آیا شوهر فوق العاده شما به تازگی "سوال را پر کرده است" و در حال حاضر شما تعجب می کنید چه چیزی روی زمین دارید که سعی در برنامه ریزی عروسی دارید؟ نترس من یک بار آنجا بودم و به یاد چند هفته اول فکر نکردم که چه کاری انجام دهم یا اینکه شروع کنم. تاریخ عروسی ما تنها پنج ماه بود و من کاملا به عنوان نوعی از مراسم که می خواستم، چه رنگ هایی را دوست داشتم، چه کسی قضاوت می کردم، جایی که عروسی برگزار می شد، و در مورد و ناشناخته های بی پایان رفتم. به نظر می رسید مقدار زیادی از جزئیات برای کشف کردن، و زمان به پایان رسیده بود.

قبل از هر کاری، یک برنامه ریز عروسی را تشکیل می دهند. این به معنای واقعی کلمه بهترین کاری بود که من انجام دادم و من را بدون هیچ زحمتی نجات داد و اجازه دادم روز عروسی زیبا و بدون استرس داشته باشم. همه انواع طراحان عروسی از پیش ساخته شده در دسترس وجود دارد، اما من توصیه می کنم شما خود را. کاغذ سه بعدی و کاغذ نوت بوک را دریافت کنید. عنوان مقاله جداگانه ای برای هر ماه تا عروسی. برای ماه گذشته، یک صفحه جداگانه برای هر هفته ایجاد کنید. برای هفته گذشته، یک صفحه جداگانه برای هر روز ایجاد کنید.

همانطور که شما فکر میکنید ۱۰۰۱ چیز است که باید قبل از روز بزرگ انجام شود، به جای آن که آنها را غارت کنید، آن را در عروسی خود بنویسید برنامه ریزی در صفحه مناسب زمانی که شما می خواهید که این آیتم را شکل داده، انجام شده، و یا مراقبت از. از این لیست های ماهانه، هفتگی و روزانه استفاده کنید تا به شما در مسیر حرکت کمک کند. با تکمیل موارد، لیست آنها را از بین ببرید. اگر چیزی را یک ماه انجام ندهید، آن را به ماه بعد منتقل کنید.

در برنامه ریزان عروسی من نه تنها یک بخش کامل با این لیست داشتم، بلکه همه چیزهایی که برای روز بزرگ مورد نیاز بود را نگه داشتم. یک قسمت برای رسیدگی وجود داشت (من برخی از جیب های پلاستیکی روشن را برای نگه داشتن این در) وجود داشت، بخش که هر کسی که در عروسی دخیل بود (بنابراین هیچ کس در برنامه نادیده گرفته شده) و نمونه های پارچه (و بنابراین ما می توانست مطابقت لباس، گل و دکوراسیون). بخش دیگر همه مهمان های خارج از شهر را که در آن جا ماندند، در هنگام ورود به خانه نشان می دادند و اگر به حمل و نقل نیاز داشتند. یک بخش برای هدایای عروسی و دوش وجود دارد و از کارتهای تشکر میکنم که هنوز لازم است نوشته شوند. همانطور که ما با افراد مختلف (گل و گیاهان، هماهنگ کننده عروسی و غیره) ملاقات کردیم، یادداشت ها را در برنامه ریزان عروسی من برای مرجع آینده حفظ کردم. همچنین یک بخش بود که تمام اطلاعات تماس را برای افراد کلیدی / شرکت های درگیر در عروسی ما (از دکوراتور کیک به افسر) ذکر کرد.

برنامه ریز عروسی شما متفاوت از من خواهد بود، زیرا هیچ یک ازدواج ها یکسان. سفارشی کردن برنامه ریز خود را به تناسب نیازهای شما برای روز خاص خود.

همانطور که برنامه های عروسی خود را برنامه ریزی می کنید، مطمئن شوید و زمان را برای لذت بردن از آماده شدن و مشتاقانه منتظر بمانید. در تمام جزئیات که شما خودتان و همه اطراف شما را دیوانه رانده اید، دست نزنید! در نهایت، همه چیز کار خواهد کرد و روز زیبا خواهد بود!

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما