آید. هفت مدل دیگر با بطری های پلاستیکی بدون BPA است که در ماشین ظرفشویی امن نیستند. شما می توانید بطری های ظروف سفری به طور جداگانه خریداری کنید که با این هفت مدل سازگار است، اما شما نمی توانید از دکور شیشه ای با هیچ مدل دیگری از کریستال استفاده کنید.

دینامو، فواره جت، خالص، فیزیک و پیدایش همه به کاربر نیاز دارد تا بطری را به جای خود بچرخاند. کریستال، انقلاب و منبع همه بطری را بدون جاروبکردن قفل می کند و باعث می شود که آنها کمی ساده تر شوند.

در حال حاضر تنها یک SodaStream کاملا خودکار وجود دارد. این انقلاب است. به سادگی یک دکمه را فشار دهید تا بگویید چگونه گازدار شما نوشیدنی خود را دوست دارید و بقیه را برای شما می گذرانند. همچنین سطح CO2 را اندازه گیری می کند تا به شما اطلاع دهد که چقدر در سیلندر کربناته شما باقی مانده است. Fizz اتوماتیک نیست، اما مقدار کربناته را در نوشیدنی ها و همچنین میزان CO2 در سیلندر شما نظارت و نمایش می دهد. منبع دارای سه چراغ ال ای دی برای اطلاع شما از مقدار کربناته در نوشیدنی شما است، اما CO2 موجود در سیلندر شما را نظارت نمی کند.

امیدوارم من در مورد چیزی که هر مدل SodaStream را منحصر به فرد می سازد، کمی روشن شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد SodaStreams اینجا را کلیک کنید و ببینید که چگونه مدل های مختلف نگاه کنید. به یاد داشته باشید، این احتمالا همیشه در شمارنده های خود قرار می گیرد، بنابراین شما چیزی را که در آشپزخانه شما ظاهر می شود خواهید دید.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما